Oke wist ik niet. Wie is "men" en wat denkt "men* te horen? Luisteren ze de gehele bodem af? Of enkel waar ze iets denken op te vangen?quote:
Sowieso luisteren ze regelmatig in zee. Ook om vijandige landen met onderzeeërs en schepen in de gaten te houden.quote:Op donderdag 22 juni 2023 18:40 schreef koemleit het volgende:
[..]
Oke wist ik niet. Wie is "men" en wat denkt "men* te horen? Luisteren ze de gehele bodem af? Of enkel waar ze iets denken op te vangen?
Op 3,8km diepte is de waterdruk 380 bar.quote:Op donderdag 22 juni 2023 18:39 schreef koemleit het volgende:
[..]
Bij welke druk? En hoe zien "imploderen de oren" eruit? Gebeurd dat eerder dan de rest van je lijf? Of is dat een plaats waar je het sneller voelt?
zeg je dit omdat je zelf in een tunnel of het landen van een vliegtuig druk op de oren voelt? Of heb je meer kennis op dit vlak?
Ik vrees zomaar dat er wel een stel idioten zijn die dit denken false flag gemekkerquote:
Dat zal een leuke luchtverfrisser zijn geweest.quote:
Mja het is vaak van dezelfde personen die dat roepenquote:Op donderdag 22 juni 2023 18:42 schreef GwanGwaa het volgende:
[..]
Ik vrees zomaar dat er wel een stel idioten zijn die dit denken false flag gemekker
In dit topic zit er al eentje.quote:Op donderdag 22 juni 2023 18:42 schreef GwanGwaa het volgende:
[..]
Ik vrees zomaar dat er wel een stel idioten zijn die dit denken false flag gemekker
Ik weet niet of ze de gehele bodem afluisteren, maar een groot gedeelte wel voor seismische activiteit.quote:Op donderdag 22 juni 2023 18:40 schreef koemleit het volgende:
[..]
Oke wist ik niet. Wie is "men" en wat denkt "men* te horen? Luisteren ze de gehele bodem af? Of enkel waar ze iets denken op te vangen?
Snap ik, maar dus niet altijd en overal. Dat men dit gehoord zou hebben zou een echte toevalstreffer zijn dan toch? Of mis ik iets?quote:Op donderdag 22 juni 2023 18:41 schreef quirina het volgende:
[..]
Sowieso luisteren ze regelmatig in zee. Ook om vijandige landen met onderzeeërs en schepen in de gaten te houden.
Niet overal, maar op diverse plekken wel altijd (zie mijn vorige post)quote:Op donderdag 22 juni 2023 18:43 schreef koemleit het volgende:
[..]
Snap ik, maar dus niet altijd en overal. Dat men dit gehoord zou hebben zou een echte toevalstreffer zijn dan toch? Of mis ik iets?
Ja je mist iets, alleen je weet niet wat.quote:Op donderdag 22 juni 2023 18:43 schreef koemleit het volgende:
Snap ik, maar dus niet altijd en overal. Dat men dit gehoord zou hebben zou een echte toevalstreffer zijn dan toch? Of mis ik iets?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat doe je met een seismograaf en niet met een microfoon. Lijkt mij stug dat je de implosie van zo'n klein duikbootje kan meten met een seismograaf.quote:Op donderdag 22 juni 2023 18:43 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Ik weet niet of ze de gehele bodem afluisteren, maar een groot gedeelte wel voor seismische activiteit.
Maar ze hebben wel brokstukken gevonden.quote:Op donderdag 22 juni 2023 18:45 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dat doe je met een seismograaf en niet met een microfoon. Lijkt mij stug dat je de implosie van zo'n klein duikbootje kan meten met een seismograaf.
Nou die scrubbers schijnen nu het probleem te zijn.quote:Op donderdag 22 juni 2023 18:46 schreef Grishenko_ het volgende:
Maar als ze ergens nog drijven op de zee, kunnen ze toch nog in leven zijn? Dan hebben ze toch toegang tot zuurstof of werkt dat niet zo?
Met een microfoon?quote:Op donderdag 22 juni 2023 18:45 schreef quirina het volgende:
[..]
Maar ze hebben wel brokstukken gevonden.
Volgens mij nietquote:Op donderdag 22 juni 2023 18:46 schreef Grishenko_ het volgende:
Maar als ze nog ergens drijven op de oceaan, kunnen ze toch nog in leven zijn? Dan hebben ze toch toegang tot zuurstof of werkt dat niet zo?
Ja die vrouw heeft stiekem een gaatje in die drijvende doodskist geprikt. JOEHOE.. Alles is voor mijquote:
Die hele shitshow eromheen met "hoeveel zuurstof", de kloppende geluiden met 30 min interval waar ze op de persconferentie zeiden dat het gewoon geluid was en dat die 30 min interval niet klopte. AD schrijft nu nog over de kloppende geluiden en het is gewoon onzin, als ook maar één iemand van het AD die persconferentie gezien had dan hadden ze dat geweten. Ze hebben er een show omheen gebouwd en naar mijn mening moet de media feiten verkondigen, niet een lulverhaal om views te genereren. En ja die feiten waren een stuk minder interessant geweest maar het was de waarheid ipv. al die onzin wat ze dagen hebben lopen te verkondigen. Vraag niemand zich dan af hoevaak ze dit doen, hoeveel onzin we krijgen voorgeschoteld om maar geld te verdienen? Welke onderwerpen doen ze dat nog meer mee? Want ik kijk geregeld debatten en als ik zie waar ze dan over schrijven in de media kan ik alleen maar concluderen dat er stemming gemaakt wordt ipv. mensen te informeren met feiten.quote:Op donderdag 22 juni 2023 18:31 schreef kibo het volgende:
[..]
Kun je even rustig uitleggen ( je formulering is nogal warrig) welke onwaarheden -in jouw ogen- de media zoal verkondigd hebben?
Nee maar op diezelfde boeien zit ook apparatuur om geluid mee op te vangen.quote:Op donderdag 22 juni 2023 18:45 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dat doe je met een seismograaf en niet met een microfoon. Lijkt mij stug dat je de implosie van zo'n klein duikbootje kan meten met een seismograaf.
lolquote:Op donderdag 22 juni 2023 18:48 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja die vrouw heeft stiekem een gaatje in die drijvende doodskist geprikt. JOEHOE.. Alles is voor mij
Ding is/was hermetisch afgesloten en niet van binnenuit te openen.quote:Op donderdag 22 juni 2023 18:46 schreef Grishenko_ het volgende:
Maar als ze nog ergens drijven op de oceaan, kunnen ze toch nog in leven zijn? Dan hebben ze toch toegang tot zuurstof of werkt dat niet zo?
Onder meer om bewegingen van (vijandelijke) onderzeeërs te kunnen monitoren heb ik eens gelezen.quote:Op donderdag 22 juni 2023 18:37 schreef koemleit het volgende:
[..]
Men luistert de bodem van de oceaan af?
quote:Op donderdag 22 juni 2023 18:44 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ja je mist iets, alleen je weet niet wat.Ik ben incompetent op dit gebied net zoals iedereen in dit topic.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Alleen ik ben een van de weinige in dit topic die dit weet/erkent.
En vliegtuigen die droppen microfoons afquote:Op donderdag 22 juni 2023 18:49 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Onder meer om bewegingen van (vijandelijke) onderzeeërs te kunnen monitoren heb ik eens gelezen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |