Airfryer Happiness
Zoals je mag verwachten gaat dit topic over airfryers en wat voor fantastische dingen

je er allemaal mee kunt doen. De meeste huishoudens hebben al zo’n apparaat in de keuken staan dus er is een hele grote kans dat jij er ook een hebt en hem zelfs regelmatig gebruikt.
Sinds een jaar heb ik zelf nu inmiddels 3
Philips airfryers en ik ben bijzonder content met de mogelijkheden die zo’n apparaat biedt. Er zijn een tweetal topics geweest waarin ik wat ervaringen, recepten en tips heb gepost, maar die topics zie ik jammergenoeg nooit terugkomen in deze CUL rubriek ???
Zelf merkte ik dat dat specifieke topic nogal lastig terug te vinden is, maar
@golfer heeft de link daarvan inmiddels in post #3 geplaatst en ik zal hem hier dus voor de volledigheid vermelden. Maar de bedoeling is dus dat dit het
actieve airfryer topic wordt, want in die andere wordt dus nagenoeg nooit gepost. En dat het jammergenoeg geen actief en vindbaar topic is blijkt ook uit de 246 posts die zijn geplaatst in een periode van
vijf jaar!!! waarin dat topic bestaat. Het topic is in 2018 door
@Greys gestart en er staan absoluut nuttige dingen in en het is zeker de moeite waard om door te nemen. Hier is de link.
CUL / [AIRFRYER] Wat maak jij er allemaal mee?Maar om die reden wil ik dus graag een nieuw en vooral
actief! 
topic over airfryers starten. Een vergelijkbaar topic zoals dat er ook is voor slowcookers en pizza-ovens. En in dit topic kun je dus bij voorkeur al jouw nuttige ervaringen en vooral tips delen van hoe jij slim met jouw airfryer(s) omgaat. Wat werkt bijvoorbeeld wel goed en wat niet.
En dit is dus ook het goto topic als jij iets wilt ondernemen met je airfryer en je weet niet precies hoe je dat zou kunnen aanpakken of dat het uberhaupt wel kan. In dat geval kun je gewoon je vraag stellen en komen er vanzelf adviezen van airfyer gebruikers die daar ervaringen mee hebben en hoe dan precies.
En er is al een apart topic met welke airfryer je aan kunt schaffen en dat topic is een tijdje geleden nog geopend door
@Medusa666 In dat topic kun je vooral aankoopervaringen, vragen en adviezen posten:
CUL / De beste airfryer!Maar in dit topic zou het fijn zijn om te delen wat voor lekkere slimme dingen jij allemaal in jouw airfryer maakt. Zijn er bijvoorbeeld al mensen geweest die hun eigen chinees geroosterd buikspek

hebben gemaakt waar de airfryer dus perfect!!! voor geschikt is...
Dus laat maar weten wat jij voor lekker recept hebt voor een snelle snack of voor een wat completere maaltijd.
En voordat ik vragen krijg waarom ik er drie heb, zal ik deze alvast beantwoorden. De eerste was een kleintje zodat ik eens kon uitproberen hoe het met zo'n airfryer ongeveer ging met een croisantje of een beetje friet etc. Tot ik er achter kwam dat ik voor wat grotere maaltijden met groente toch een groter mandje en dus grotere airfryer nodig had. Toen kwam er dus nog een XXL bij.
Later bleek die XXL toch wat lawaaiiger te zijn en heb ik nog een stille XL gekocht.
Maar zoals we ook pannen in verschillende groottes hebben, is dat ook met airfryers wel handig en kun je dus ook in twee airfryers tegelijk wat verschillende dingen maken voor je complete maaltijd.
Anyway, ik hoop op enthousiaste reacties aangaande jullie ervaringen en daarnaast zie ik heel graag smakelijke suggesties tegemoet
En vermeld svp ook op welke temperatuur en hoe lang je jouw culinaire vinding of favoriet bereidt zodat anderen er direct en gemakkelijk mee aan de slag

kunnen (en het niet nog een keer hoeven uit te vragen).
Achtergrondinformatie en links:https://airfryer-recept.nl/https://www.eetnieuws.nl/(...)lees-rook-bovenkant/SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door Tengano op 07-07-2023 00:17:30 ]
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
Tengano
Try not to think of me
Tip zodat je kaas er niet 'afwaait'Bij een snack zoals een pizza of een snel kaasbroodje die je met plakjes kaas belegt, heb je grote kans dat je kaas er afwaait tijdens het fryen. Steek simpleweg een paar kleine cocktailprikkertjes in de plakjes kaas, als een soort tentharingen in het broodje of de bodem en je hebt nergens last meer van.
Heb je geen cocktailprikkers, breek dan een sateprikker in wat kleinere stukjes en je kunt met die stukjes hetzelfde effect bereiken.
Natuurlijk haal je de prikkertjes er uit voordat je je snack gaat oppeuzelen
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
Tengano
Try not to think of me
quote:
Ja, klopt
@golfer dankjewel, maar in dat topic is al 106 dagen niet gepost, omdat het simpelweg voor mensen niet terug te vinden is. Dat topic is in 2018, vijf jaar geleden dus gestart, en er zijn 246 posts in geplaatst. Het is in die vijf jaar dus nog niet eens vol gekomen. Ik zal de link in de OP opnemen en wil met dit topic een nieuwe poging doen om
wel een actief Airfryer topic te starten.
Ik weet zeker dat er genoeg mensen zijn die wel ontzettend veel plezier van hun airfryer hebben en er vaker iets over willen horen of posten.
Ik hoop dat je mijn keuze respecteert.
[ Bericht 2% gewijzigd door Tengano op 05-07-2023 22:48:02 ]
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
Jaa leuk. Ik heb een leuk boek met airfryer gerechten, maak er havermoutkoekjes en crumble voor in de yoghurt mee. Meer recepten altijd leuk.
So rest assured I have the key to every opening
To every wishing well that's deep enough to dream
I want to show you just how fascinating kissing is
When earth collides with all the space between
Wij koken onze eieren ook in de aifryer, dat apparaat staat elke dag aan.
Tengano
Try not to think of me
quote:
Whut????

Vertel!
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
Notorious_Roy
Doomed since 1889
Ik doe eigenlijk vooral krieltjes in de Airfryer maar veel verder kom ik niet.
The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is painRoy-O-Rama |
Backlog |
Wish-list
Als ik echt lui ben en de airfryer staat er toch dan maak ik een airfryer tosti, niet helemaal perfect maar het is eetbaar.
quote:
Op woensdag 5 juli 2023 21:58 schreef Tengano het volgende:Tip zodat je kaas er niet 'afwaait'Bij een snack zoals een pizza of een snel kaasbroodje die je met plakjes kaas belegt, heb je grote kans dat je kaas er afwaait tijdens het fryen. Steek simpleweg een paar kleine cocktailprikkertjes in de plakjes kaas, als een soort tentharingen in het broodje of de bodem en je hebt nergens last meer van.
Heb je geen cocktailprikkers, breek dan een sateprikker in wat kleinere stukjes en je kunt met die stukjes hetzelfde effect bereiken.
Natuurlijk haal je de prikkertjes er uit voordat je je snack gaat oppeuzelen

Om deze reden maak ik voornamelijk pizza calzone
Ja prikkers gaat ook maar gewoon een laag deeg erover werkt ook.
En zingen wij....of juichen wij.....of stel je ons teleur
Oranje is...oranje blijft.....de allermooiste kleur!
Wat ik regelmatig maak:
Aardappelen en wortels in stukken snijden. Even voorkoken in water met een bouillonblokje erbij. Afgieten. Klein beetje olie erover en dan in de airfryer

Temperatuur ergens tussen de 180 en 200 graden. En dan zo’n 10 a 15 minuten . (ligt aan de grote van de stukken)
[ Bericht 18% gewijzigd door valentijn101 op 06-07-2023 12:46:15 ]
If you can't beat them, arrange to have them beaten. -George Carlin.
Tengano
Try not to think of me
Als we het over dat soort dingen hebben, laten we er dan ook
concreet bij vermelden

hoe lang en op welke temperatuur iets dan lukt.
Dat geldt wat mij betreft voor iedere culinaire suggestie, anders heb je nog niet zo veel aan zo'n tip of airfryer recept. En al helemaal niet voor mensen die te onbekend en onervaren zijn hoe ze hun airfryer eigenlijk kunnen gebruiken.
Een post als deze kun je dus eigenlijk niks mee en past beter in een General Chat:
quote:
"Ik doe er iedere vrijdagavond zoete aardappels

in en die worden echt Superrrrrr!!! krokant
Echt verrukkelijk

en zeker een aanrader!
Moet je echt een keer proberen

"
Groetjes en eet smakelijk
Tengano
quote:
"Fuck me! What kind of advice is that supposed to be?"
![GordonRamsay-e1496294829177-600x382.jpg]()
Mesdames et messieurs, votre attention s'il vous plaît
[ Bericht 3% gewijzigd door Tengano op 06-07-2023 17:34:52 ]
Deze user is in mei social vrij en is in juni weer terug.
Ik lees graag mee, ik doe er veel te weinig mee eigenlijk. Alleen af en toe een afbakbroodje of tosti en aardappeltjes. Veel verder dan dat ben ik nog niet gekomen.