De tekst zegt iets anders volgens mij. "Wij en de Russen; een volk" of iets dergelijks.quote:
Hij is eigenlijk een wat minder extreme versie van Louis van Gaal.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 13:00 schreef Koffieplanter het volgende:
Je moet het Putin nageven, zijn gebrek aan een gevoel van schaamte is bewonderenswaardig.
Mythischquote:Op dinsdag 27 juni 2023 13:00 schreef Koffieplanter het volgende:
Je moet het Putin nageven, zijn gebrek aan een gevoel van schaamte is bewonderenswaardig.
Haha.. Te bizar dat hij nog zo ver heeft kunnen komen. Ken hem al meer dan 20 jaar. Een grote oplichter en fantast.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 10:00 schreef Starhopper het volgende:
Over Guido Blaauw die hier ook regelmatig voorbij komt/kwam
[ twitter ]
Yep, Wagner is het groene mannetjes leger zodat strikt formeel Lavrov kan ontkennen dat Rusland iets verkeerds zou doen. Nu dat recept niet langer houdbaar is, moe(s)t Prigozhin terug zijn keuken in en waar hij niet langer de "uitjes" wil snijden.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 01:41 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Ik denk eerder opgezet door Rusland met een privaat sausje (Dmitri Oetkin) opdat de Russische staat zogezegd op papier schone handjes heeft.
Maar dit nazistische leger is natuurlijk gewoon Russisch en ook door Rusland aangestuurd.
Misschien is daarom er wel de klad ingekomen en kreeg Prigozhin het te hoog in zijn bol dat het nu zijn leger was.
Fuck dat. We hebben een rekening open staan sinds 2014 met putin.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 13:15 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Ik vind het niet erg, gezien onze rijkdom, maar we staan wel vooraan niet?
Ik zou zeggen, doe een Hexit en sluit je maar bij Rusland aanquote:
quote:
Hongarije zouden ze per direct uit de EU moeten schoppen. Het is overduidelijk dat Orban, net als de Wit-Russen, onder controle staat van de Russen.quote:
Vergeet de haastig opgebroken wegen niet..quote:Op dinsdag 27 juni 2023 13:56 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Vandaar de aftocht naar Wit-Rusland en de nieuwe contracten. Of zo.
Nog eens 14?quote:
Alles voor survival.quote:Op dinsdag 27 juni 2023 13:00 schreef Koffieplanter het volgende:
Je moet het Putin nageven, zijn gebrek aan een gevoel van schaamte is bewonderenswaardig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |