UEFA is niet vies van wat (extra) geld. Dus zou mij niet verbazen als dat gaat gebeuren idd.quote:Op maandag 19 juni 2023 09:48 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Heel snel lid maken dus. Want over 15 jaar voetbalt iedereen die er toe doet in SA. Of misschien krijgen we dan toch ongewild de Superleage
Dat is het grootste pressiemiddel wat Europese bonden, competities en clubs hebben om spelers in Europa te houden, dus die gaan dat nooit laten gebeuren als ze slim zijn.quote:Op maandag 19 juni 2023 09:57 schreef franklop het volgende:
[..]
UEFA is niet vies van wat (extra) geld. Dus zou mij niet verbazen als dat gaat gebeuren idd.
Jep, Boehly is deze maand in SA geweest.quote:Op maandag 19 juni 2023 15:11 schreef ISVV het volgende:
[..]
Heeft SA ook geïnvesteerd in Chelsea om zo hun wisselspelers uiteindelijk te kunnen halen
Een goede coach zou dan ook wel fijn zijnquote:Op maandag 19 juni 2023 21:29 schreef PowerLoungen het volgende:
[ twitter ]
Nu nog een topkeeper die zichzelf niet onnodig blesseert en ze krijgen geen goal meer tegen in de Liga.
Iedere niet-uitvinder op leeftijd is goed genoegquote:Op maandag 19 juni 2023 21:41 schreef Oriente het volgende:
[..]
Een goede coach zou dan ook wel fijn zijn
Vanzelfsprekend. Een vaktrainer pur sang. 4-4-2/4-2-3-1 met een defensief heel sterke basis. Vaak een middenveldduo waar één de pitbull is en de ander de lijnen uitzet. Veel dynamiek met de wingbacks zou leuk zijn.quote:Op woensdag 21 juni 2023 09:29 schreef hhh38 het volgende:
[ twitter ]
Goeie catch van Marseille, toch @:Alaphilippe_ ?
Van Beijnen is de stiefzoon van Ali Dursun. Dus die regelt nog weleens een contractje voor hem ergens. Qua niveau is die gast 1e klasse amateurs of zo.quote:Op woensdag 21 juni 2023 10:22 schreef TheVoice4ever het volgende:
https://fortunasittard.nl(...)nen-verlaten-fortuna
Dogan Erdogan, Mike van Beijnen verlaten Fortuna Sittard
in goed overleg is met Erdogan besloten de samenwerking vroegtijdig te beeindigen
---
Van Beijnen was eerder uitgeleend aan FC Den Bosch, zijn contract werd dus niet verlengd in Sittard
In een paar weken van Rusland naar Saoedie-Arabië. Misschien kan dat stuk verdriet er nog een midweekje Afghanistan aan vastplakken.quote:
Nu Tadic nog, die smeerlap verkoopt z’n kontje ook wel aan de sjeiks als die hem op de korrel hebben.quote:Op woensdag 21 juni 2023 14:22 schreef Caland het volgende:
In een paar weken van Rusland naar Saoedie-Arabië. Misschien kan dat stuk verdriet er nog een midweekje Afghanistan aan vastplakken.
Lang weekend Oeganda om bij te komen.quote:Op woensdag 21 juni 2023 14:22 schreef Caland het volgende:
[..]
In een paar weken van Rusland naar Saoedie-Arabië. Misschien kan dat stuk verdriet er nog een midweekje Afghanistan aan vastplakken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |