Dat zei ze vannacht ook.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 16:17 schreef Nattekat het volgende:
Het aantal ontladingen per minuut ligt nog te laag. We willen meer
Uitstekende usernaam voor dit comment.quote:
Ligt nu inmiddels tussen Tillieburg en de Ketshovel in.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 16:18 schreef Basp1 het volgende:
[..]
het is nu wat donkerder en wat meer wind opgestoken nog niets gehoord.
Voorlopig pleurt er alleen een bak met regen omlaag.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 16:22 schreef Opnaarutrecht het volgende:
Iemand heeft het licht uit gedaan hier. Het lijkt wel 22.45.
moet nu beginnenquote:Op dinsdag 20 juni 2023 16:26 schreef Haags het volgende:
[..]
Voorlopig pleurt er alleen een bak met regen omlaag.
Klopt: wel keiharde regen.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 16:26 schreef Haags het volgende:
[..]
Voorlopig pleurt er alleen een bak met regen omlaag.
Dit zijn uiteindelijk wel de buien die het moeten doen denk ik. Alles in zuidwesten gaat naar 18 graden en zo stond het ook in de modellen. Buien vanaf de middag/einde middag, snel afkoelen en morgen weer zomers warm.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 16:28 schreef Nattekat het volgende:
Er zit echt nog totaal niets in deze buien, het enige waar ze goed voor zijn is de energie uit de atmosfeer halen voor de echte terreurbuien.
Dat is toch niet te geloven, dat is echt erg.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 16:29 schreef de_boswachter het volgende:
Nou in het Zuiden hadden ze code geel voorspeld vanaf 1600…. hier is buienradar de komende 3 uren blanco….
Ze komen te vroeg.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 16:30 schreef Pvt.Webster het volgende:
[..]
Dit zijn uiteindelijk wel de buien die het moeten doen denk ik. Alles in zuidwesten gaat naar 18 graden en zo stond het ook in de modellen. Buien vanaf de middag/einde middag, snel afkoelen en morgen weer zomers warm.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |