quote:De Franse minister van Binnenlandse Zaken Gérald Darmanin zet donderdagavond en -nacht 40.000 politiemensen in om rellen tegen te gaan. Het is al twee nachten erg onrustig, vooral rond Parijs, nadat een agent een zeventienjarige automobilist had doodgeschoten.
De Franse president Emmanuel Macron benadert de onlusten als een nationale crisis die zonder ingrijpen weken kan duren, zoals bij de onlusten in 2005. Toen was het wekenlang onrustig in Frankrijk na de dood van twee tieners in een voorstad van Parijs. De twee hadden zich voor politieagenten verstopt in een elektriciteitshuisje.
De zeventienjarige Nahel werd dinsdag door een agent doodgeschoten toen de jongen bij een verkeerscontrole in de stad Nanterre wegreed. De minimumleeftijd in Frankrijk om auto te rijden is achttien jaar.
Nahel had meerdere problemen met justitie, meldt de Franse nieuwzender Europe 1. Hij zou in september weer moeten voorkomen.
OM verdenkt agent van doodslag: niet volgens regels
Volgens de Franse justitie in Nanterre heeft de agent niet volgens de richtlijnen geschoten. Hij wordt verdacht van doodslag. De agent is aangehouden en moet in voorlopige hechtenis.
De agent werkt al tien jaar voor de Franse politie. De man is volgens politiebronnen ervaren met een goede staat van dienst.
Over de vraag wanneer een politieagent het vuur mag openen, zijn al geruime tijd politieke en juridische twisten. Volgens critici beschieten Franse agenten steeds vake
https://www.nu.nl/buitenl(...)chieten-tiener.htmlr mensen die stoptekens negeren. Vorig jaar zou dit tot dertien doden hebben geleid.
https://www.hln.be/buiten(...)doodschoot~ae3fc8dd/quote:- Parijs, Marseille, Grenoble, Saint-Etienne en Lyon waren vrijdagavond en -nacht het toneel van plunderingen en van rellen tussen gemaskerde manifestanten en de ordediensten. Het geweld heeft zich zelfs uitgebreid naar enkele overzeese gebiedsdelen.
- Ook in ons land werden vannacht ruim 100 mensen preventief aangehouden in Brussel en zeker 30 in Luik. Voorlopig zijn in ons land geen ernstige incidenten gemeld.
- Er werden vrijdag in Frankrijk zeker 45.000 politieagenten gemobiliseerd.
- De agent die Nahel van dichtbij doodschoot is inmiddels aangeklaagd en in hechtenis genomen. Via zijn advocaat heeft hij zijn excuses aan de familie van de jongen aangeboden.
quote:Opnieuw 45.000 agenten en gendarmes gemobiliseerd
De Franse politie en gendarmerie hebben zaterdagavond opnieuw 45.000 manschappen gemobiliseerd om op te treden tegen rellen. Dat zei minister van Binnenlandse Zaken Gérald Darmanin.
Sinds de dood van een 17-jarige bij een politiecontrole op
Nou, je zou toch denken dat Chinezen wel wat gewend zijn, na de onlusten op het plein van de hemelse vrede.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 20:08 schreef tesssssssss het volgende:
Deze mensen gaan ook nooit meer naar Frankrijk,
[ twitter ]
Ja maar dat is gratisquote:Op zaterdag 1 juli 2023 20:10 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Nou, je zou toch denken dat Chinezen wel wat gewend zijn, na de onlusten op het plein van de hemelse vrede.
Die gebeurtenis is redelijk vakkundig uit het collectieve geheugen gewist.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 20:10 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Nou, je zou toch denken dat Chinezen wel wat gewend zijn, na de onlusten op het plein van de hemelse vrede.
2-1 voor Ajaxquote:Op zaterdag 1 juli 2023 20:32 schreef Scrummie het volgende:
Wat is de verwachting vanavond? Weer gedoe?
Ik weet niet of je gezien hebt wat er de afgelopen 10 jaar Europa is binnengestormd. Uitsluitend mannen van relleeftijd.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 20:00 schreef Politicoloog het volgende:
[..]
Meeste zijn daar geboren. Daar had die extreemrechtse cartoonist niet aan gedacht zeker.
Macron heeft gezegd dat het door videospelletjes komt, dus als je die weghaalt is alles opgelost.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 20:32 schreef Scrummie het volgende:
Wat is de verwachting vanavond? Weer gedoe?
Ah, de bankhoer die volgens de Franzosen een betere keuze was omdat ie lief was tegen het goedkope arbeidskapitaal, zegt iets.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 20:43 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Macron heeft gezegd dat het door videospelletjes komt, dus als je die weghaalt is alles opgelost.
Wel jammer voor de mensen die gisteren alle spel-computers hebben geplunderd. Al dat werk voor niks.
Ik ken de poster van dit filmpje niet.
[ twitter ]
vast wel. zaterdagavond, die 1400 die aangehouden zijn, staan allemaal al weer buiten, het is redelijk weerquote:
Kan ik weinig over vertellen sinds Elon Musk net twitter om zeep heeft geholpenquote:
Dit. En het excuus dat hij per ongeluk de rem liet opkomen is ook nogal zwak, aangezien hij geen rijbewijs had en dus sowieso al niet had mogen rijden. Een auto kan worden gezien als een wapen (kon best zijn dat er verderop nog meer agenten aanwezig waren, die gevaar zouden lopen.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 21:39 schreef matthijst het volgende:
Vaag, dat ventje reed weg terwijl die agent een pistool op 'm gericht had. Pop-pop. Dood. Rij dan ook niet weg![]()
Altijd hetzelfde met die rellen om "racisme". Luister gewoon naar politie.
Ja echt wel een misser dit lol. Sterker nog ik denk dat veel van deze relschoppers nauwelijks tot niet gamen. Het zijn niet de types die uren lang games zitten te spelen oid. Meestal juist een veel rustigere doelgroep. (hoewel fransen online wel kut zijnquote:Op zaterdag 1 juli 2023 20:43 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Macron heeft gezegd dat het door videospelletjes komt, dus als je die weghaalt is alles opgelost.
Wel jammer voor de mensen die gisteren alle spel-computers hebben geplunderd. Al dat werk voor niks.
Ik ken de poster van dit filmpje niet.
[ twitter ]
Waarom staat er een neus op dat bord, Ali... leg eens uit.quote:
Een racistische cartoon is een beetje te eendimensionaal. Wat antisemitisme zorgt voor een extra laag.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 22:14 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Waarom staat er een neus op dat bord, Ali... leg eens uit.
Valt me mee dat ze in Osdorp nog niet bezig zijn.quote:
Kom regelmatig Fransen tegen in Alterac Valley (WoW) en ze zijn redelijk ongeorganiseerd, dus slecht zeg maar. Easy win altijd.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 22:01 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Ja echt wel een misser dit lol. Sterker nog ik denk dat veel van deze relschoppers nauwelijks tot niet gamen. Het zijn niet de types die uren lang games zitten te spelen oid. Meestal juist een veel rustigere doelgroep. (hoewel fransen online wel kut zijn)
Vaak vind je de cartoons ook in een soort soep waar meer dan een enkele mening via cartoons aan bod komt, dus dat eindelijk het eindbeeld tesamen wel iets genuanceerder word, bijv je hebt ook een cartoon met een naakte witte prostituee achter een raam en dan zegt een moslima tegen de ander : ja wat een vrijheid heeft die vrouw?quote:Op zaterdag 1 juli 2023 22:22 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Een racistische cartoon is een beetje te eendimensionaal. Wat antisemitisme zorgt voor een extra laag.
Ja die gaat echt niet op je reageren hoor. Die denkt vooral in leuke plaatjes.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 22:14 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Waarom staat er een neus op dat bord, Ali... leg eens uit.
Dit wilde ik ook vragen. Ik de kan de rest van de tweet niet lezen omdat Musk weer loopt te kuttenquote:Op zaterdag 1 juli 2023 22:54 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Dutch farmers? Wat hebben die er nou mee te maken?
Geen idee, ben nu al door mijn twitter limiet heen, je zal het hiermee moeten doenquote:Op zaterdag 1 juli 2023 22:54 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Dutch farmers? Wat hebben die er nou mee te maken?
Iets met het WEF ofzoquote:Op zaterdag 1 juli 2023 22:54 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Dutch farmers? Wat hebben die er nou mee te maken?
Dit staat zover los van wat in Parijs is gebeurt dat je dit eigenlijk zou moeten beschouwen als een soort van revolutie, en dus gewoon het leger inzetten om het de kop in te drukken. Plunderaars gewoon neerschieten.quote:
quote:Op zaterdag 1 juli 2023 22:57 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Geen idee, ben nu al door mijn twitter limiet heen, je zal het hiermee moeten doen
Het is iig een tweet van een extreem rechtse engnek, dus grote kans dat het fake is.quote:
Onbruikbaar geworden voor de meeste gebruikers, na een paar minuten scrollen word je 'rate limited' en zie je geen tweets meer.quote:
Er zijn nu geen alternatieven? Parler is in ieder geval gesloten lees ik net.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 23:37 schreef Perrin het volgende:
Bluesky is in closed beta en gaat binnenkort publiek volgens mij. Zuckerberg is bezig met P92.
Volgens mij willen die hun hosting niet meer betalen waardoor ze nu het verkeer naar hun site toe beperkenquote:
Sja Mastodon doet het best OK (nu wel enigszins platgelopen). Als Twitter nog een paar dagen zo blijft dan zullen alle alternatieven wel snel opschalen.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 23:42 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Er zijn nu geen alternatieven? Parler is in ieder geval gesloten lees ik net.
Maakt niet veel uit, ze kunnen allemaal met elkaar beppen.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 23:45 schreef Akathisia het volgende:
Welke van de server(s) moet je kiezen bij Mastodon?
Ik zie Afrikaanse en Noord Afrikaanse plunderaars.quote:
Dit dus.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 21:39 schreef matthijst het volgende:
Vaag, dat ventje reed weg terwijl die agent een pistool op 'm gericht had. Pop-pop. Dood. Rij dan ook niet weg![]()
Altijd hetzelfde met die rellen om "racisme". Luister gewoon naar politie.
Die meme van ‘diversity is coming to you’ blijkt dus gewoon weer aardig in de buurt vd waarheid te zitten.quote:Op zondag 2 juli 2023 00:00 schreef BMW1993 het volgende:
[..]
Ik zie Afrikaanse en Noord Afrikaanse plunderaars.
Het zijn ook nooit groepen Chinezen, Koreanen of Indiërs.. Altijd dezelfde groep..
Er werd tegen hem gezegd dat hij een kogel in door hoofd zou krijgen. Ik zou ook weg willenquote:
Het zijn ook verdomme nooit eens de Canadezen.quote:Op zondag 2 juli 2023 00:00 schreef BMW1993 het volgende:
[..]
Ik zie Afrikaanse en Noord Afrikaanse plunderaars.
Het zijn ook nooit groepen Chinezen, Koreanen of Indiërs.. Altijd dezelfde groep..
In welke realistische situatie zie jij dit tegen jezelf door de politie gezegd gezegd krijgen?quote:Op zondag 2 juli 2023 00:08 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Er werd tegen hem gezegd dat hij een kogel in door hoofd zou krijgen. Ik zou ook weg willen
Het zou sowieso geen realistische situatie moeten zijn dat de politie dat tegen wie dan ook zegt.quote:Op zondag 2 juli 2023 00:25 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
In welke realistische situatie zie jij dit tegen jezelf door de politie gezegd gezegd krijgen?
Owjee, "criminaliteit bestaat niet hoor!quote:Op zondag 2 juli 2023 00:27 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Het zou sowieso geen realistische situatie moeten zijn dat de politie dat tegen wie dan ook zegt.
Zegt wie?quote:Op zondag 2 juli 2023 00:31 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Owjee, "criminaliteit bestaat niet hoor!
quote:
quote:Op zondag 2 juli 2023 00:27 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Het zou sowieso geen realistische situatie moeten zijn dat de politie dat tegen wie dan ook zegt.
Pauperstad vol met Afrikaans geteisem.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 23:56 schreef CryptoPunk het volgende:
[ twitter ]
[ twitter ]
Ondertussen in Marseille
Misschien kan Harvest89 ons vertellen hoe slecht Zwitserland is voor hun banlieu bevolking.quote:Op zondag 2 juli 2023 01:14 schreef Perrin het volgende:
In Zwitserland staan er ook wat lui te popelen om te plunderen.
[ twitter ]
Ik zie vooral veel bivakmutsen. Moeilijk te zien wat daar achter zit.quote:Op zondag 2 juli 2023 00:00 schreef BMW1993 het volgende:
[..]
Ik zie Afrikaanse en Noord Afrikaanse plunderaars.
Het zijn ook nooit groepen Chinezen, Koreanen of Indiërs.. Altijd dezelfde groep..
Hij was al eerder weggereden toen motor agenten hem een stopteken gavenquote:Op zondag 2 juli 2023 00:08 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Er werd tegen hem gezegd dat hij een kogel in door hoofd zou krijgen. Ik zou ook weg willen
Dat kun je wel raden toch? Als het overgrote deel van het volk wat geen bivakmutsen draagt Afrikaan is.quote:Op zondag 2 juli 2023 07:35 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Ik zie vooral veel bivakmutsen. Moeilijk te zien wat daar achter zit.
Zouden ze niet moeten mogen, de Championsleaguefinale waarbij honderden voetbalfans belaagd, mishandeld en berooft werden, heeft duidelijk aangetoond dat de Fransen de controle volledig kwijt zijn. Een OS organiseren in een probleemgebied is vragen om moeilijkheden.quote:Op zondag 2 juli 2023 01:37 schreef capuchon_jongen het volgende:
Deze stad organiseert volgend jaar de OS
Nee, is gewoon zijn versie vs die van de politie. Tuurlijk dat hij in het voordeel praat van zijn mattie.quote:Op zondag 2 juli 2023 08:28 schreef spectrumanalyser het volgende:
Dat verhaal van die passagier is niet bepaald overtuigend. De bestuurder zou zijn voet van de rem af hebben laten glijden, per ongeluk. En daarna per abuis het gas ingetrapt. Ja, lekker verhaal hoor.
Ik heb zelf al slechte ervaringen met Zwitsers en dan ben ik ook nog eens wit.quote:Op zondag 2 juli 2023 07:28 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Misschien kan Harvest89 ons vertellen hoe slecht Zwitserland is voor hun banlieu bevolking.
Nouja dit vind ik dan van die uitspraken….. De EU heeft het paard van Troje al lang binnen gehaald. In combinatie met soft beleid en een soft ingrijpen door een falende politie en justitie is dit uiteindelijk dodelijk voor de Westerse samenleving. De vraag is vooral hoelang het nog goed gaat voordat het echt uit de hand loopt, dit wat we nu zien stelt nog niets voor.quote:Op zondag 2 juli 2023 08:30 schreef BeriBeri het volgende:
Zou mooi zijn als er weer een paar van die bootjes zinken
Hij reed zonder rijbewijs in een auto en het was ook niet de eerste keer. Volgens de FAZ was hij al gedagvaard.quote:Op zaterdag 1 juli 2023 14:50 schreef JarJarB het volgende:
[..]
Wat een onzin. Zeker op basis van zijn huidskleur? Of is er meer bekend?
[..]
Bij die BLM rellen in de VS was het voor een deel antifa dat zou hier ook best kunnen.quote:Op zondag 2 juli 2023 08:13 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Dat kun je wel raden toch? Als het overgrote deel van het volk wat geen bivakmutsen draagt Afrikaan is.
Bij het WK in Brazilië en Zuid Afrika hebben wij al gezien dat de veiligheid van toeschouwers niet echt een factor is die meetelt bij het toewijzen van dergelijke grote evenementen.quote:Op zondag 2 juli 2023 08:27 schreef Hathor het volgende:
[..]
Zouden ze niet moeten mogen, de Championsleaguefinale waarbij honderden voetbalfans belaagd, mishandeld en berooft werden, heeft duidelijk aangetoond dat de Fransen de controle volledig kwijt zijn. Een OS organiseren in een probleemgebied is vragen om moeilijkheden.
quote:Op zondag 2 juli 2023 08:51 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Bij die BLM rellen in de VS was het voor een deel antifa dat zou hier ook best kunnen.
Ik rij toevallig een automaat en terwijl ik geneigd ben het relaas niet te geloven denk ik dat het best zou kunnen. Ik heb het niet vaak, maar ik vraag me ook wel eens af waarom mijn wagen niet gaat rijden om dan te concluderen dat ik op de rem aan het trappen ben.quote:Op zondag 2 juli 2023 08:28 schreef spectrumanalyser het volgende:
Dat verhaal van die passagier is niet bepaald overtuigend. De bestuurder zou zijn voet van de rem af hebben laten glijden, per ongeluk. En daarna per abuis het gas ingetrapt. Ja, lekker verhaal hoor.
Het was een huurauto volgens France24.comquote:Op zondag 2 juli 2023 08:50 schreef HiZ het volgende:
[..]
Hij reed zonder rijbewijs in een auto en het was ook niet de eerste keer. Volgens de FAZ was hij al gedagvaard.
bron: https://www.livemint.com/(...)-11688201180578.htmlquote:When the police tried to stop him, Nahel drove his car towards them with the intention of hurting them, the police said.
Woest omdat ze niet kunnen zwemmen en dit blank vermaak is?quote:Op zondag 2 juli 2023 09:11 schreef myShizzle het volgende:
Ze moeten iig een nieuw Olympisch zwembad gaan bouwen want de huidige (nog in aanbouw) is afgefikt
[ twitter ]
Dat was toch een Trump samen met Fox News frame?quote:Op zondag 2 juli 2023 08:51 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Bij die BLM rellen in de VS was het voor een deel antifa dat zou hier ook best kunnen.
https://www.nu.nl/buitenl(...)kt-gewond.html#nujijquote:
je stemt hier in Nederland altijd al rechts en de volgende keer doe je het vanwege misstanden in Frankrijkquote:Op zondag 2 juli 2023 09:22 schreef HyperViper het volgende:
Volgende stem die ik doe is zo rechts mogelijk. Leuk geweest nu. Dan maar een idioot aan de macht.
Burgeroorlogen… waar komen die ook alweer best vaak voor de afgelopen decennia? Ohja!quote:Op zondag 2 juli 2023 09:30 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
https://www.nu.nl/buitenl(...)kt-gewond.html#nujij
Lees het net, ze vallen dus de vrouw en de kinderen van de burgemeedter aan waardoor ze in het ziekenhuis eindigen.
Dit is geen protest maar een burgeroorlog. Vieze honden, een kind aanvallen.
Inderdaad, tijd dat er gericht geschoten gaat worden op dit soort tuig die gezinnen proberen af te branden.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:30 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
https://www.nu.nl/buitenl(...)kt-gewond.html#nujij
Lees het net, ze vallen dus de vrouw en de kinderen van de burgemeedter aan waardoor ze in het ziekenhuis eindigen.
Dit is geen protest maar een burgeroorlog. Vieze honden, een kind aanvallen.
"Betogers". Dat is wat RTL Nieuws ervan maakt?quote:Op zondag 2 juli 2023 07:10 schreef tesssssssss het volgende:
https://www.rtlnieuws.nl/(...)ichting-burgemeester
486 arrestaties tijdens nieuwe rellen Frankrijk, brandstichting bij huis burgemeester
Echtgenote gewond
De echtgenote van de burgemeester van de Franse plaats L'Hay-les-Roses, even ten zuiden van Parijs, is gewond geraakt toen ze op de vlucht sloeg voor betogers. Die hadden volgens de krant Le Figaro even daarvoor een auto door het tuinhek van de familie gereden en in brand gestoken.
Burgemeester Vincent Jeanburn meldde afgelopen nacht dat zijn huis doelwit was van de aanval met de brandende auto. Dat deed hij in een tweet die inmiddels verwijderd is. Zijn vrouw en kinderen zouden 'in shock' zijn.
Tijdens de aanval was de burgemeester zelf op het gemeentehuis, dat was gebarricadeerd. Een groep mensen verzamelde zich bij zijn woning, die niet werd beveiligd. De vrouw van de burgemeester vluchtte met hun twee jonge kinderen en zou daarbij achtervolgd zijn. Daarbij raakte ze gewond. Ze is opgenomen in een ziekenhuis.
Grote onrust
Het is sinds dinsdag erg onrustig in Frankrijk. Die dag werd een 17-jarige jongen doodgeschoten door een politieagent. De afgelopen, vijfde nacht met protesten leek rustiger te verlopen dan de nachten ervoor.
In Parijs verzamelden betogers zich in de winkelstraat Champs-Élysées, waar winkeliers uit voorzorg hun vitrines hadden dichtgetimmerd. Toch bleef het relatief rustig in de straat, ondanks een grote opkomst van vooral jonge betogers.
Volgens het Franse ministerie van Binnenlandse Zaken zijn afgelopen nacht 322 mensen opgepakt in het land.
[ twitter ]
quote:In 1962, certain parliamentarians from the non- Gaullist right were expelled from their party, the National Center of Independents and Peasants (CNIP), because they agreed to continue to support General de Gaulle's policy. At that time, the latter proposed the self-determination of Algeria ( in fact the end of French Algeria ) and the election of the President of the Republic by universal suffrage (which had not been the case since 1848). However, the majority of CNIP leaders refuse this development. The main leader of the Independent Republicans is Valéry Giscard d'Estaing .
When in 1974 Giscard d'Estaing became President of the Republic, the Independent Republicans merged with other non-Gaullist right-wing groups to finally form the Republican Party (PR) in 1977. In 1978, with the centrists , they created the Union for French Democracy (UDF), whose aim is to support the policies of Giscard d'Estaing and to counterbalance the PR of Jacques Chirac who, since 1976, has been very critical of Giscard d'Estaing Estaing.
Heel erg. Wat ik wel apart vindt is dat de burgemeester in een gebarricadeerd gemeentehuis zat terwijl zijn vrouw en kinderen zonder beveiliging thuis zaten.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:30 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
https://www.nu.nl/buitenl(...)kt-gewond.html#nujij
Lees het net, ze vallen dus de vrouw en de kinderen van de burgemeedter aan waardoor ze in het ziekenhuis eindigen.
Dit is geen protest maar een burgeroorlog. Vieze honden, een kind aanvallen.
Ik denk dat ie niet voor mogelijk hield dat ze zijn gezin wilden/konden opsporen. Zoiets is sinds 1945 ook niet echt meer een ding geweest in Frankrijk.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:33 schreef praadje het volgende:
[..]
Heel erg. Wat ik wel apart vindt is dat de burgemeester in een gebarricadeerd gemeentehuis zat terwijl zijn vrouw en kinderen zonder beveiliging thuis zaten.
Ja je verwacht in een westers land niet snel dat mensen een aanslag plegen op het huis van de burgemeester, maar daar moet je tegenwoordig rekening mee houden met dat afrikaanse gespuis.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:33 schreef praadje het volgende:
[..]
Heel erg. Wat ik wel apart vindt is dat de burgemeester in een gebarricadeerd gemeentehuis zat terwijl zijn vrouw en kinderen zonder beveiliging thuis zaten.
Onverantwoord in een burgeroorlog als dit idd.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:33 schreef praadje het volgende:
[..]
Heel erg. Wat ik wel apart vindt is dat de burgemeester in een gebarricadeerd gemeentehuis zat terwijl zijn vrouw en kinderen zonder beveiliging thuis zaten.
de jongen in kwestie had zijn school niet afgemaakt, had geen interesse in school. Hij werd alleen door zijn moeder opgevoed (of niet opgevoed).quote:Op zondag 2 juli 2023 09:36 schreef Momo het volgende:
Vraag mij überhaupt af wat met deze gasten moet gebeuren. Zouden dit soort figuren nog enigszins meedraaien met de maatschappij en gaan ze naar school, hebben ze een baan? En ook hetzelfde voor die ouders....
Nee lekker links blijven stemmen inderdaad. Links stemmen en nog meer van dit soort rassen en culturen binnenhalen ten koste van je eigen normen en waardenquote:Op zondag 2 juli 2023 09:30 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
je stemt hier in Nederland altijd al rechts en de volgende keer doe je het vanwege misstanden in Frankrijk
En waar kwam dat geld vandaan voor die auto's? En wie geeft hem die auto's gezien hij geen rijbewijs had met 17 jaar.....quote:Op zondag 2 juli 2023 09:38 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
de jongen in kwestie had zijn school niet afgemaakt, had geen interesse in school. Hij werd alleen door zijn moeder opgevoed (of niet opgevoed).
hij reed graag rondjes in gehuurde autos, zonder rijbewijs.
Importeer derde wereld, wordt derde wereld.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:31 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Burgeroorlogen… waar komen die ook alweer best vaak voor de afgelopen decennia? Ohja!
Ooms, neven, broers?quote:Op zondag 2 juli 2023 09:40 schreef Momo het volgende:
[..]
En waar kwam dat geld vandaan voor die auto's? En wie geeft hem die auto's gezien hij geen rijbewijs had met 17 jaar.....
Wat janken ze dan? Willen die Afrikanen zelf wel graag een familielid omver gereden zien worden door zo een totaalmongool?quote:Op zondag 2 juli 2023 09:38 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
de jongen in kwestie had zijn school niet afgemaakt, had geen interesse in school. Hij werd alleen door zijn moeder opgevoed (of niet opgevoed).
hij reed graag rondjes in gehuurde autos, zonder rijbewijs.
Heropvoedingskampen, maar ja dan moet men eerst eens erkennen dat er een groot probleem is.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:36 schreef Momo het volgende:
Vraag mij überhaupt af wat met deze gasten moet gebeuren. Zouden dit soort figuren nog enigszins meedraaien met de maatschappij en gaan ze naar school, hebben ze een baan? En ook hetzelfde voor die ouders....
Hun verderfelijke geloof weerhoudt ze er al van om een huis te kunnen kopen met hypotheek, want “rente is haram”. Van wat ik hoor van deze primitievelingen eigenlijk puur omdat het een “joodse uitvinding” is.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:36 schreef Momo het volgende:
Vraag mij überhaupt af wat met deze gasten moet gebeuren. Zouden dit soort figuren nog enigszins meedraaien met de maatschappij en gaan ze naar school, hebben ze een baan? En ook hetzelfde voor die ouders....
Weet ik veel. Het kan ook een neef geweest zijn of voor mijn part zijn kleine zusje die hem de sleutels gaf.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:46 schreef Momo het volgende:
[..]
Welke oom zou een 17-jarige zonder rijbewijs een dure bak laten huren?
Dat was z’n vraag nietquote:Op zondag 2 juli 2023 09:45 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Heropvoedingskampen, maar ja dan moet men eerst eens erkennen dat er een groot probleem is.
Bij een neef van een oom van een broer.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:50 schreef Natte_BeriBeri het volgende:
Hoe kan je trouwens een auto huren zonder rijbewijs?
Die tegelijk zijn vader is waarschijnlijk.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:50 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Bij een neef van een oom van een broer.
Nee en nee en nog eens nee. Drie keer nee dus. Ze gaan niet naar school, willen niet werken en hebben maling aan de maatschappij.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:36 schreef Momo het volgende:
Vraag mij überhaupt af wat met deze gasten moet gebeuren. Zouden dit soort figuren nog enigszins meedraaien met de maatschappij en gaan ze naar school, hebben ze een baan? En ook hetzelfde voor die ouders....
Toch zijn er wel genoeg moslims die wel gewoon kunnen meedraaien in een westerse samenleving. En bijvoorbeeld gewoon een huis kopen. Zit ook wel duidelijk verschillen uit welk land ze komen. Maarja ik kan niet ontkennen dat "de onderkant van de samenleving" ook hier veel mensen bevat met een islamitische achtergrond. Al betwijfel ik hoe gelovig die zijn. Want een deel daarvan zuipt ook gewoon....quote:Op zondag 2 juli 2023 09:45 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Hun verderfelijke geloof weerhoudt ze er al van om een huis te kunnen kopen met hypotheek, want “rente is haram”. Van wat ik hoor van deze primitievelingen eigenlijk puur omdat het een “joodse uitvinding” is.
Dus daarmee is je kans op een eigen huisje al verkeken. Laat staan andere mogelijkheden tot financiering. Eigenlijk moet je van de Islam alles cash kunnen afrekenen. Dus een hele dikke bankrekening hebben.
Geen hersencel onder dat soort dat het doorzettingsvermogen en discipline heeft meegekregen van huis uit om dan maar hard te werken en eindeloos te sparen. Nee, de eerste de beste kans voor “snel geld” wordt direct aangegrepen.
En zo ontstaat het verval van deze levensvormen in een westerse wereld.
Ik heb het al 10 keer gezegd en blijf het doen: de Islam is afbraak en verderf. Islamieten hebben NIETS te zoeken in een westerse samenleving.
Ik gaf een suggestie nav haar eerste zin.quote:
Daarom maar een wapen in huis nemen. Niet om pro-actief te gebruiken, maar voor het moment dat ze bij jou voor de deur staat en je je eigen vrouw en kind moet kunnen verdedigen.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:52 schreef myShizzle het volgende:
Laten we wel wezen - dit is exact waar velen al jaren voor waarschuwen.
De gemiddelde banke man is een enorme pussy, me included.
Als hier 5 van die Very Imported People met machetes op onze oprit staan ga ik ook helemaal niks doen.
Iedere week komen er honderden bij.
Heeft niks met pussy zijn te maken, de overmacht is gewoon te groot voor een persoon.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:52 schreef myShizzle het volgende:
Laten we wel wezen - dit is exact waar velen al jaren voor waarschuwen.
De gemiddelde banke man is een enorme pussy, me included.
Als hier 5 van die Very Imported People met machetes op onze oprit staan ga ik ook helemaal niks doen.
Iedere week komen er honderden bij.
Wat denk je zelf?quote:Op zondag 2 juli 2023 09:36 schreef Momo het volgende:
Vraag mij überhaupt af wat met deze gasten moet gebeuren. Zouden dit soort figuren nog enigszins meedraaien met de maatschappij en gaan ze naar school, hebben ze een baan? En ook hetzelfde voor die ouders....
Maar dat zijn geen moslims als zij een hypotheek nemen voor een huis. Dat zijn mensen zoals jij en ik met een al dan niet diepere levensovertuiging die zich aanpassen naar het land waarin ze zich bevinden.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:54 schreef Momo het volgende:
[..]
Toch zijn er wel genoeg moslims die wel gewoon kunnen meedraaien in een westerse samenleving. En bijvoorbeeld gewoon een huis kopen. Zit ook wel duidelijk verschillen uit welk land ze komen. Maarja ik kan niet ontkennen dat "de onderkant van de samenleving" ook hier veel mensen bevat met een islamitische achtergrond. Al betwijfel ik hoe gelovig die zijn. Want een deel daarvan zuipt ook gewoon....
Ik denk dat je dat zelf ook eel weet. Iets met criminaliteitquote:Op zondag 2 juli 2023 09:40 schreef Momo het volgende:
[..]
En waar kwam dat geld vandaan voor die auto's? En wie geeft hem die auto's gezien hij geen rijbewijs had met 17 jaar.....
Beste voorbeeld is nog die leraar die ze vorig jaar of twee jaar geleden onthoofd hebben op die school. Blanke man, onthoofd door een extremist. Zelfde Frankrijk. Nou toen ging het los hoor! Nee dus. Van die protestmarsen met kaarsjes, rozen etc. Wat gezang, geschreeuw. Heeeel intimiderend.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:52 schreef myShizzle het volgende:
Laten we wel wezen - dit is exact waar velen al jaren voor waarschuwen.
De gemiddelde banke man is een enorme pussy, me included.
Als hier 5 van die Very Imported People met machetes op onze oprit staan ga ik ook helemaal niks doen.
Iedere week komen er honderden bij.
En hierdoor krijg je dus ghetto’s vol met sociale huurwoningen.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:57 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Maar dat zijn geen moslims als zij een hypotheek nemen voor een huis. Dat zijn mensen zoals jij en ik met een al dan niet diepere levensovertuiging die zich aanpassen naar het land waarin ze zich bevinden.
Jep. Lachend.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:30 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
doe je het vanwege misstanden in Frankrijk
Exactquote:Op zondag 2 juli 2023 09:59 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
En hierdoor krijg je dus ghetto’s vol met sociale huurwoningen.
Neuh, die komen ook wel aan de beurt jeweetzellufquote:Op zondag 2 juli 2023 09:57 schreef de_boswachter het volgende:
[..] Het is wachten tot in NL het lont in het kruidvat (nee niet die kruidvat jeweet) af gaat.
Ik denk (misschien naïef) dat het hier zo'n vaart niet loopt. Simpelweg omdat we hier niet tig flats volproppen met enkel allochtonen (dit zie je ook in België trouwens). Ik denk echt dat dit de kern is van de problemen die je in Frankrijk ziet.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:57 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Beste voorbeeld is nog die leraar die ze vorig jaar of twee jaar geleden onthoofd hebben op die school. Blanke man, onthoofd door een extremist. Zelfde Frankrijk. Nou toen ging het los hoor! Nee dus. Van die protestmarsen met kaarsjes, rozen etc. Wat gezang, geschreeuw. Heeeel intimiderend.
En nu schiet de politie een 17 jarige donkere jongen zonder rijbewijs dood, recidivist overigens, en nu staat het land in brand.
Doei Westerse normen en waarden. Het is wachten tot in NL het lont in het kruidvat (nee niet die kruidvat jeweet) af gaat.
[ afbeelding ]
Prima toch, hoef je ook geen medelijden te hebben met die Fransen. Enige wat helpt is een ijzeren vuist, en dat gaat (voorlopig) niet gebeuren.quote:Op zondag 2 juli 2023 08:23 schreef de_boswachter het volgende:
Mooi ook allemaal die statements en communiqués van politici en burgemeesters maar er zijn er maar weinigen (lees: geen) die de vinger echt op de zere plek durven te leggenEn ondertussen worden steden leeggeplunderd door onze multiculturele vrienden en doet niemand een fuck.
Hoeveel boten gaan ‘we’ deze week weer redden nabij Lampedusa en de Griekse kust?
EUWesterse softies.
Dat dachten ze in Frankrijk 10 jaar geleden ook.quote:Op zondag 2 juli 2023 10:07 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik denk (misschien naïef) dat het hier zo'n vaart niet loopt. Simpelweg omdat we hier niet tig flats volproppen met enkel allochtonen (dit zie je ook in België trouwens). Ik denk echt dat dit de kern is van de problemen die je in Frankrijk ziet.
En als het andere land niet meewerkt?quote:Op zondag 2 juli 2023 10:00 schreef WheeledWarrior het volgende:
Deze lui hebben vaak dubbele paspoorten. Misschien moet Europa daar eens gebruik van gaan maken.
Een land dat eigen staatsburgers weigert? (dit gaat dus om mensen met een aantoonbaar paspoort en niet iemand die net uit een bootje is komen stappen)quote:Op zondag 2 juli 2023 10:09 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
En als het andere land niet meewerkt?
??? Wat bedoel je? Waar lees jij dat ik die niet als urgent beschouw? Ik zeg alleen dat we hier geen talloze flats volgepropt met allochtonen hebben.quote:Op zondag 2 juli 2023 10:08 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Dat dachten ze in Frankrijk 10 jaar geleden ook.
Hoe vaak moet er nog gewaarschuwd worden voordat je dit probleem als urgent gaat beschouwen?
Het gaat ze ook niet om die jongen, 99% had hem zelf omgelegd hadden ze de kans gehad omdat die in een andere "bende" zit. Het is haat naar het westen wat ze tijdens zo'n momenten vrij kunnen ventileren omdat volk wat er niet tussenin woont en niks weet over of van dat tuig blijft roepen dat die radicalen het slachtoffer zijn. Terwijl de mensen die er dagelijks mee te maken heeft, de politie, de buurtbewoners, de echte gematigden dag in dag uit waarschuwen voor die radicalen maar dan worden verketterd en uitgesloten.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:57 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Beste voorbeeld is nog die leraar die ze vorig jaar of twee jaar geleden onthoofd hebben op die school. Blanke man, onthoofd door een extremist. Zelfde Frankrijk. Nou toen ging het los hoor! Nee dus. Van die protestmarsen met kaarsjes, rozen etc. Wat gezang, geschreeuw. Heeeel intimiderend.
En nu schiet de politie een 17 jarige donkere jongen zonder rijbewijs dood, recidivist overigens, en nu staat het land in brand.
Doei Westerse normen en waarden. Het is wachten tot in NL het lont in het kruidvat (nee niet die kruidvat jeweet) af gaat.
[ afbeelding ]
Ja ik denk wel duidelijk was dat Nehal geen onschuldig engeltje was die dit ineens overkwam. Al was wat de politieman deed niet volgens de regelsquote:Op zondag 2 juli 2023 10:10 schreef spectrumanalyser het volgende:
Samengevat;
- Nehal reed in een huurauto zonder rijbewijs
- Nehal was vaker staande gehouden voor rijden zonder rijbewijs
- Nehal moest in September voorkomen voor rijden zonder rijbewijs
- Nehal werd in eerste instantie staande gehouden voor roekeloos rijgedrag
Las elders dat Nehal probeerde naar de agenten toe te rijden met de bedoeling om ze te raken met de auto.
Bij Hakim car rent kan sat wel natuurlijk.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:50 schreef Natte_BeriBeri het volgende:
Hoe kan je trouwens een auto huren zonder rijbewijs?
Met Marokko is er nu een verdrag na heel lang moeizaam onderhandelen maar dat stelt niet zo veel voor dacht ik. Het is blijkbaar erg lastig allemaal.quote:Op zondag 2 juli 2023 10:10 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Een land dat eigen staatsburgers weigert? (dit gaat dus om mensen met een aantoonbaar paspoort en niet iemand die net uit een bootje is komen stappen)
Landen zoals Marokko en Algerije moet je gewoon EU-breed keihard aanpakken als ze niet luisteren.
Je zegt dat het zo’n vaart niet zal lopen.quote:Op zondag 2 juli 2023 10:11 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
??? Wat bedoel je? Waar lees jij dat ik die niet als urgent beschouw? Ik zeg alleen dat we hier geen talloze flats volgepropt met allochtonen hebben.
Fake rijbewijs?quote:Op zondag 2 juli 2023 09:50 schreef Natte_BeriBeri het volgende:
Hoe kan je trouwens een auto huren zonder rijbewijs?
En daar moeten we begrip voor hebben?quote:Op zondag 2 juli 2023 10:10 schreef spectrumanalyser het volgende:
Samengevat;
- Nehal reed in een huurauto zonder rijbewijs
- Nehal was vaker staande gehouden voor rijden zonder rijbewijs
- Nehal moest in September voorkomen voor rijden zonder rijbewijs
- Nehal werd in eerste instantie staande gehouden voor roekeloos rijgedrag
Las elders dat Nehal probeerde naar de agenten toe te rijden met de bedoeling om ze te raken met de auto.
Het is niet alsof die gasten eenmaal in Marokko wel normaal gaan doen hé en braaf een baan zoeken. Marokko heeft ook geen zin in hun eigen parasieten.quote:Op zondag 2 juli 2023 10:14 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Met Marokko is er nu een verdrag na heel lang moeizaam onderhandelen maar dat stelt niet zo veel voor dacht ik. Het is blijkbaar erg lastig allemaal.
nee, hun zijn allang blij dat dit soort tuig uit hun land is naar een zogenaamd ''beter leven''quote:Op zondag 2 juli 2023 10:17 schreef Momo het volgende:
[..]
Het is niet alsof die gasten eenmaal in Marokko wel normaal gaan doen hé en braaf een baan zoeken. Marokko heeft ook geen zin in hun eigen parasieten.
Wel lachen hoe hij reageert op de vraag of hij er trots op is om racist te zijn. Hij heeft er gewoon dikke vette schijt aan.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:57 schreef Akathisia het volgende:
Er zijn ook rellen in Polen...
Oh nee, wacht, toch niet:
https://vm.tiktok.com/ZGJXaKyWv/
Verkeerde topic?quote:Op zondag 2 juli 2023 10:13 schreef TheVoice4ever het volgende:
al die vluchtelingen laten oprotten en snel een beetje, terug naar hun eigen land weer de zee op, als ze verzuipen, ben je er ook goedkoop van af
Malta's Joseph Muscat zei het maar al te goed toen, gewoon laten verzuipen
Dit.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:10 schreef Dusthor92 het volgende:
Ze zouden vaker met scherp moeten schieten in Frankrijk.
Vragen komen daarna wel.
nee, deze jeugd komen van vluchtelingen dat weet toch iedereenquote:
Die zijn echt heel blij daar dat die rifmongolen zijn opgerot.quote:Op zondag 2 juli 2023 10:20 schreef TheVoice4ever het volgende:
[..]
nee, hun zijn allang blij dat dit soort tuig uit hun land is naar een zogenaamd ''beter leven''
net alsof het zo slecht is in Marokko, vergeleken met bv Syrie, Oeganda, Tsjaad
echtrijbewijskopen.comquote:
Wel lachen hoe hij reageert op de vraag of hij er trots op is om racist te zijn. Hij heeft er gewoon dikke vette schijt aan.quote:Op zondag 2 juli 2023 09:57 schreef Akathisia het volgende:
Er zijn ook rellen in Polen...
Oh nee, wacht, toch niet:
https://vm.tiktok.com/ZGJXaKyWv/
Sorry hoor, maar dat soort flats hebben wij hier ook, ik heb ze zelfs recht in mijn achtertuin. Hele rijen flats van 9 of 10 hoog waar nog maar heel weinig Nederlanders in wonen.quote:Op zondag 2 juli 2023 10:07 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik denk (misschien naïef) dat het hier zo'n vaart niet loopt. Simpelweg omdat we hier niet tig flats volproppen met enkel allochtonen (dit zie je ook in België trouwens). Ik denk echt dat dit de kern is van de problemen die je in Frankrijk ziet.
Nee, volgens mij weet niet iedereen dat. Heb je er een onderbouwing voor?quote:Op zondag 2 juli 2023 10:22 schreef TheVoice4ever het volgende:
[..]
nee, deze jeugd komen van vluchtelingen dat weet toch iedereen
Vliegt El-Al nog eigenlijkquote:Op zondag 2 juli 2023 10:24 schreef Hathor het volgende:
Sorry hoor, maar dat soort flats hebben wij hier ook, ik heb ze zelfs recht in mijn achtertuin. Hele rijen flats van 9 of 10 hoog waar nog maar heel weinig Nederlanders in wonen.
Ben je niet in de war met de 70 maagden voor martelaren?quote:Op zondag 2 juli 2023 10:23 schreef TheVoice4ever het volgende:
ben benieuwd of Nehal nu al 7 vrouwen heeft gekregen van Allah, dat zeggen ze toch daar na de dood dat je in dat geloof dan 7 vrouwen krijgt
Je zou het programma 'Danny in de buitenwijken' eens terug moeten kijken. Bijv. de aflevering over Marseille. Zulke wijken hebben we hier echt niet.quote:Op zondag 2 juli 2023 10:24 schreef Hathor het volgende:
[..]
Wel lachen hoe hij reageert op de vraag of hij er trots op is om racist te zijn. Hij heeft er gewoon dikke vette schijt aan.
[..]
Sorry hoor, maar dat soort flats hebben wij hier ook, ik heb ze zelfs recht in mijn achtertuin. Hele rijen flats van 9 of 10 hoog waar nog maar heel weinig Nederlanders in wonen.
Das de halve FOK! populatie... wat moet je daar nou weer mee? Rare jongens hoorquote:Op zondag 2 juli 2023 10:26 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Ben je niet in de war met de 70 maagden voor martelaren?
Zeg eens eerlijk, waar sta jij op dit plaatje?quote:Op zondag 2 juli 2023 10:26 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Ben je niet in de war met de 70 maagden voor martelaren?
Dat deden we wel natuurlijk (Bijlmer) maar daar hebben we gelukkig wel lessen uitgetrokken.quote:Op zondag 2 juli 2023 10:07 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik denk (misschien naïef) dat het hier zo'n vaart niet loopt. Simpelweg omdat we hier niet tig flats volproppen met enkel allochtonen (dit zie je ook in België trouwens). Ik denk echt dat dit de kern is van de problemen die je in Frankrijk ziet.
Geen idee wat deze reactie te maken heeft met mijn post. Kun je dat uitleggen?quote:Op zondag 2 juli 2023 10:29 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Zeg eens eerlijk, waar sta jij op dit plaatje?
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 2 juli 2023 10:29 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Zeg eens eerlijk, waar sta jij op dit plaatje?
[ afbeelding ]
Sodemieters staat niet op de fotoquote:Op zondag 2 juli 2023 10:29 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Zeg eens eerlijk, waar sta jij op dit plaatje?
[ afbeelding ]
Klopt ja, helaas, want die treden tenminste wel op tegen tuig.quote:Op zondag 2 juli 2023 10:17 schreef Momo het volgende:
[..]
Het is niet alsof die gasten eenmaal in Marokko wel normaal gaan doen hé en braaf een baan zoeken. Marokko heeft ook geen zin in hun eigen parasieten.
Dit zijn geen mensen.quote:
Sowieso een kutfoto.quote:Op zondag 2 juli 2023 10:29 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Zeg eens eerlijk, waar sta jij op dit plaatje?
[ afbeelding ]
Nee dat klopt, daar is het allemaal een graadje erger, maar je kan niet zeggen dat buitenlanders hier niet in flats worden gepropt, want dat gebeurt namelijk wel. Er was hier achter toevallig laatst een brand in zo'n flat, ergens op de 8ste etage. Voor de veiligheid werd iedereen verzocht de straat op te gaan totdat de brand onder controle was. Er stonden dus honderden mensen op straat om 3 uur s'nachts, en als ik niet beter wist zou ik me in een wijk in Mogadishu gewaand hebben.quote:Op zondag 2 juli 2023 10:29 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Je zou het programma 'Danny in de buitenwijken' eens terug moeten kijken. Bijv. de aflevering over Marseille. Zulke wijken hebben we hier echt niet.
Dit is gewoon het begin van een burgeroorlog, dit kun je met de beste wil van de wereld geen rellen of protesten meer noemen. Het leger moet daar de taak van de politie overnemen, want die zijn hier niet klaar voor.quote:
Die heeft zeker een leuke avond gehad denk ik. Dit keer rellen de mensen niet tegen de overheid maar tegen elkaar. Vind ie wel prima zo lijkt het. Heb niet het idee dat hij haast heeft in het nemen van actie.quote:Op zondag 2 juli 2023 10:37 schreef Nober het volgende:
Heeft Macron nog een leuk avondje uit kunnen hebben gisteren?
[ twitter ]
Punt is dat je die mensen nergens anders kwijt kunt en omdat de meesten niet de middelen hebben om iets beters te huren of te kopen wordt het in de loop van de jaren een stapeling van niet-westerse allochtonen.quote:Op zondag 2 juli 2023 10:37 schreef Hathor het volgende:
[..]
Nee dat klopt, daar is het allemaal een graadje erger, maar je kan niet zeggen dat buitenlanders hier niet in flats worden gepropt, want dat gebeurt namelijk wel. Er was hier achter toevallig laatst een brand in zo'n flat, ergens op de 8ste etage. Voor de veiligheid werd iedereen verzocht de straat op te gaan totdat de brand onder controle was. Er stonden dus honderden mensen op straat om 3 uur s'nachts, en als ik niet beter wist zou ik me in een wijk in Mogadishu gewaand hebben.
RTL nieuws spreekt van “betogers”.quote:Op zondag 2 juli 2023 10:39 schreef Hathor het volgende:
[..]
Dit is gewoon het begin van een burgeroorlog, dit kun je met de beste wil van de wereld geen rellen of protesten meer noemen. Het leger moet daar de taak van de politie overnemen, want die zijn hier niet klaar voor.
RTL spoort niet.quote:
Holy moly...quote:Op zondag 2 juli 2023 10:23 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
echtrijbewijskopen.com
koopeenrijbewijs.com
koopeenrijbewijscbr.com
origineelrijbewijcentrum.com
rijbewijs-kopen.com
Führerschein.com – Uw authentieke rijbewijs zonder examen
rijbewijskopenbetrouwbaar.com
Niet te geloven hoeveel aanbod er is
Lekker een avondje met de uberliberale Elton deugliners oplepelen. Wat moet je anders als wat zich voltrekt een consequentie is van het gedachtegoed dat je met zijn tweeën deelt?quote:Op zondag 2 juli 2023 10:40 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Die heeft zeker een leuke avond gehad denk ik. Dit keer rellen de mensen niet tegen de overheid maar tegen elkaar. Vind ie wel prima zo lijkt het. Heb niet het idee dat hij haast heeft in het nemen van actie.
Sowieso staat ie zo ver van de werkelijkheid af als je naar een concert gaat op zo'n moment, en vervolgens foto's laat nemen door de mediaquote:Op zondag 2 juli 2023 10:46 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Lekker een avondje met de uberliberale Elton deugliners oplepelen. Wat moet je anders als wat zich voltrekt een consequentie is van het gedachtegoed wat je met zijn tweeën deelt?
Welnee. Langzamerhand zal het weer wat rustiger worden en gaat iedereen weer over op de orde van de dag.quote:Op zondag 2 juli 2023 10:39 schreef Hathor het volgende:
[..]
Dit is gewoon het begin van een burgeroorlog, dit kun je met de beste wil van de wereld geen rellen of protesten meer noemen. Het leger moet daar de taak van de politie overnemen, want die zijn hier niet klaar voor.
Ik weet het niet, het sluit wel aan bij wat ik zei. Maar tegelijkertijd... er zit toch een team aan PR-mensjes om hem heen? Misschien is er wel heel bewust gekozen om een sentiment te creëren van "als de president gewoon zijn gangetje gaat, dan zal het allemaal wel meevallen?".quote:Op zondag 2 juli 2023 10:48 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Sowieso staat ie zo ver van de werkelijkheid af als je naar een concert gaat op zo'n moment, en vervolgens foto's laat nemen door de mediaZelfs al geef je niks om te mensen, dan geef je nog meestal wel om je eigen reputatie. Maar denk dat hij het gewoon niet doorheeft.
Die Macron staat gewoon mijlenver van het gewone leven af.quote:Op zondag 2 juli 2023 10:51 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Ik weet het niet, het sluit wel aan bij wat ik zei. Maar tegelijkertijd... er zit toch een team aan PR-mensjes om hem heen? Misschien is er wel heel bewust gekozen om een sentiment te creëren van "als de president gewoon zijn gangetje gaat, dan zal het allemaal wel meevallen?".
Deze Imam heeft helemaal gelijk.quote:Op zondag 2 juli 2023 10:51 schreef Ali_boo het volgende:
Imam komt met een waarschuwing-must watch
[ twitter ]
Dat zijn het zeker.quote:
Die hele zogenaamde ommekeer bij jou begint onderhand wel erg ongeloofwaardig te worden.quote:
Wonen ze in bezet gebied dan?quote:
Nee, zo ver is het nog lang niet. Gaat waarschijnlijk ook niet gebeuren.quote:Op zondag 2 juli 2023 10:39 schreef Hathor het volgende:
[..]
Dit is gewoon het begin van een burgeroorlog, dit kun je met de beste wil van de wereld geen rellen of protesten meer noemen. Het leger moet daar de taak van de politie overnemen, want die zijn hier niet klaar voor.
Dit zijn pas vrijheidsstrijders.quote:
Ach van het ene geweld in het andere. Beide groepen zullen er geen problemen mee hebben wat homos tot moes te slaan dat verbind wel.quote:Op zondag 2 juli 2023 10:59 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Die hele zogenaamde ommekeer bij jou begint onderhand wel erg ongeloofwaardig te worden.
“The black is indolent and a dreamer; spending his meager wage on frivolity or drink; the European has a tradition of work and saving, which has pursued him as far as this corner of America and drives him to advance himself, even independently of his own individual aspirations.”quote:
Gooi jij jezelf ook maar van een brug. Wat een post.quote:Op zondag 2 juli 2023 11:02 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Nee, zo ver is het nog lang niet. Gaat waarschijnlijk ook niet gebeuren.
De rust zal wel weer terugkeren, echter hoop ik dat het een duidelijk signaal aan Macron is geweest, dat dit soort armoede en racisme niet langer kan.
Maar helaas zal hij nadat de rellen over zijn en er wat puin is geruimd overgaan op de orde van de dag. Laten we dan hopen dat de volgende opstand nog groter zal zijn.
Parijs afbreken ging zelfs de nazi's te verquote:Op zondag 2 juli 2023 11:03 schreef Mubassie het volgende:
Het wordt nu wel eens tijd voor grof geschut tegen dit rellende kenkertuig.
Zet het leger in en schiet er eens een paar kapot.
Het is mooi geweest, laat godverdomme je stad niet afbreken door dit moslimtuig.
Racisme? Racisme!!!???quote:Op zondag 2 juli 2023 11:02 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Nee, zo ver is het nog lang niet. Gaat waarschijnlijk ook niet gebeuren.
De rust zal wel weer terugkeren, echter hoop ik dat het een duidelijk signaal aan Macron is geweest, dat dit soort armoede en racisme niet langer kan.
Maar helaas zal hij nadat de rellen over zijn en er wat puin is geruimd overgaan op de orde van de dag. Laten we dan hopen dat de volgende opstand nog groter zal zijn.
Nee, maar hun burgerrechten worden stelselmatig geschonden.quote:
quote:
Is er iets waar je nieuwe personage wel wat van weet of begrijpt? Of is ie bewust zo inconsistent en tegenstrijdig als maar kan om de domheid van het nieuwe links ten toon te stellen?quote:Today, 50 years after his death, many people still remember Ernesto “Che” Guevara as a warrior for social justice. For so many celebrities, politicians, and activists, Che Guevara is a kind of Good Samaritan who fought against oppression and tyranny. It is unfortunate, though, that these people ignore some of their idol’s defining character traits.
Che Guevara was in fact an intolerant and despicable man.
In the process of building a communist society after Fidel Castro came to power in 1959 in Cuba, one of the ideas Che Guevara presented and promoted was the notion of the “new man.” This concept grew out of Guevara’s aversion to capitalism, and was first explained in his note on “Man and Socialism in Cuba“. He believed that “The individual under socialism (…) is more complete,” and that the state should educate men and women in anti-capitalist, cooperative, selfless and non-materialistic values.
Anyone who deviated from the “new man” was seen as a ”counter-revolutionary.” Such was the case of gay men —whom Guevara referred to as “sexual perverts.” Both Guevara and Castro considered homosexuality a bourgeois decadence. In an interview in 1965, Castro explained that “A deviation of that nature clashes with the concept we have of what a militant communist should be.”
Che Guevara also helped establish the first Cuban concentration camp in Guanahacabibes in 1960. This camp was the first of many. From the Nazis, the Cuban government also adapted the motto at Auschwitz, “Work sets you free,” changing it to “Work will make you men.” According to Álvaro Vargas Llosa, homosexuals, Jehova’s Witnesses, Afro-Cuban priests, and others who were believed to have committed a crime against revolutionary morals, were forced to work in these camps to correct their “anti-social behavior.” Many of them died; others were tortured or raped.
Guevara also espoused racist views. In his diary, he referred to black people as “those magnificent examples of the African race who have maintained their racial purity thanks to their lack of an affinity with bathing.” He also thought white Europeans were superior to people of African descent, and described Mexicans as “a band of illiterate Indians.”
In the article “My Cousin, El Che,” Alberto Benegas Lynch Jr. describes how Che Guevara enjoyed torturing animals —a trait common to serial killers. His record of murdering and torturing people is extensive. Researchers have documented 216 victims of Che Guevara in Cuba from 1957 to 1959. Suspicion was all that was needed to end a life. There was no need for trial because he said the Revolution could not stop “to conduct much investigation; it has the obligation to triumph.”
Death, to Guevara, was a necessity for revolution. He had no regard for human life. Today, 50 years after his death, it is important to remember Ernesto Che Guevara as the person he was: a homophobic, racist, mass murderer willing to use any means to achieve his self-declared superior society.
Een oude quote waar hij later op is teruggekomen.quote:Op zondag 2 juli 2023 11:04 schreef Eufonie het volgende:
[..]
“The black is indolent and a dreamer; spending his meager wage on frivolity or drink; the European has a tradition of work and saving, which has pursued him as far as this corner of America and drives him to advance himself, even independently of his own individual aspirations.”
Ze hebben hun burgerrechten verspeeld, de enige oplossing is uitzetting.quote:Op zondag 2 juli 2023 11:06 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Nee, maar hun burgerrechten worden stelselmatig geschonden.
Gelukkig is er gefilmd.
Bebloed hakmes te zien tussen 00:01 en 00:02quote:Op zondag 2 juli 2023 11:07 schreef Ali_boo het volgende:
Dit heeft veel weg van een moordaanslag![]()
[ twitter ]
Uitzetting naar waar?quote:Op zondag 2 juli 2023 11:08 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ze hebben hun burgerrechten verspeeld, de enige oplossing is uitzetting.
Een quote die als je die in deze tijd zou uiten, je onherroepelijk gecanceld zal worden, van sommige quotes is er geen terugkomen mogelijk.quote:Op zondag 2 juli 2023 11:07 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Een oude quote waar hij later op is teruggekomen.
Ja, bijna elke nieuwssite heeft er wel een andere term voorquote:Op zondag 2 juli 2023 09:31 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
"Betogers". Dat is wat RTL Nieuws ervan maakt?
Naar afrika, ze zoeken het daar maar uit.quote:Op zondag 2 juli 2023 11:11 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Uitzetting naar waar?
Dit zijn voor een groot deel Fransen. En Franse burgers horen beschermd te worden door de overheid. Niet doorzeeft te worden met politiekogels als ze geen direct gevaar vormen.
De middellandse zee met een blok beton aan hun voet.quote:
Waarom? Moest ie dat van Fidel?quote:Op zondag 2 juli 2023 11:07 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Een oude quote waar hij later op is teruggekomen.
Hasan ziet er erg Frans uit vind ik.quote:
Kan je proberen uit te leggen welke partijen de afgelopen vijftien dit als speerpunt hadden en wat zijn in die periode hebben gedaan zodat er nu hier zijn?quote:Op zondag 2 juli 2023 09:39 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Nee lekker links blijven stemmen inderdaad. Links stemmen en nog meer van dit soort rassen en culturen binnenhalen ten koste van je eigen normen en waarden
Landverraad is het
Misschien moeten ze jou als Nederlands staatsburger maar gewoon naar Afrika uitzetten. Dat is hetzelfde principe.quote:Op zondag 2 juli 2023 11:14 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Naar afrika, ze zoeken het daar maar uit.
Je gaat hier dus pleiten om ze allemaal te doden?quote:Op zondag 2 juli 2023 11:15 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
De middellandse zee met een blok beton aan hun voet.
Wat maakt het in godsnaam uit? Weg / de dood in met die gasten.
Als ik hoogstpersoonlijk degene moet zijn die ze één-voor-één een kogel zou moeten geven, dan zou ik er zelfs voor tekenen. 5 dagen in de week, 8 uur per dag.quote:Op zondag 2 juli 2023 11:17 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Je gaat hier dus pleiten om ze allemaal te doden?
Nee, dat is het niet.quote:Op zondag 2 juli 2023 11:17 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Misschien moeten ze jou als Nederlands staatsburger maar gewoon naar Afrika uitzetten. Dat is hetzelfde principe.
Tja, dat kun je ook verwachten natuurlijk. Dat risico ben je bereid te nemen, anders moet je een andere baan zoeken. Hij kiest daar helemaal zelf voor.quote:Op zondag 2 juli 2023 11:07 schreef Ali_boo het volgende:
Dit heeft veel weg van een moordaanslag![]()
[ twitter ]
Nee. Van zichzelf.quote:
Pas je op voor RSI, ouwe sledgehammerquote:Op zondag 2 juli 2023 11:19 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Als ik hoogstpersoonlijk degene moet zijn die ze één-voor-één een kogel zou moeten geven, dan zou ik er zelfs voor tekenen. 5 dagen in de week, 8 uur per dag.
Je lijkt te denken dat het mij interesseert wat jij denkt. Grappig, druiloor toch.quote:Op zondag 2 juli 2023 11:21 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Als er nu in Frankrijk niks was gebeurd, had je GL of PvdD gestemd hé gekkie
Oh jah, daar hebben die linksen nog een koffiemok van, van die gek.quote:
Hoewel de mensen van nu er niets mee te maken hebben is het natuurlijk wel zo dat door de koloniale tijd er nu frans gesproken wordt in veel Afrikaanse landen, wat immigratie naar Frankrijk toe wel makkelijker maakt (plus dat mensen uit deze landen ook makkelijker een visa kunnen krijgen)quote:
Dat de jongen niet doodgeschoten had mogen worden is duidelijk maar niet dat het met racisme had te maken.quote:Op zondag 2 juli 2023 11:11 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Uitzetting naar waar?
Dit zijn voor een groot deel Fransen. En Franse burgers horen beschermd te worden door de overheid. Niet doorzeeft te worden met politiekogels als ze geen direct gevaar vormen.
Ja net apen met dat domme geschreeuwquote:Op zondag 2 juli 2023 10:45 schreef MissionPhailed het volgende:
Zo bezien is de uitspraak van de Franse politiebonden over 'savages' niet overdreven, want het betreft hier écht wel een schrikbarend grote massa wilden ...
Nee hoor die illusie heb ik niet. Iemand die met droge ogen beweert dat hij vanwege de gebeurtenissen in een ander land besluit om in eigen land een bepaalde politieke standpunt te hebben, daar valt met betrekking tot dit onderwerp geen fatsoenlijk gesprek mee te voeren. Dat is uitgesloten want emotie is geen argumentquote:Op zondag 2 juli 2023 11:23 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Je lijkt te denken dat het mij interesseert wat jij denkt. Grappig, druiloor toch.
Het zit je toch erg dwars zie ik. Heel goed. Probeer het ook maar niet te bevatten joh, veranderd toch niets. Je bent volledig machteloos, een rode draad door jouw leven schat ik zo in. Laat het rusten ventje.quote:Op zondag 2 juli 2023 11:29 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Nee hoor die illusie heb ik niet. Iemand die met droge ogen beweert dat hij vanwege de gebeurtenissen in een ander land besluit om in eigen land een bepaalde politieke standpunt te hebben, daar valt met betrekking tot dit onderwerp geen fatsoenlijk gesprek mee te voeren. Dat is uitgesloten want emotie is geen argument
Er is eigenlijk nog niet genoeg duidelijk om uberhaupt een conclusie te kunnen trekken.quote:Op zondag 2 juli 2023 11:27 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Dat de jongen niet doodgeschoten had mogen worden is duidelijk maar niet dat het met racisme had te maken.
Zou er niet zijn geschoten als niet Nahal maar Pierre of Jacques achter het stuur zat ?
Ja, waar is het NOS live blog?quote:
Wacht, dit ging toch over vermeend politiegeweld of?quote:
Ik zei het al eerder, in dit soort situaties meteen met scherp schieten.quote:Op zondag 2 juli 2023 11:07 schreef Ali_boo het volgende:
Dit heeft veel weg van een moordaanslag![]()
[ twitter ]
Dit ga je krijgen als de politie het werk niet goed genoeg doet. Schrikbarend om te zien. Het lijkt wel een burgeroorlog.quote:
Het is meer je pohi, kun je ons bv ook maar één post van jouw aanwijzen waar je dit gedrag afkeurt?quote:Op zondag 2 juli 2023 10:30 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Geen idee wat deze reactie te maken heeft met mijn post. Kun je dat uitleggen?
Deze user wijst altijd naar externe factoren. Dus als je bijvoorbeeld rellen hebt zijn het niet de mensen die de rellen veroorzaken die zich misdragen, maar zij zijn eigenlijk onbegrepen slachtoffers van armoede of zo.quote:Op zondag 2 juli 2023 11:43 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Het is meer je pohi, kun je ons bv ook maar één post van jouw aanwijzen waar je dit gedrag afkeurt?
Nee precies, je bent onderdeel van het probleem.
Vrees dat dit slecht het begin isquote:Op zondag 2 juli 2023 11:41 schreef HowardRoark het volgende:
Is dit nu nog bezig? Ze moeten dit echt veel harder gaan aanpakken.
[..]
Wacht, dit ging toch over vermeend politiegeweld of?
[..]
Ik zei het al eerder, in dit soort situaties meteen met scherp schieten.
[..]
Dit ga je krijgen als de politie het werk niet goed genoeg doet. Schrikbarend om te zien. Het lijkt wel een burgeroorlog.
Als extreem-rechts en straks Antifa zich er ook mee gaan bemoeien wel, ja.quote:
Beweren dat de mensen van nu er niks meer mee te maken hebben is veel te simplistisch. Zelfs het slavernijverleden druipt door tot de huidige samenleving waarin we leven. Laat staan jaren 60 Algerije dat is echt wel recente geschiedenis. De Fransen hebben in het verleden gewoon slechte beslissingen genomen om de Noord Afrikaanse fransozen niet fatsoenlijk te integreren in de brede Franse samenleving, door onder andere die banlieues te bouwen, waardoor ze nu alle ellende zien gebeuren. Heel veel West Europese landen hebben een koloniale verleden maar de problemen die de Fransen hebben gecreëerd zie je nergens anders, omdat andere post koloniale landen zoals Nederland of groot Brittannië andere keuzes hebben gemaakt. De fransozen oogsten wat ze zelf hebben gezaaid.quote:Op zondag 2 juli 2023 11:25 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Hoewel de mensen van nu er niets mee te maken hebben is het natuurlijk wel zo dat door de koloniale tijd er nu frans gesproken wordt in veel Afrikaanse landen, wat immigratie naar Frankrijk toe wel makkelijker maakt (plus dat mensen uit deze landen ook makkelijker een visa kunnen krijgen)
Hij krijgt goede cijfers in ieder geval. Ik had ook eerder la haine (1995) getipt https://www.rottentomatoes.com/m/athena_2022quote:
Dat is ook een goede zakenman qua vooruit denken.quote:
Dit gebouw staat in de Filipijnen.quote:Op zondag 2 juli 2023 11:43 schreef Akathisia het volgende:
[ twitter ]
Welk gebouw is dit? Geen idee of het van nu is.
We weten toch dat van die kant een grotere neiging is voor de dubbele standaarden komen.quote:Op zondag 2 juli 2023 11:45 schreef WheeledWarrior het volgende:
Dezelfde users die het direct afkeuren als er iemand met een fakkel bij Kaag staat lopen het complete slopen van Franse wijken goed te praten.
Bijzonder weer.
Die rellen breiden wel heel snel uit zeg :|quote:Op zondag 2 juli 2023 11:52 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Dit gebouw staat in de Filipijnen.
Dat wat er in Frankrijk gebeurt is een voorbode, het begin. Jij denkt dat dit in NL niet staat te gebeuren?quote:Op zondag 2 juli 2023 11:29 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Nee hoor die illusie heb ik niet. Iemand die met droge ogen beweert dat hij vanwege de gebeurtenissen in een ander land besluit om in eigen land een bepaalde politieke standpunt te hebben, daar valt met betrekking tot dit onderwerp geen fatsoenlijk gesprek mee te voeren. Dat is uitgesloten want emotie is geen argument
Gelukkig kent Ter Apel niet zo veel historische gebouwenquote:Op zondag 2 juli 2023 11:53 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Dat wat er in Frankrijk gebeurt is een voorbode, het begin. Jij denkt dat dit in NL niet staat te gebeuren?
Wel bomen.quote:Op zondag 2 juli 2023 11:54 schreef Natte_BeriBeri het volgende:
[..]
Gelukkig kent Ter Apel niet zo veel historische gebouwen
Wat Slayage zegt klopt deels wel. Hier is niet de voedingsbodem voor zulke massale rellen. Sowieso zijn onze steden daar niet groot genoeg voor. Een Banlieu heeft evenveel mensen als heel Amsterdam. In Nederland zijn het hoogstens wat straten in een hoekje van de stad waar het echt kut is.quote:Op zondag 2 juli 2023 11:53 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Dat wat er in Frankrijk gebeurt is een voorbode, het begin. Jij denkt dat dit in NL niet staat te gebeuren?
Weet je toevallig hoe de film eindigt?quote:Op zondag 2 juli 2023 11:50 schreef Slayage het volgende:
[..]
Hij krijgt goede cijfers in ieder geval. Ik had ook eerder la haine (1995) getipt https://www.rottentomatoes.com/m/athena_2022
Mooie leugen, helaas niet juist. Het is een drogredenatie om de huidige rellen te rechtvaardigen. Met die laatste zin daarentegen heb je wel een punt. De Fransozen oogsten wat zij zelf hebben gezaaid, de vele kansenparels uit Afrikaanse landen hadden nooit naar Europa moeten komen en in eigen land moeten blijven.quote:Op zondag 2 juli 2023 11:47 schreef Slayage het volgende:
[..]
Beweren dat de mensen van nu er niks meer mee te maken hebben is veel te simplistisch. Zelfs het slavernijverleden druipt door tot de huidige samenleving waarin we leven. Laat staan jaren 60 Algerije dat is echt wel recente geschiedenis. De Fransen hebben in het verleden gewoon slechte beslissingen genomen om de Noord Afrikaanse fransozen niet fatsoenlijk te integreren in de brede Franse samenleving, door onder andere die banlieues te bouwen, waardoor ze nu alle ellende zien gebeuren. Heel veel West Europese landen hebben een koloniale verleden maar de problemen die de Fransen hebben gecreëerd zie je nergens anders, omdat andere post koloniale landen zoals Nederland of groot Brittannië andere keuzes hebben gemaakt. De fransozen oogsten wat ze zelf hebben gezaaid.
[ twitter ]
Zo boos zijn dat je denkt, kom we pakken die boom!quote:Op zondag 2 juli 2023 11:57 schreef maily het volgende:
[..]
Die zijn te klein om erin te klimmen.
Of denken ze dat er bananen uitvallen?
Waar heb je het over? De problemen zie je in vrijwel alle multiculturele landen. Het verschil met Frankrijk zit 'm alleen in de vorm, extremiteit en schaal. De getrokken relatie met kolonialisme en slavernij is ook bijzonder simplistisch. Nederland heeft bijvoorbeeld relatief weinig problemen met Surinamers, terwijl Marokkanen, waar wij nihil geschiedenis mee delen, hier de meeste klappen uitdelen. Zweden, een land dat überhaupt weinig (niets?) met buiten-Europa-kolonialisme van doen heeft gehad, gaat ook keihard gebukt onder problemen ten gevolge van de Arabische en (Noord)-Afrikaanse migratiestromen.quote:Op zondag 2 juli 2023 11:47 schreef Slayage het volgende:
Beweren dat de mensen van nu er niks meer mee te maken hebben is veel te simplistisch. Zelfs het slavernijverleden druipt door tot de huidige samenleving waarin we leven. Laat staan jaren 60 Algerije dat is echt wel recente geschiedenis. De Fransen hebben in het verleden gewoon slechte beslissingen genomen om de Noord Afrikaanse fransozen niet fatsoenlijk te integreren in de brede Franse samenleving, door onder andere die banlieues te bouwen, waardoor ze nu alle ellende zien gebeuren. Heel veel West Europese landen hebben een koloniale verleden maar de problemen die de Fransen hebben gecreëerd zie je nergens anders, omdat andere post koloniale landen zoals Nederland of groot Brittannië andere keuzes hebben gemaakt. De fransozen oogsten wat ze zelf hebben gezaaid.
Franse regering wordt omvergeworpen en vervangen met een fatsoenlijk sociaal regime.quote:
Ja, dat zal die boom leren!quote:Op zondag 2 juli 2023 11:58 schreef Natte_BeriBeri het volgende:
[..]
Zo boos zijn dat je denkt, kom we pakken die boom!
Het zijn allemaal halfslachtige pogingen om dit gedrag goed te keuren. Hetzelfde met zij die wijzen naar 'kapitalisme' wat nu ineens de oorzaak zou zijn van deze rellen.quote:Op zondag 2 juli 2023 11:59 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Waar heb je het over? De problemen zie je in vrijwel alle multiculturele landen. Het verschil met Frankrijk zit 'm alleen in de vorm, extremiteit en schaal. De getrokken relatie met kolonialisme en slavernij is ook bijzonder simplistisch. Nederland heeft bijvoorbeeld relatief weinig problemen met Surinamers, terwijl Marokkanen, waar wij nihil geschiedenis mee delen, hier de meeste klappen uitdelen. Zweden, een land dat überhaupt weinig (niets?) met buiten-Europees-kolonialisme van doen heeft gehad, gaat ook keihard gebukt onder problemen ten gevolge van de Arabische en Noord-Afrikaanse migratiestromen.
Kun je dit verder onderbouwen? Geen land steekt zoveel geld in sociale zekerheid als Frankrijk.quote:Op zondag 2 juli 2023 12:00 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Franse regering wordt omvergeworpen en vervangen met een fatsoenlijk sociaal regime.
Ah daar hebben we feitenvrije Kim ook weer. Ik vind het wel bijzonder hoe er geklaagd wordt over vermeend gebrek aan aandacht door de media, maar elke scheet en elke video op Twitter kritiekloos voor waar wordt aangenomen,quote:
Dit heb ik je al eerder gezegd. Het is lang niet genoeg. Een pleister op een etterende wond is wat sociale zekerheid is binnen kapitalisme.quote:Op zondag 2 juli 2023 12:01 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het zijn allemaal halfslachtige pogingen om dit gedrag goed te keuren. Hetzelfde met zij die wijzen naar 'kapitalisme' wat nu ineens de oorzaak zou zijn van deze rellen.
[..]
Kun je dit verder onderbouwen? Geen land steekt zoveel geld in sociale zekerheid als Frankrijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |