abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 24 juni 2023 @ 10:04:02 #1
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_209627115
Een eigen toppa zodat we het in het Oekraïne topic weer over Oekraïne kunnen hebben :Y

quote:
Russische veiligheidsdienst start onderzoek tegen Wagner-baas Prigozjin wegens muiterij



De Russische veiligheidsdienst FSB start volgens Russische staatsmedia een strafrechtelijk onderzoek tegen Wagner-baas Jevgeni Prigozjin wegens muiterij. Prigozjin zou hebben opgeroepen tot een gewapende opstand.

Kremlin-woordvoerder Peskov zegt dat president Poetin op de hoogte is gebracht en zegt dat "alle noodzakelijke maatregelen" zijn genomen, zonder dat verder toe te lichten.

De FSB roept leden van Wagner op om niet te luisteren naar Prigozjin en hem aan te houden. De Russische generaal Soerovikin roept Wagner-huurlingen op om naar president Poetin te luisteren en naar hun bases terug te keren.

'Kamp aangevallen'
Eerder vanavond meldde Prigozjin dat een kamp van zijn Wagner-huurlingenleger "van achteren" met raketten was bestookt. Volgens Prigozjin zijn bij de aanvallen veel manschappen van zijn privéleger omgekomen. Het Russische ministerie van Defensie zou verantwoordelijk voor de beschieting zijn geweest.

Prigozjin dreigt met vergelding. Hij zwoer dat hij de legerleiding zou "stoppen" en riep de Russische burgers op kalm te blijven. Het ministerie van Defensie zegt dat informatie over de aanvallen onjuist is.

De woorden van Prigozjin:
"De commandanten van Wagner hebben een besluit genomen. Het kwaad van de legerleiding moet worden gestopt. Ze maken zich niet druk om de levens van militairen, ze zijn het woord gerechtigheid vergeten en wij gaan dat herstellen.

Daarom moeten zij die vandaag de levens van onze jongens vernietigden en die van tienduizenden Russische militairen, worden gestraft. Iedereen die zich daartegen verzet, beschouwen wij als een bedreiging en zullen wij onmiddellijk vernietigen. Alle blokkades, elk vliegtuig dat we boven ons zien. Ik roep iedereen op kalm te blijven en binnen te blijven."


Op sociale media gaan beelden rond van een bosrijk gebied, waar naar het lijkt inderdaad iets is ontploft. De beelden lijken inderdaad in een Wagnerkamp te zijn gemaakt. Een bekende Russische militaire blogger is daar recent op bezoek geweest.

Het incident past in de oplopende machtsstrijd tussen de Wagner-baas en de legertop. De leiding wil alle Russische privélegers onder gezag van het ministerie van Defensie brengen, maar Prigozjin weigert daar aan mee te werken. Hij beschuldigt de legertop van incompetentie. Vandaag zei hij bovendien dat de oorlog in Oekraïne onder valse voorwendselen is begonnen. De legertop heeft het volk en president Poetin misleid, zei hij.

Correspondent Geert Groot Koerkamp:
"Prigozjin heeft de oorlog verklaard aan minister van Defensie Sjojgoe. Hij heeft gezegd dat hij een 'mars van de rechtvaardigheid' zal ondernemen om de legerleiding te straffen.

Maar het is vooralsnog heel virtueel, er zijn geen concrete aanwijzingen voor waar Prigozjin zelf is of wat hij van plan is. We kunnen niets onafhankelijk verifiëren. Of het allemaal grootspraak is of dat er daadwerkelijk heel rare dingen staan te gebeuren, moeten we afwachten.

Prigozjin mocht kritiek uiten die niemand anders zich kon veroorloven. Andere mensen die kritiek hadden op het Russische leger konden daarvoor in de gevangenis belanden. Prigozjin heeft van alles kunnen zeggen tot dusverre. Nu lijkt dat inderdaad voor het eerst te gaan veranderen."


https://nos.nl/artikel/24(...)zjin-wegens-muiterij
quote:
Wagner-baas: troepen bezetten militair hoofdkwartier in Zuid-Russische stad



In de Zuid-Russische stad Rostov aan de Don hebben gewapende troepen het hoofdkwartier van het zuidelijke militaire district omsingeld. Wagner-baas Jevgeni Prigozjin heeft op videobeelden vanuit die stad gezegd dat alle militaire bases daar onder controle staan van zijn troepen.
In Rostov aan de Don, vlak bij de Oekraïense grens bij Marioepol, zit één van de vijf militaire Russische hoofdkantoren. De stad is een zeer belangrijk logistiek knooppunt voor het leger bij de oorlog in Oekraïne.

De Wagner-troepen zullen volgens Prigozjin verder optrekken naar Moskou, tenzij minister Sjojgoe van Defensie en de Russische stafchef Gerasimov "naar hen toe komen". Volgens Prigozjin belemmert dit niet de Russische 'speciale militaire operatie' in Oekraïne.

De videoboodschap van Prigozjin waarin hij militaire controle over Rostov aan de Don claimt:
https://twitter.com/ThomasVLinge/status/1672471109919186944

De Russische president Poetin reageerde in een televisietoespraak en sprak over "landverraad". "We zullen doortastend optreden om de situatie in Rostov aan de Don te stabiliseren." Iedereen die deelneemt aan muiterij, zal volgens Poetin worden gestraft.

Verder riep Poetin op tot eenheid, want "de strijd om het geloof van ons volk tegen het Westen vraagt om eenheid". "Acties die ons verdelen, zijn verraad aan onze strijdmakkers en een dolkstoot in de rug van ons volk, net als in 1917, toen ons land verdeeld was."

Daarmee refereerde de president aan het begin van de Russische Revolutie, die leidde tot de val van de tsaar en een jarenlange bloedige burgeroorlog. "We zullen dit niet laten gebeuren. Dit is verraad van binnenuit."

Ondertussen hebben de Russische autoriteiten de beveiliging in Moskou opgeschroefd. De burgemeester van de hoofdstad meldt dat er "anti-terroristische" maatregelen zijn genomen. Zo zijn er extra controleposten op wegen.

Correspondent Rusland Geert Groot Koerkamp:
"Er zijn heel bijzondere zaken aan de gang. Wat duidelijk is, is dat Wagner-baas Prigozjin in Rostov is, een Zuid-Russische stad van een miljoen inwoners op 1000 kilometer van Moskou. Er zijn gebouwen bezet, mogelijk ook het vliegveld, maar dat kunnen we niet verifiëren. Hij zegt dat hij minister van Defensie Sjojgoe en de Russische stafchef Gerasimov wil zien of spreken, en dat hij anders naar Moskou gaat."

"Je ziet op beelden dat inwoners van Rostov de straat op zijn gegaan om te kijken wat er is gebeurd. Dat kan leiden tot heel gevaarlijke situaties. Mensen weten niet wat er aan de hand is. Er is behoefte aan duidelijke informatie van bovenaf over wat zij kunnen verwachten."


Wagner-baas Prigozjin meldde vannacht dat zijn troepen vanuit Oekraïne de Russische regio Rostov waren binnengetrokken. Op beelden op sociale media waren gewapende troepen in de stad te zien.

Met deze ontwikkelingen lijkt de escalatie van het al tijden lopende conflict tussen de Russische legerleiding en de Wagner-groep compleet. Gisteravond werd bekend dat de Russische veiligheidsdienst FSB een strafrechtelijk onderzoek start tegen Prigozjin wegens muiterij. Prigozjin zou hebben opgeroepen tot een gewapende opstand.

De Wagner-baas had gemeld dat een kamp van zijn huurlingenleger met raketten was bestookt door het Russische leger. Volgens Prigozjin zijn bij de aanvallen veel manschappen van zijn privéleger omgekomen. Prigozjin dreigde met vergelding.

https://nos.nl/artikel/24(...)-zuid-russische-stad
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_209627218
Breaking.
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_209627307
Ik ga vandaag een Wagner pizza eten, komt wel erg dichtbij zo.
pi_209627370
Dit zag ik niet aankomen.
  zaterdag 24 juni 2023 @ 10:24:17 #5
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_209627371


maar ik hoop ook dat beide partijen verliezen *O*
Er staat nog een vraag voor u open!!
  zaterdag 24 juni 2023 @ 10:25:55 #6
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_209627389
Dit kan toch gewoon in het Oekraïne topic ?
Ik ben inmiddels overleden
  zaterdag 24 juni 2023 @ 10:27:05 #7
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_209627398
quote:
15s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 10:25 schreef Enchanter het volgende:
Dit kan toch gewoon in het Oekraïne topic ?
Hm mja dit is best wel bizar nieuws en geen conflict waar Oekraïne direct bij betrokken is?

Ik zou het zelf wel fijn vinden dit een beetje apart te kunnen volgen.
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_209627422
Wow net als de hyenas die Scar aanvallen
Denk onbegrensd en kijk verder dan je kan zien
Wij zijn unlimited barrières kennen we niet
Denk unlimited
  zaterdag 24 juni 2023 @ 10:29:54 #9
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_209627430
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 10:29 schreef nils_22 het volgende:
Wow net als de hyenas die Scar aanvallen
Spoiler :(
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  zaterdag 24 juni 2023 @ 10:34:46 #10
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_209627479
Hoe zou Poetin zelf vinden dat zijn bevrijdingsoperatie verloopt?
  zaterdag 24 juni 2023 @ 10:35:49 #11
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_209627488
quote:
16s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 10:27 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]
Hm mja dit is best wel bizar nieuws en geen conflict waar Oekraïne direct bij betrokken is?

Ik zou het zelf wel fijn vinden dit een beetje apart te kunnen volgen.
Als jij dat vindt , dan houden we hem open.
Ik ben inmiddels overleden
pi_209627495
Mooi een eigen topic @Starhopper :)

Wat een ellende daar in dat gebied, hopelijk breekt de pleuris eens goed uit in Rusland, maar of deze gast een verbetering is geen idee. Ze laten vechten en zodra de rookwolken zijn opgetrokken de NAVO eroverheen om eens en altijd schoon schip te maken in die schurkenstaat is mijn advies.

[ Bericht 0% gewijzigd door Tekaschi op 24-06-2023 10:43:39 ]
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon één op één teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
pi_209627500
Die gast heeft ergens een controlepost bezet, schreeuwt wat en het is gelijk een staatsgreep?
pi_209627513
Geenstijl heeft naar mijn mening een goed draadje lopen met veel info voor de geïnteresseerden:

https://www.geenstijl.nl/5171187/zo-hey/
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon één op één teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
  zaterdag 24 juni 2023 @ 10:39:05 #15
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_209627516
Ik vergelijk dit maar een beetje met Hussein en IS. Met een gek wordt afgerekend en je krijgt er grotere gekken voor terug.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_209627543
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 10:39 schreef Harvest89 het volgende:
Ik vergelijk dit maar een beetje met Hussein en IS. Met een gek wordt afgerekend en je krijgt er grotere gekken voor terug.
Klopt, maar het is wel even een klein momentje lachen als die gekken elkaar afslachten.
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon één op één teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
pi_209627593
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  Trouwste user 2022 zaterdag 24 juni 2023 @ 10:48:55 #18
7889 tong80
Spleenheup
pi_209627606
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 10:37 schreef Document1 het volgende:
Die gast heeft ergens een controlepost bezet, schreeuwt wat en het is gelijk een staatsgreep?
In de Zuid-Russische stad Rostov aan
de Don hebben gewapende troepen het
hoofdkwartier van het zuidelijke
militaire district omsingeld.De baas
van de Wagner-groep claimt dat zijn
troepen alle bases in handen hebben.

Jevgeni Prigozjin zegt dat de troepen
naar Moskou gaan,tenzij de stafchef en
de defensieminister naar hen komen.Dit
wil volgens Prigozjin niet zeggen dat
de 'speciale militaire operatie' in
Oekraïne wordt belemmerd.

In Moskou is intussen de beveiliging
opgeschroefd.De burgemeester meldt dat
er anti-terroristische maatregelen zijn
genomen zoals extra controleposten.

Om 11:00 uur extra journaal NPO1

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 24 juni 2023 @ 10:50:09 #19
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_209627618
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 10:37 schreef Document1 het volgende:
Die gast heeft ergens een controlepost bezet, schreeuwt wat en het is gelijk een staatsgreep?
De macht in het land overnemen en zoveel mogelijk van de inwoners van het land aan jou kant krijgen.
En zodoende de huidige regering afzetten.
Er staat nog een vraag voor u open!!
pi_209627646
Dit was op zich wel te verwachten. Als je je huurlingen slecht betaalt of te weinig middelen geeft gaan ze vroeg of laat muiten.
pi_209627682
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 10:48 schreef tong80 het volgende:

[..]
In de Zuid-Russische stad Rostov aan
de Don hebben gewapende troepen het
hoofdkwartier van het zuidelijke
militaire district omsingeld.De baas
van de Wagner-groep claimt dat zijn
troepen alle bases in handen hebben.

Jevgeni Prigozjin zegt dat de troepen
naar Moskou gaan,tenzij de stafchef en
de defensieminister naar hen komen.Dit
wil volgens Prigozjin niet zeggen dat
de 'speciale militaire operatie' in
Oekraïne wordt belemmerd.

In Moskou is intussen de beveiliging
opgeschroefd.De burgemeester meldt dat
er anti-terroristische maatregelen zijn
genomen zoals extra controleposten.

Om 11:00 uur extra journaal NPO1

:T
Zo, ik lees dit echt net op tijd.
Het is pas echt crisis als het bier op is.
pi_209627701
quote:
Oud-kolonel Housen: "Opstand heeft weinig kans op slagen"

Het is op dit moment nog moeilijk om de draagwijdte van de actie van Prigozjin in te schatten. Dat zegt oud-kolonel en defensiespecialist Roger Housen aan VRT NWS. "Maar de slaagkansen van Prigozjin zijn heel beperkt." Volgens hem is de weg naar Moskou voor de Wagner-troepen letterlijk en figuurlijk heel lang. "Het lijkt me onmogelijk voor hen, tenzij met steun van de bevolking. Ik denk dat dit redelijk snel in de kiem zal worden gesmoord."

Voor Oekraïne is dit wel een "geweldige opportuniteit", denkt Housen. "Rusland zal reserves moeten heroriënteren om Wagner te neutraliseren. Die zijn niet op korte termijn inzetbaar of bruikbaar aan het front. Kiev heeft hierbij dus het grootste voordeel."

Tot gisteren vormde Wagner de strategische reserve bij een eventuele doorbraak van Oekraïne. "Het Kremlin zal daar nu geen beroep meer op kunnen doen. Het Russische leger moet 25.000 mensen neutraliseren. Daar heb je zelf meer troepen voor nodig."
https://www.vrt.be/vrtnws/nl/2023/06/24/liveblog-wagner/
  zaterdag 24 juni 2023 @ 11:03:22 #23
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_209627749
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 10:48 schreef tong80 het volgende:

[..]
In de Zuid-Russische stad Rostov aan
de Don hebben gewapende troepen het
hoofdkwartier van het zuidelijke
militaire district omsingeld.De baas
van de Wagner-groep claimt dat zijn
troepen alle bases in handen hebben.

Jevgeni Prigozjin zegt dat de troepen
naar Moskou gaan,tenzij de stafchef en
de defensieminister naar hen komen.Dit
wil volgens Prigozjin niet zeggen dat
de 'speciale militaire operatie' in
Oekraïne wordt belemmerd.

In Moskou is intussen de beveiliging
opgeschroefd.De burgemeester meldt dat
er anti-terroristische maatregelen zijn
genomen zoals extra controleposten.

Om 11:00 uur extra journaal NPO1

:T
Thanks. :7
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_209627777
Stel nou dat bijv Amerika Wagner gaat steunen met geld of materieel, lekker de verdeeldheid aanwakkeren. Misschien niet eens zo denkbeeldig. Ze hebben zoiets eerder gedaan (en Rusland ook natuurlijk).
pi_209627799
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 11:05 schreef Farenji het volgende:
Stel nou dat bijv Amerika Wagner gaat steunen met geld of materieel, lekker de verdeeldheid aanwakkeren. Misschien niet eens zo denkbeeldig. Ze hebben zoiets eerder gedaan (en Rusland ook natuurlijk).
Geen idee. Sowieso totaal onduidelijk wat dit allemaal voor gevolgen gaat hebben. Spannend wel.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_209627802
Amerikaanse propaganda.
pi_209627808
Tvp
  zaterdag 24 juni 2023 @ 11:26:27 #28
430543 Domnivoor
Ceterum censeo...
pi_209627982
“De Russische generaal Soerovikin roept de leden van de Wagner-groep op om "de wil en het bevel" van president Poetin op te volgen. Hij dringt er bij de huurlingen op aan om hun verzet tegen de Russische militaire leiding op te geven en terug te keren naar hun bases.”

- https://nos.nl/artikel/24(...)en-militaire-leiding

Soerovikin, ‘Generaal Armageddon’, heeft een indrukwekkende staat van dienst als oorlogsmisdadiger. Dit kan een bloedige confrontatie worden.


wikimedia
pi_209628018
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 10:19 schreef PS. het volgende:
Ik ga vandaag een Wagner pizza eten, komt wel erg dichtbij zo.
  zaterdag 24 juni 2023 @ 11:33:13 #30
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_209628031
Sluit dit topic maar.
pi_209628056
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 11:26 schreef Domnivoor het volgende:
“De Russische generaal Soerovikin roept de leden van de Wagner-groep op om "de wil en het bevel" van president Poetin op te volgen. Hij dringt er bij de huurlingen op aan om hun verzet tegen de Russische militaire leiding op te geven en terug te keren naar hun bases.”

- https://nos.nl/artikel/24(...)en-militaire-leiding

Soerovikin, ‘Generaal Armageddon’, heeft een indrukwekkende staat van dienst als oorlogsmisdadiger. Dit kan een bloedige confrontatie worden.

[ afbeelding ]
wikimedia
Dat is die man die strontlazarus in de camera zat te stamelen?

Denk dat hij weinig indruk maakt.

twitter
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
pi_209628204
Waar gaat dit eindigen?
Kan die Wagner dat voor elkaar krijgen?
En jij zit daar onrustig, en jij kijkt langs mij heen
En ik hoor in alles wat je zegt, de stem van iemand
Die bang is voor zichzelf
  Redactie Sport zaterdag 24 juni 2023 @ 11:51:12 #33
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209628242
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 11:33 schreef Immerdebestebob het volgende:
Sluit dit topic maar.
Zijn ze al klaar?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209628305
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 11:05 schreef Farenji het volgende:
Stel nou dat bijv Amerika Wagner gaat steunen met geld of materieel, lekker de verdeeldheid aanwakkeren. Misschien niet eens zo denkbeeldig. Ze hebben zoiets eerder gedaan (en Rusland ook natuurlijk).
Lijkt me een slecht plan. Dat soort dingen hebben ze inderdaad eerder gedaan en daar plukken ze nog steeds de vruchten van
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
pi_209628317
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 10:48 schreef tong80 het volgende:

[..]
In de Zuid-Russische stad Rostov aan
de Don hebben gewapende troepen het
hoofdkwartier van het zuidelijke
militaire district omsingeld.De baas
van de Wagner-groep claimt dat zijn
troepen alle bases in handen hebben.

Jevgeni Prigozjin zegt dat de troepen
naar Moskou gaan,tenzij de stafchef en
de defensieminister naar hen komen.Dit
wil volgens Prigozjin niet zeggen dat
de 'speciale militaire operatie' in
Oekraïne wordt belemmerd.

In Moskou is intussen de beveiliging
opgeschroefd.De burgemeester meldt dat
er anti-terroristische maatregelen zijn
genomen zoals extra controleposten.

Om 11:00 uur extra journaal NPO1

:T
Op zich een mooi gedicht, maar wat is het rijmschema?
pi_209628371
Maar, spreek je het nou uit als "waakner" (zoals de componist) of "wachner" (als in lach)? #dtv
Ik heb het allebei gehoord.
pi_209628445
twitter
pi_209628467
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 11:48 schreef Canopus het volgende:
Waar gaat dit eindigen?
Kan die Wagner dat voor elkaar krijgen?
Hopelijk in een langdurige veldslag.
stupidity has become as common as common sense was before
pi_209628502
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 12:04 schreef Houtenbeen het volgende:
[ twitter ]
twitter

twitter
pi_209628550
Ah, de bekende taktiek van de verschroeide aarde.
  zaterdag 24 juni 2023 @ 12:12:21 #41
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_209628557
De duivel met beelzebub uitdrijven op heel grote schaal.

Ik sla even popcorn in.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  zaterdag 24 juni 2023 @ 12:14:40 #42
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_209628602
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 11:59 schreef Farenji het volgende:
Maar, spreek je het nou uit als "waakner" (zoals de componist) of "wachner" (als in lach)? #dtv
Ik heb het allebei gehoord.
Met een г, die staat ongeweer gelijk aan de Duitse G. Op z'n Duits dus, zoals de componist waar de groep naar vernoemd is.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_209628832


twitter
pi_209628981
twitter
pi_209628987
Putin dood of Prizo dood, beide goed nieuws. Ik ga er een jointje op roken.
  zaterdag 24 juni 2023 @ 12:56:15 #46
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_209629154
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 12:44 schreef havanagila het volgende:
Putin dood of Prizo dood, beide goed nieuws. Ik ga er een jointje op roken.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_209629264
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 11:59 schreef Farenji het volgende:
Maar, spreek je het nou uit als "waakner" (zoals de componist) of "wachner" (als in lach)? #dtv
Ik heb het allebei gehoord.
[soeka]

[ Bericht 33% gewijzigd door #ANONIEM op 24-06-2023 13:05:58 ]
  zaterdag 24 juni 2023 @ 13:07:54 #48
431030 BlackEyedAngel
Allergic to morons and idiots.
pi_209629306
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 11:07 schreef Nober het volgende:
Amerikaanse propaganda.
Want?
It is possible to commit no mistakes and still lose. That is not a weakness, that is life.
  zaterdag 24 juni 2023 @ 13:11:10 #49
402274 Cruzinats
abschiebehauptmeister
pi_209629358
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 11:05 schreef Farenji het volgende:
Stel nou dat bijv Amerika Wagner gaat steunen met geld of materieel, lekker de verdeeldheid aanwakkeren. Misschien niet eens zo denkbeeldig. Ze hebben zoiets eerder gedaan (en Rusland ook natuurlijk).
Want met die tactiek hebben ze inderdaad grote successen in oa Syrië geboekt. Daar is jarenlang de pleuris geweest omdat de Amerikanen IS financierden.
  zaterdag 24 juni 2023 @ 13:14:00 #50
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_209629406
Veel beter om ze dit maar gewoon met elkaar te laten uitvechten daar moeten wij ons niet mee bemoeien. Amerika al helemaal niet. Mag toch hopen dat ze niet zo onverantwoordelijk stom zijn. Zelfs Amerika zou beter moeten weten.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_209629412
twitter
En jij zit daar onrustig, en jij kijkt langs mij heen
En ik hoor in alles wat je zegt, de stem van iemand
Die bang is voor zichzelf
pi_209629477
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 13:11 schreef Cruzinats het volgende:
Want met die tactiek hebben ze inderdaad grote successen in oa Syrië geboekt. Daar is jarenlang de pleuris geweest omdat de Amerikanen IS financierden.
Ze hebben hen niet gefinancierd, ze hebben hen jarenlang gebombardeerd. VS, Rusland en Wagner zij aan zij tegen IS.

Nu slaan ze elkaars hersenen in. In de toekomst sluit ik niet uit dat gewapende milities in de VS hetzelfde doen en richting Washington gaan marcheren.

Nu zijn ze 500 km verwijderd van Moskou. Ze hoeven alleen maar de M4 te nemen richting Moskou. Good luck! oO<
pi_209629658
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 13:11 schreef Cruzinats het volgende:

[..]
Want met die tactiek hebben ze inderdaad grote successen in oa Syrië geboekt. Daar is jarenlang de pleuris geweest omdat de Amerikanen IS financierden.
Ik zeg niet dat het succesvol gaat zijn, maar ik zie de vs er wel voor aan. Ze hebben ook op veel plekken een forced regime change gedaan, liep ook altijd rampzalig af. Behalve dan voor de wapenindustrie.
pi_209629821
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 13:11 schreef Cruzinats het volgende:

[..]
Want met die tactiek hebben ze inderdaad grote successen in oa Syrië geboekt. Daar is jarenlang de pleuris geweest omdat de Amerikanen IS financierden.
De Amerikanen hebben voorlopers van de Taliban gesteund in de jaren 80, maar nooit IS.

Sterker nog de oliedomme Paul Bremer, de afgevaardigde namens de Amerikanen in Irak, heeft indertijd het Iraakse leger massaal ontslagen en tot armoede veroordeeld, en deze lui zich hebben onder bij IS of voorlopers ervan aangesloten.
pi_209629950
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 13:45 schreef Hatseflats22 het volgende:

[..]
De Amerikanen hebben voorlopers van de Taliban gesteund in de jaren 80, maar nooit IS.
Klopt, de Mujahideen.

Die traden vooral op tegen de Sovjetunie en daarom aan de zijde van de VS. Later werd die werkrelatie verstoord. Amerika had ze na de val van de Sovjetunie niet meer nodig. Wat leidde tot dreiging van aanslagen rond begin '90, de bomaanslag op het WTC in' 93 en uiteindelijk de 11-9 aanslagen, want men riep al vanaf begin '90 dat die torens naar beneden moesten als vergelding op wat je oa hieronder schrijft.


quote:
Sterker nog de oliedomme Paul Bremer, de afgevaardigde namens de Amerikanen in Irak, heeft indertijd het Iraakse leger massaal ontslagen en tot armoede veroordeeld, en deze lui zich hebben onder bij IS of voorlopers ervan aangesloten.
Had de VS Rusland en leven in het middenoosten net zo gesteund als de soldaten die oorlog voerden dan hadden we nu een iets andere wereld gehad.
pi_209630073
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 13:45 schreef Hatseflats22 het volgende:

[..]
De Amerikanen hebben voorlopers van de Taliban gesteund in de jaren 80, maar nooit IS.

Sterker nog de oliedomme Paul Bremer, de afgevaardigde namens de Amerikanen in Irak, heeft indertijd het Iraakse leger massaal ontslagen en tot armoede veroordeeld, en deze lui zich hebben onder bij IS of voorlopers ervan aangesloten.
Its de schuld van VS!!!!!!!
pi_209630634
Poetin lijkt gevlucht uit Moskou :')

https://www.hln.be/buiten(...)-verdwenen~a51b8b49/
stupidity has become as common as common sense was before
  zaterdag 24 juni 2023 @ 15:07:44 #58
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_209630702
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 11:05 schreef Farenji het volgende:
Stel nou dat bijv Amerika Wagner gaat steunen met geld of materieel, lekker de verdeeldheid aanwakkeren. Misschien niet eens zo denkbeeldig. Ze hebben zoiets eerder gedaan (en Rusland ook natuurlijk).
Misschien is dit juist het resultaat van CIA inmenging. 😮😮😮
Godfather Bodybuilding topic reeks
  zaterdag 24 juni 2023 @ 15:07:44 #59
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_209630703
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:01 schreef marcb1974 het volgende:
Poetin lijkt gevlucht uit Moskou :')

https://www.hln.be/buiten(...)-verdwenen~a51b8b49/
Lol laffe herder.
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_209630829
Het zou mooi zijn als het voor Quincy Promes te heet onder de voeten wordt, en genoodzaakt is om terug naar Nederland te gaan.
pi_209630863
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:01 schreef marcb1974 het volgende:
Poetin lijkt gevlucht uit Moskou :')

https://www.hln.be/buiten(...)-verdwenen~a51b8b49/
Is dit bevestigd? Dat is wel een vreemde zet van hem.
Een pijnlijke anus is niet fijn
Een geknede kut van marsepein
  zaterdag 24 juni 2023 @ 15:24:35 #62
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_209630871
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:19 schreef Brede_meneer het volgende:
Het zou mooi zijn als het voor Quincy Promes te heet onder de voeten wordt, en genoodzaakt is om terug naar Nederland te gaan.
Hij is nu een Rus, laat hem maar tegen de Wagners vechten.
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_209630930
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:19 schreef Brede_meneer het volgende:
Het zou mooi zijn als het voor Quincy Promes te heet onder de voeten wordt, en genoodzaakt is om terug naar Nederland te gaan.
Terug naar Nederland?

Hij voelt zich Rus zegt hij zelf. Dan ook als het m ff niet meezit, lekker daar blijven en handen uit de mouwen
pi_209630949
https://www.hln.be/buiten(...)-verdwenen~a51b8b49/

15:24
Turkse president Erdogan drukt steun uit aan Poetin
De Turkse president Recep Tayyip Erdoğan heeft zijn Russische ambtsgenoot Poetin gebeld en gezegd dat hij hem steunt in zijn strijd tegen de muitende Wagnerkrijgers. Dat heeft het Kremlin bekendgemaakt.
Het is pas echt crisis als het bier op is.
pi_209630994
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:19 schreef Brede_meneer het volgende:
Het zou mooi zijn als het voor Quincy Promes te heet onder de voeten wordt, en genoodzaakt is om terug naar Nederland te gaan.
En Edward Snowden?
pi_209631004
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 11:48 schreef Canopus het volgende:
Waar gaat dit eindigen?
Kan die Wagner dat voor elkaar krijgen?
Nou, ik denk het niet Putin heeft wel heel veel steun.

(maar dat is alleen wat ik denk, he? Ik heb er geen onderzoek naar gedaan)
Het is pas echt crisis als het bier op is.
pi_209631028
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:35 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
Nou, ik denk het niet Putin heeft wel heel veel steun.

(maar dat is alleen wat ik denk, he? Ik heb er geen onderzoek naar gedaan)
De berichten spreken elkaar nogal tegen, wat dat betreft
En jij zit daar onrustig, en jij kijkt langs mij heen
En ik hoor in alles wat je zegt, de stem van iemand
Die bang is voor zichzelf
pi_209631034
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:35 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
Nou, ik denk het niet Putin heeft wel heel veel steun.

(maar dat is alleen wat ik denk, he? Ik heb er geen onderzoek naar gedaan)
Zonder de steun van de FSB (voormalige KGB) is een coup haast onmogelijk. Die scharen zich (vooralsnog) achter Putin. Dus voorlopig is hij nog 'safe'.
Een pijnlijke anus is niet fijn
Een geknede kut van marsepein
pi_209631035
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:35 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
Nou, ik denk het niet Putin heeft wel heel veel steun.

(maar dat is alleen wat ik denk, he? Ik heb er geen onderzoek naar gedaan)
Welke steun heeft hij precies?
pi_209631076
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:37 schreef Vliegbaard het volgende:

[..]
Welke steun heeft hij precies?
Tsjetsjenië actief denk ik Erdogan heeft laten weten dat ze achter hem staan. Telefonisch.
Het is pas echt crisis als het bier op is.
pi_209631079
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:35 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
Nou, ik denk het niet Putin heeft wel heel veel steun.

(maar dat is alleen wat ik denk, he? Ik heb er geen onderzoek naar gedaan)
En prigodinges lijkt de steun te hebben van de lage rangen in het leger. Die kunnen echt het verschil maken.
stupidity has become as common as common sense was before
pi_209631094
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:40 schreef marcb1974 het volgende:

[..]
En prigodinges lijkt de steun te hebben van de lage rangen in het leger. Die kunnen echt het verschil maken.
Ja, maar zou er dan echt niemand van buitenaf in gaan grijpen?

( dat weet ik niet , maar het lijkt me stug dat iedereen zegt "ja, laat het allemaal maar zo")
Het is pas echt crisis als het bier op is.
pi_209631109
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:41 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
Ja, maar zou er dan echt niemand van buitenaf in gaan grijpen?

( dat weet ik niet , maar het lijkt me stug dat iedereen zegt "ja, laat het allemaal maar zo")
Wat bedoel je met buitenaf?
stupidity has become as common as common sense was before
pi_209631119
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:31 schreef tesssssssss het volgende:
https://www.hln.be/buiten(...)-verdwenen~a51b8b49/

15:24
Turkse president Erdogan drukt steun uit aan Poetin
De Turkse president Recep Tayyip Erdoğan heeft zijn Russische ambtsgenoot Poetin gebeld en gezegd dat hij hem steunt in zijn strijd tegen de muitende Wagnerkrijgers. Dat heeft het Kremlin bekendgemaakt.
Gelijk die gek uit de navo flikkeren.
Duidelijk waar hij voor staat.

Maar goed van moslims heb ik toch geen hoogte van.
Zo spelen ze lief tegen je zodat later die dolk in je rug geramd kan worden.

Maar goed dat is mijn mening en ervaring met moslims waar ik mee heb gewerkt.
pi_209631122
Het reisadvies voor rusland is aangepast. Hoezo stond dit niet al een hele tijd op rood :?

quote:
Het Ministerie van Buitenlandse Zaken heeft het reisadvies voor Rusland zaterdag aangepast. ,,Gezien de recente ontwikkelingen in Rusland is er een risico op verdere onrust in het hele land", zegt het ministerie. ,,Het reisadvies voor het grootste deel van Rusland is oranje: Reis alleen naar Rusland als het strikt noodzakelijk is, en deels rood. Voor diegenen onder u die zich nog in Rusland bevinden, herhalen wij onze oproep: overweeg of uw verblijf in Rusland nog altijd noodzakelijk is of dat u besluit het land te verlaten", zegt het ministerie in een verklaring.

Code rood geldt voor de regio's die grenzen aan Oekraïne. ,,Reis daar niet heen, wat uw situatie ook is", waarschuwt het ministerie.

Het ministerie waarschuwt ook dat het op korte termijn mogelijk niet meer mogelijk is om mensen te helpen om Rusland te verlaten. ,,Op dit moment kunt u het land nog op verschillende manieren verlaten, per vliegtuig of over land, maar dit kan snel veranderen. De Nederlandse overheid kan u niet helpen bij het verlaten van Rusland".
stupidity has become as common as common sense was before
pi_209631124
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:41 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
Ja, maar zou er dan echt niemand van buitenaf in gaan grijpen?

( dat weet ik niet , maar het lijkt me stug dat iedereen zegt "ja, laat het allemaal maar zo")
Nee. Geen enkel land durft het aan om een kernmacht aan te vallen.
Een pijnlijke anus is niet fijn
Een geknede kut van marsepein
pi_209631139
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:42 schreef marcb1974 het volgende:

[..]
Wat bedoel je met buitenaf?
Nou, laat ik het ruim nemen "een bondgenoot van Rusland"
Het is pas echt crisis als het bier op is.
pi_209631153
quote:
3s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:43 schreef Treinhoer het volgende:

[..]
Nee. Geen enkel land durft het aan om een kernmacht aan te vallen.
Ik hoop het ook. Dat wel hoor.
Het is pas echt crisis als het bier op is.
pi_209631171
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:44 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
Nou, laat ik het ruim nemen "een bondgenoot van Rusland"
Aan welke bondgenoot denk je? De enige die misschien sterk genoeg is is China. En die zie ik het niet doen, die maken zich (naar alle waarschijnlijkheid) op voor oorlog met Taiwan en dus de VS.
stupidity has become as common as common sense was before
pi_209631180
quote:
3s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:43 schreef Treinhoer het volgende:

[..]
Nee. Geen enkel land durft het aan om een kernmacht aan te vallen.
Kernmacht is niet eens het grootste probleem. Dat is Rusland zelfs, het land is te groot om goed te kunnen aanvallen en bezetten.
stupidity has become as common as common sense was before
pi_209631203
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:47 schreef marcb1974 het volgende:

[..]
Aan welke bondgenoot denk je? De enige die misschien sterk genoeg is is China. En die zie ik het niet doen, die maken zich (naar alle waarschijnlijkheid) op voor oorlog met Taiwan en dus de VS.
Ik dacht inderdaad ook China.

Maar ik ben over het algemeen wel een doemdenker.

...
Het is pas echt crisis als het bier op is.
pi_209631239
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:47 schreef marcb1974 het volgende:

[..]
Kernmacht is niet eens het grootste probleem. Dat is Rusland zelfs, het land is te groot om goed te kunnen aanvallen en bezetten.
Ook dit inderdaad. Geografisch onmogelijk tenzij je misschien vanuit het Westen komt en binnen no time St Petersburg, Moskou en Kalinnigrad inneemt.
Een pijnlijke anus is niet fijn
Een geknede kut van marsepein
pi_209631482
De gemeentelijke reinigingsdienst is gewoon nog aan het werk. straatvuil opvegen. :')
Intussen overal militairen en gesloopte wegblokkades.
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
pi_209631487
quote:
3s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:52 schreef Treinhoer het volgende:

[..]
Ook dit inderdaad. Geografisch onmogelijk tenzij je misschien vanuit het Westen komt en binnen no time St Petersburg, Moskou en Kalinnigrad inneemt.
Napoleon, Hitler, ze kwamen een eind. En toch verloren ze het.
Zelfs een eind komen is niet genoeg.
stupidity has become as common as common sense was before
pi_209631493
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:40 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
Tsjetsjenië actief denk ik Erdogan heeft laten weten dat ze achter hem staan. Telefonisch.
Ok dat bedoelde je dus.

Dat Erdogan laat weten dat hij Poetin steunt wanneer Wagner zich tegen hem keert lijkt me volkomen normaal. Ik zou van Rutte hetzelfde verwachten.
pi_209631512
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:10 schreef marcb1974 het volgende:

[..]
Napoleon, Hitler, ze kwamen een eind. En toch verloren ze het.
Zelfs een eind komen is niet genoeg.
Rusland is groot.
En jij zit daar onrustig, en jij kijkt langs mij heen
En ik hoor in alles wat je zegt, de stem van iemand
Die bang is voor zichzelf
pi_209631522
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:10 schreef marcb1974 het volgende:

[..]
Napoleon, Hitler, ze kwamen een eind. En toch verloren ze het.
Zelfs een eind komen is niet genoeg.
Beide waren niet voorbereid genoeg op de kou en dit speelde zich vroeger af. Napoleon met paarden (te weinig km's per dag kunnen maken) en de Nazi's met verkeerde beslissingen qua brandstof, kleding (de kou), geen rekening gehouden met de modder/terrein en ook voertuigen die slomer zijn dan de huidige auto's.
Maar ik snap je punt zeer zeker, ik zie het ook niet zomaar gebeuren. :)
Een pijnlijke anus is niet fijn
Een geknede kut van marsepein
pi_209631568
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:43 schreef marcb1974 het volgende:
Het reisadvies voor rusland is aangepast. Hoezo stond dit niet al een hele tijd op rood :?
[..]

Omdat er geen oorlog in Rusland was. Was dus.
pi_209631657
Alles moet kapot daar. Heerlijk!
Eens kijken
  zaterdag 24 juni 2023 @ 16:28:11 #90
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_209631702
Gaat lekker met Poetins bevrijdingsactie van 3 dagen.
pi_209631723
Wegen naar Moskou worden onklaar gemaakt. Oke!

twitter
Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
  Redactie Sport zaterdag 24 juni 2023 @ 16:37:36 #92
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209631832
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:25 schreef Maharski het volgende:
Alles moet kapot daar. Heerlijk!
Ik vind het eigenlijk heel triest voor de “gewone Rus”
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209631890
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:37 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ik vind het eigenlijk heel triest voor de “gewone Rus”
P
Je bedoelt de gewone Rus die de oorlog in Oekraïne wel prima vond?
  zaterdag 24 juni 2023 @ 16:44:05 #94
82396 nils7
De forumkrokodil
pi_209631932
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:10 schreef marcb1974 het volgende:

[..]
Napoleon, Hitler, ze kwamen een eind. En toch verloren ze het.
Zelfs een eind komen is niet genoeg.
Voor de Oekraïne zou dat wel genoeg zijn
N/A
Disclaimer: ik ben geen expert maar shitposter, dit is geen advies en aan deze post zijn geen rechten te ontlenen
pi_209631934
POLL
U MAD?
  Redactie Sport zaterdag 24 juni 2023 @ 16:45:22 #96
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209631946
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:41 schreef Scorpie het volgende:

[..]
P
Je bedoelt de gewone Rus die de oorlog in Oekraïne wel prima vond?
Tsja, door desinformatie vanuit het Kremlin of omdat ze niet in opstand durven te komen tegen Poetin. Uiteindelijk zijn er bij zo’n gevecht vooral heel veel verliezers.


Russen die dan weer heel duidelijk het beleid van Poetin verdedigen heb ik dan wel weer iets minder moeite mee inderdaad.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Moderator zaterdag 24 juni 2023 @ 16:45:53 #97
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209631950
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:41 schreef Scorpie het volgende:

[..]
P
Je bedoelt de gewone Rus die de oorlog in Oekraïne wel prima vond?
Maakt niet uit, die wil gewoon de basisdingen: huis, eten, inkomen
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  Moderator zaterdag 24 juni 2023 @ 16:46:29 #98
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209631955
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:44 schreef de_boswachter het volgende:
[poll=5760]
Ik mis de optie geen van beide
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  zaterdag 24 juni 2023 @ 16:47:51 #99
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_209631966
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:44 schreef de_boswachter het volgende:
[poll=5760]


Lekker elkaar laten vermoorden
pi_209631969
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:45 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Tsja, door desinformatie vanuit het Kremlin of omdat ze niet in opstand durven te komen tegen Poetin. Uiteindelijk zijn er bij zo’n gevecht vooral heel veel verliezers.

Russen die dan weer heel duidelijk het beleid van Poetin verdedigen heb ik dan wel weer iets minder moeite mee inderdaad.
of ze vonden het gewoon echt prima. Gek genoeg hoor je dat niet zo vaak
Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.
  zaterdag 24 juni 2023 @ 16:48:06 #101
21153 RAVW
Alleen maar feiten
pi_209631970
quote:
16s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 15:07 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]
Lol laffe herder.
erstaat nog steeds 1 miljoen op zijn hoofd :-) door die mijardair
als je hem dood kon aanleveren
"Als mannen sneller als risico worden gezien en vrouwen overal mee wegkomen, dan verliezen we de nuance en rechtvaardigheid in het gesprek over grensoverschrijdend gedrag.
Dat is geen bescherming meer.
Dat is machtsmisbruik vermomd als moraal."
pi_209631973
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:41 schreef Scorpie het volgende:

[..]
P
Je bedoelt de gewone Rus die de oorlog in Oekraïne wel prima vond?
De Russische propaganda heeft goed gewerkt en veel Russen (ouder dan onze generatie) zijn totaal niet bekend met internet, spreken ook geen Engels.
Daarnaast is het opkomen tegen het regime niet zomaar zoals wij een dag kunnen staken. Je kan worden opgeroepen om naar een pro overheid evenement te moeten gaan in je dorp. Zodra je dat niet doet, kan je gewoon je baan kwijt raken, kan je je rijbewijs niet meer vervangen etc.
Er zit een heel overheidsapparaat achter om de propaganda in stand te houden. Onderschat dat niet.
Een pijnlijke anus is niet fijn
Een geknede kut van marsepein
  zaterdag 24 juni 2023 @ 16:49:19 #103
80382 manny
30 is best veel
pi_209631984
Huurlingen. Dat zijn normaliter geen jongens die drie dagen van slag zijn als de hond van de buren is overleden.
proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg
pi_209631988
quote:
3s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:48 schreef Treinhoer het volgende:

[..]
De Russische propaganda heeft goed gewerkt en veel Russen (ouder dan onze generatie) zijn totaal niet bekend met internet, spreken ook geen Engels.
Daarnaast is het opkomen tegen het regime niet zomaar zoals wij een dag kunnen staken. Je kan worden opgeroepen om naar een pro overheid evenement te moeten gaan in je dorp. Zodra je dat niet doet, kan je gewoon je baan kwijt raken, kan je je rijbewijs niet meer vervangen etc.
Er zit een heel overheidsapparaat achter om de propaganda in stand te houden. Onderschat dat niet.
Hun probleem
  zaterdag 24 juni 2023 @ 16:49:44 #105
95236 marcb1974
Dakshin Ray
pi_209631990
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:44 schreef nils7 het volgende:

[..]
Voor de Oekraïne zou dat wel genoeg zijn
Dat de Oekraine dat zou bezetten? Zijn ze niet toe in staat en moeten ze niet willen :X
stupidity has become as common as common sense was before
pi_209631993
G
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:44 schreef de_boswachter het volgende:
[poll=5760]
Geen van beiden
  zaterdag 24 juni 2023 @ 16:50:12 #107
21153 RAVW
Alleen maar feiten
pi_209631996
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:49 schreef manny het volgende:
Huurlingen. Dat zijn normaliter geen jongens die drie dagen van slag zijn als de hond van de buren is overleden.
Ach ik ben geen huurling maar ik zal er ook niet minder om slapen als hun huisdier komt te overleiden
"Als mannen sneller als risico worden gezien en vrouwen overal mee wegkomen, dan verliezen we de nuance en rechtvaardigheid in het gesprek over grensoverschrijdend gedrag.
Dat is geen bescherming meer.
Dat is machtsmisbruik vermomd als moraal."
  zaterdag 24 juni 2023 @ 16:54:11 #108
82396 nils7
De forumkrokodil
pi_209632034
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:49 schreef marcb1974 het volgende:

[..]
Dat de Oekraine dat zou bezetten? Zijn ze niet toe in staat en moeten ze niet willen :X
Nee dat de focus van Rusland nu ook op dat gebied licht dus Oekraïne in Oekraïne minder weerstand zal hebben
N/A
Disclaimer: ik ben geen expert maar shitposter, dit is geen advies en aan deze post zijn geen rechten te ontlenen
  Redactie Sport zaterdag 24 juni 2023 @ 16:54:48 #109
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209632041
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:50 schreef RAVW het volgende:

[..]
Ach ik ben geen huurling maar ik zal er ook niet minder om slapen als hun huisdier komt te overleiden
@GGMM @onlogisch en ik gaan daar ook niet slechter door slapen.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209632046
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:10 schreef marcb1974 het volgende:

[..]
Napoleon, Hitler, ze kwamen een eind. En toch verloren ze het.
Zelfs een eind komen is niet genoeg.
Allemaal niet echt vergelijkbaar. Napoleon trok in 1 eindeloze colonne op van Duitsland naar Moskou waarbij hij zijn flanken compleet vergat. Veroverde overigens Moskou wel gewoon.

Hitler deed het op zich vrij slim, over de volle breedte van Rusland aanvallen. Echter was de logistiek niet op orde, de winter speelde een vrij secundaire rol.

En Prigozhin probeert een burgeroorlog te ontketenen en andere Russen aan hem te binden, dat was bij Napoleon en Hitler natuurlijk sowieso onmogelijk.
pi_209632087
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:55 schreef PietjePuk2000 het volgende:

[..]
Allemaal niet echt vergelijkbaar. Napoleon trok in 1 eindeloze colonne op van Duitsland naar Moskou waarbij hij zijn flanken compleet vergat. Veroverde overigens Moskou wel gewoon.

Hitler deed het op zich vrij slim, over de volle breedte van Rusland aanvallen. Echter was de logistiek niet op orde, de winter speelde een vrij secundaire rol.

En Prigozhin probeert een burgeroorlog te ontketenen en andere Russen aan hem te binden, dat was bij Napoleon en Hitler natuurlijk sowieso onmogelijk.
De winter een secundaire rol :')
Juist door de kou redde Adolf het niet. Was het 23 graden geweest spraken ze nu Duits in Moskou
  zaterdag 24 juni 2023 @ 16:58:57 #112
95236 marcb1974
Dakshin Ray
pi_209632093
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:54 schreef nils7 het volgende:

[..]
Nee dat de focus van Rusland nu ook op dat gebied licht dus Oekraïne in Oekraïne minder weerstand zal hebben
Oh, denk dat ze daar een klein, zeer gepast, feestje hebben op sommige plekken.
stupidity has become as common as common sense was before
pi_209632116
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:55 schreef PietjePuk2000 het volgende:

Allemaal niet echt vergelijkbaar. Napoleon trok in 1 eindeloze colonne op van Duitsland naar Moskou waarbij hij zijn flanken compleet vergat. Veroverde overigens Moskou wel gewoon.

Hitler deed het op zich vrij slim, over de volle breedte van Rusland aanvallen. Echter was de logistiek niet op orde, de winter speelde een vrij secundaire rol.

En Prigozhin probeert een burgeroorlog te ontketenen en andere Russen aan hem te binden, dat was bij Napoleon en Hitler natuurlijk sowieso onmogelijk.
Wagner vs Poetin

is vergelijkbaar met

https://nl.wikipedia.org/wiki/Russische_Burgeroorlog

was een oorlog in het voormalige Keizerrijk Rusland tussen het bolsjewistische Rode Leger en het Witte Leger,

buitenlandse mogendheden deden mee
wizkays
pi_209632141
Zeer spannend dit. Clash between two demons. Ben benieuwd wie van de twee op een vreselijke manier gaat sterven.
  zaterdag 24 juni 2023 @ 17:02:48 #115
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_209632146
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:58 schreef rups33 het volgende:

[..]
De winter een secundaire rol :')
Juist door de kou redde Adolf het niet. Was het 23 graden geweest spraken ze nu Duits in Moskou
Vooruitstrevend wel , Duitse pratende auto's op de snelweg.
RED ONS HENNIEGOD
pi_209632150


[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 24-06-2023 17:03:22 ]
pi_209632166
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 17:02 schreef -Sigaartje het volgende:
Zeer spannend dit. Clash between two demons. Ben benieuwd wie van de twee op een vreselijke manier gaat sterven.
Wie denk je
U MAD?
  zaterdag 24 juni 2023 @ 17:05:25 #118
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_209632181
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:44 schreef de_boswachter het volgende:
[poll=5760]
Voor geen van beide.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
  zaterdag 24 juni 2023 @ 17:08:26 #119
95236 marcb1974
Dakshin Ray
pi_209632231
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 17:00 schreef wizkays het volgende:

[..]
Wagner vs Poetin

is vergelijkbaar met

https://nl.wikipedia.org/wiki/Russische_Burgeroorlog

was een oorlog in het voormalige Keizerrijk Rusland tussen het bolsjewistische Rode Leger en het Witte Leger,

buitenlandse mogendheden deden mee
In die oorlog had je nog een aantal partijen in Rusland zelfs. Waren er niet maar 2.
stupidity has become as common as common sense was before
pi_209632261
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 17:05 schreef deedeetee het volgende:

[..]
Voor geen van beide.
Quote me niet
U MAD?
  zaterdag 24 juni 2023 @ 17:10:51 #121
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_209632274
twitter
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_209632279
twitter
  zaterdag 24 juni 2023 @ 17:11:33 #123
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_209632287
Staat Polen ondertussen al klaar om Königsberg binnen te vallen?
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
pi_209632296
Op BNR radio nu een extra nieuwsuitzending van een uur lang over de situatie in Rusland.
pi_209632344
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 17:11 schreef proud_mami het volgende:
Op BNR radio nu een extra nieuwsuitzending van een uur lang over de situatie in Rusland.
Boekestijn en Van Wijk act?
pi_209632369
quote:
1s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 17:11 schreef Regilio_ het volgende:
[ twitter ]
Als dit waar is en hij heeft daadwerkelijk steeds meer FSB achter zich, dan kan het wel eens gaan sneeuwballen, en dan heeft Putin daadwerklijk te vrezen voor zijn macht. Ik vraag me af in hoeverre de FSB hier bij betrokken is. Lijkt me niet onwaarschijnlijk als er losse FSB agenten zich aan zullen sluiten, maar vanuit de organisatie zelf staan ze volgens mij nog 100% achter Putin, tot ze geen andere keuze meer hebben.
Een pijnlijke anus is niet fijn
Een geknede kut van marsepein
  zaterdag 24 juni 2023 @ 17:18:15 #127
490095 Grishenko_
Groot-Inquisiteur
pi_209632410
Welkom terug, Promes!
"Bent u dan echt zo iemand als u wordt voorgesteld? Is dat werkelijk mogelijk!"
Riep de vorst opeens verwijtend, uit de grond van zijn hart.
pi_209632419
quote:
3s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 17:15 schreef Treinhoer het volgende:

[..]
Als dit waar is en hij heeft daadwerkelijk steeds meer FSB achter zich, dan kan het wel eens gaan sneeuwballen, en dan heeft Putin daadwerklijk te vrezen voor zijn macht. Ik vraag me af in hoeverre de FSB hier bij betrokken is. Lijkt me niet onwaarschijnlijk als er losse FSB agenten zich aan zullen sluiten, maar vanuit de organisatie zelf staan ze volgens mij nog 100% achter Putin, tot ze geen andere keuze meer hebben.
Denk ik ook idd. Duidelijk is wel dat het goed rommelt bij de luchtmacht. Vrij bizar om te zien dat ze zo kunnen doorkarren zonder gehinderd te worden vanuit de lucht.
  Moderator zaterdag 24 juni 2023 @ 17:20:17 #129
446930 crew  ESF1Gamer
pi_209632449
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 17:18 schreef Grishenko_ het volgende:
Welkom terug, Promes!
Er wacht mooi kamertje met tralies op hem
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
  zaterdag 24 juni 2023 @ 17:20:45 #130
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_209632458
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 17:20 schreef ESF1Gamer het volgende:

[..]
Er wacht mooi kamertje met tralies op hem
En dan moet die coke zaak nog komen *O*
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_209632473
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 16:58 schreef rups33 het volgende:

[..]
De winter een secundaire rol :')
Juist door de kou redde Adolf het niet. Was het 23 graden geweest spraken ze nu Duits in Moskou
Speelde een rol maar de Russen hadden die problemen net zo goed.
pi_209632517
quote:
0s.gif Op zaterdag 24 juni 2023 17:00 schreef wizkays het volgende:

[..]
Wagner vs Poetin

is vergelijkbaar met

https://nl.wikipedia.org/wiki/Russische_Burgeroorlog

was een oorlog in het voormalige Keizerrijk Rusland tussen het bolsjewistische Rode Leger en het Witte Leger,

buitenlandse mogendheden deden mee
Exact. Dat is de juiste vergelijking.
  Forum Admin zaterdag 24 juni 2023 @ 17:26:48 #133
58651 crew  murp
murp
pi_209632576
Ok, we gaan verder in de andere reeks!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')