Oh zoquote:Op maandag 19 juni 2023 15:26 schreef Pheno het volgende:
N
[..]
Nee, first party, zoveel studios heeft Nintendo ook weer nietDus als er een game van Nintendo uitkomt verkoopt het vrij goed. Nintendo staat gewoon bekend om goede kwaliteit, zeker als je het vergelijkt met de grote third parties met hun "we patchen het later wel".
Dat games als botw en totk glitches hebben snap ik. Als tester kun je gewoon niet zoveel verzinnen als een gehele community kan. Maar ik heb vaak genoeg 'prelaunch games' gespeeld, moet je eens Bethesda games (we hadden het toch al over Fallout) zonder day one patch doenquote:Op maandag 19 juni 2023 15:32 schreef GGMM het volgende:
[..]
Oh zo
Ja eens.
Als je kijkt wat voor troep met glitches er geregeld uitkomt dan mag je als Nintendo-fan in je handen wrijven
Kirby is na 15 maanden voor het eerst in de aanbieding; dus misschien TotK in augustus 2024.quote:Op maandag 19 juni 2023 15:36 schreef Pheno het volgende:
Ik ben zelf meer fan van de oldschool Zelda's btw, dus totk nog niet gehaald, geen haast. Ik wacht el op een aanbieding. Oh wacht, Nintendo....
Ah, dan heb ik nog evenquote:Op maandag 19 juni 2023 15:51 schreef Aether het volgende:
[..]
Kirby is na 15 maanden voor het eerst in de aanbieding; dus misschien TotK in augustus 2024.
Is een gifje uit Fortnite, een zeer populair maar matig spel. En ja, RDR2 is tergend slecht. Link klimt nog sneller in de regen dan dat je in die game rent.quote:Op maandag 19 juni 2023 15:00 schreef Megalomaniac het volgende:
[..]
Doe maar rustig, was niet het punt van mijn post.
Verkoopcijfers zijn niet per definitie nietszeggend.
Minecraft slecht?
GTA V?
Red Dead 2?
Obscene gifjes mag je ook achterwege houden.
quote:Op maandag 19 juni 2023 16:16 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Is een gifje uit Fortnite, een zeer populair maar matig spel. En ja, RDR2 is tergend slecht. Link klimt nog sneller in de regen dan dat je in die game rent.
quote:Op maandag 19 juni 2023 16:16 schreef Notorious_Roy het volgende:
RDR2 is tergend slecht. Link klimt nog sneller in de regen dan dat je in die game rent.
Internet gaat weer plat bij teaser van GTA6quote:Op maandag 19 juni 2023 16:19 schreef GGMM het volgende:
[..]
Wát een matige zooi was dat zeg.
Laatste keer dat ik me laat hypen voor een game van Rockstar.
Ja, ik zal dat nooit begrijpenquote:Op maandag 19 juni 2023 16:26 schreef Pheno het volgende:
[..]
Internet gaat weer plat bij teaser van GTA6
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
quote:Op maandag 19 juni 2023 17:55 schreef thedeedster het volgende:
Echt, als je te moeilijk doet, dan ben je sowieso al verkeerd bezig
Ik heb geregeld flink wat lopen vloeken.quote:Op maandag 19 juni 2023 18:57 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat heb ik gelukkig geleerd van BOTW.
Daar heb ik echt quests gedaan op een verkeerde moment, maar toch doorgezet tot het me lukte. Daardoor vond ik veel quests superkut
Hier ben ik daarmee gestopt en ben ik gaan nadenken wat er nog meer mogelijk wasDat beviel een stuk beter
Sowieso zijn alttp en oot de betere zelda'squote:Op maandag 19 juni 2023 14:47 schreef GGMM het volgende:
En dan is TOTK ook nog eens objectief beter, kan je nagaan hoe hoog die komt
quote:
Switch 2quote:voornamelijk is gericht op #NintendoSwitch-games
quote:Op maandag 19 juni 2023 14:46 schreef GGMM het volgende:
Gamesmeter - Top 250
1. The Last of Us (2013)
2. Bloodborne (2015)
3. The Legend of Zelda: Breath of the Wild (2017)
(...)
53. Fallout 3 (2008)
Gelijk even mijn persoonlijke top 10 aangepastBloodborne genot jaaaaaaaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik kijk m gewoon een uurtje later integraal terug. Krijg geen spoilers mee als ik rij natuurlijkquote:Op dinsdag 20 juni 2023 17:03 schreef GGMM het volgende:
[..]
Zet je hem even langs de kant
Dit is belangrijk
Akkoord.quote:Op dinsdag 20 juni 2023 18:46 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik kijk m gewoon een uurtje later integraal terug. Krijg geen spoilers mee als ik rij natuurlijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |