Nee in ons dorp zit echt wel geld, en steeds meer ook. Het wordt echt een elite dorp de laatste jaren.quote:Op zaterdag 17 juni 2023 21:40 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Oh… uit Beverwijk zekerEkten dragen alleen zonder logo’s
Gucci is echt een verpauperd merk geworden door hiphop en Marokkanenquote:Op zaterdag 17 juni 2023 21:37 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Nee, alleen ik hoor dat woord nooit meer.
Net op het terras zag het er allemaal prima zomers en modern uit. mijn dorp is meer van de Gucci zonnebrillen als accessoires
Ja ik zeg maar wat, bedoel gewoon er is een grote mate van hoe duurder hoe beter.quote:Op zaterdag 17 juni 2023 21:46 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Gucci is echt een verpauperd merk geworden door hiphop en Marokkanen
Qotsquote:Op zaterdag 17 juni 2023 21:48 schreef Citizen.Erased het volgende:
Net even Queens of the stone age aan het kijken op Pinkpop. Stukken beter dan het kattengejank van The Script.
Komt terug van kanker toch?quote:Op zaterdag 17 juni 2023 21:49 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Qots
Hij ziet er dik uit trouwens.
Hmmm. Boomers die de randstad willen ontsnappen?quote:Op zaterdag 17 juni 2023 21:48 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja ik zeg maar wat, bedoel gewoon er is een grote mate van hoe duurder hoe beter.
Kiezen die merken toch voorquote:Op zaterdag 17 juni 2023 21:46 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Gucci is echt een verpauperd merk geworden door hiphop en Marokkanen
Goldkimono was gister leuk! Lekker dansjes gedaanquote:Op zaterdag 17 juni 2023 21:48 schreef Citizen.Erased het volgende:
Net even Queens of the stone age aan het kijken op Pinkpop. Stukken beter dan het kattengejank van The Script.
Mwa. Deels. Gucci wordt gewoon heel vaak genoemd in liedjes met als gevolg dat het populair wordt als statussymbool.quote:
Die hebben dat inmiddels al gedaan. Lekker gecasht op koophuis in de randstad en vervolgens groot gaan wonen erbuiten. Mijn nieuwe wijk barst van de mensen uit overal en nergens/vooral randstad.quote:Op zaterdag 17 juni 2023 21:50 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Hmmm. Boomers die de randstad willen ontsnappen?
Ligt er beetje aan wat voor medicijnen ze in je stoppen.quote:Op zaterdag 17 juni 2023 21:51 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Van kanker wordt je slank toch?
Bij mijn ouders was dat ook een tijdje populair; alleen was dat dorp stervende en dit soort mensen zorgt niet voor extra levendigheid.quote:Op zaterdag 17 juni 2023 21:52 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Die hebben dat inmiddels al gedaan. Lekker gecasht op koophuis in de randstad en vervolgens groot gaan wonen erbuiten. Mijn nieuwe wijk barst van de mensen uit overal en nergens/vooral randstad.
Hoera voor steroïden *plof*quote:Op zaterdag 17 juni 2023 21:53 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ligt er beetje aan wat voor medicijnen ze in je stoppen.
Mag je niet kiezen?quote:Op zaterdag 17 juni 2023 21:53 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ligt er beetje aan wat voor medicijnen ze in je stoppen.
Ik was laatst in een Gucci-winkel; daar doen ze er echt alles aan om dat soort mensen aan te trekken was mijn gevoel.quote:Op zaterdag 17 juni 2023 21:52 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Mwa. Deels. Gucci wordt gewoon heel vaak genoemd in liedjes met als gevolg dat het populair wordt als statussymbool.
Dat dan ook nog iddquote:Op zaterdag 17 juni 2023 21:54 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Mag je niet kiezen?
Hoe lullig is het dat je kanker krijgt en dik wordt
Mja mss dat daar de groei zit.quote:Op zaterdag 17 juni 2023 21:55 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ik was laatst in een Gucci-winkel; daar doen ze er echt alles aan om dat soort mensen aan te trekken was mijn gevoel.
Wij hebben zo’n buurt whatsapp waar je in theorie geld aan zou kunnen verdienen. Je giert je soms echt een ongeluk waar iedereen zich wel niet druk om maakt. Mijn directe buren zijn tot nu toe supertof overigens. Wij hebben ook nog een buren app waarin we vooral ook de buurtapp besprekenquote:Op zaterdag 17 juni 2023 21:54 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Bij mijn ouders was dat ook een tijdje populair; alleen was dat dorp stervende en dit soort mensen zorgt niet voor extra levendigheid.
Zit ook de groei in. Geld uitgeven om gezien te worden; liefst met zo groot mogelijk logo.quote:Op zaterdag 17 juni 2023 21:57 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Mja mss dat daar de groei zit.
Ik heb een riem van Gucci maar verder vind ik het niet zo’n mooi merk.
Dramatischquote:Op zaterdag 17 juni 2023 21:57 schreef Citizen.Erased het volgende:
Bijenkorf is niet veel anders qua merken tegenwoordig. Daar loopt ook wat rond zeg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |