Het probleem zit 'm volgens mij in het feit dat hij misbruik maakte van zijn bekendheid. De leeftijd op zich is het issue namelijk niet. Dus schijnbaar wordt het toch gezien als een soort gezagsverhouding dan denk ik.quote:Op donderdag 15 juni 2023 19:36 schreef Islamofoob het volgende:
aangenomen dat die meid geen mentale beperking of ander probleem had is het een beetje extreem om heel zwaar te gaan straffen, beetje raar om iemand jaren op te sluiten, terwijl als die afspraak een paar maanden later was gemaakt, alles legaal zou zijn..
Zijn macht als hoogte Pietquote:Op donderdag 15 juni 2023 23:02 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Het probleem zit 'm volgens mij in het feit dat hij misbruik maakte van zijn bekendheid. De leeftijd op zich is het issue namelijk niet. Dus schijnbaar wordt het toch gezien als een soort gezagsverhouding dan denk ik.
Ja, i don't know....blijkbaar was zij een fan en blijkt daar dan een soort gezagsverhouding uit dan. Anders kan ik het niet verklaren. Jij wel? De leeftijd an sich is het probleem niet. Als een 58-jarige en een 17-jarige seks met elkaar willen dan is dat van beide kanten....nou ja, bijzonder....maar op zichzelf niet verboden.quote:Op donderdag 15 juni 2023 23:31 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Zijn macht als hoogte Piet.
Overigens maak ik hem maar eens bij dit omgekeerde geval: nice.
Ergens moet nou eenmaal een meetbare grens getrokken worden en de leeftijd van 18 tot op de dag toe is die grens.quote:Op donderdag 15 juni 2023 22:53 schreef -XOR- het volgende:
17 jaar en niet gedwongen. Waar zit 'm precies de strafbaarheid?
Edit: ah, kinderporno door privefilmpjes. Lijkt me oneigenlijk gebruik van dat wetsartikel. Om en rechterlijke macht spelen voor zedenmeestertje.
18 is prima tochquote:Op donderdag 15 juni 2023 19:05 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Goorlap dan.
Als 58 jarige moet je niet met een puber op een hotelkamer afspreken en naaktfoto's aftroggelen.
Voor het sturen van de foto is 18 blijkbaar de grens, maar voor seks (in overeenstemming, zonder machtsverhouding) is dat 16.quote:Op donderdag 15 juni 2023 23:44 schreef Azula2.0 het volgende:
Ergens moet nou eenmaal een meetbare grens getrokken worden en de leeftijd van 18 tot op de dag toe is die grens.
Het wordt een beetje vaag anders en lastig berechten. De juridische wereld berust op feiten en feiten moeten meetbaar zijn.
Tsja het gaat om een bij wet onvolwassen persoon en dan is het kinderporno materiaal.quote:Op donderdag 15 juni 2023 23:56 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Voor het sturen van de foto is 18 blijkbaar de grens, maar voor seks (in overeenstemming, zonder machtsverhouding) is dat 16.
Een 17-jarige mag dus wel haar lichaam fysiek delen met een man waarmee ze dat wil, maar ze mag de man geen intieme foto's sturen van haar lichaam. Als ze vanaf 16 geacht wordt in staat te zijn zelf te beslissen over seks, dan zou ze toch ook in staat moeten zijn om zelf te beslissen wie ze een intieme foto wil sturen? Dat onderscheid vind ik dan wel enigszins apart.
Ik vind dat dus vreemd om dat los van elkaar te zien. Je bent wettelijk gezien seksueel meerderjarig vanaf 16 in NL. Dat betekent dat fysieke seks met een 16/17 jarige dus prima is, terwijl "online seks" met diezelfde persoon strafbaar is. Even plat gezegd mag ze dus wel voor je neus d'r benen spreiden en mag je er "alles" mee doen, maar o wee als ze je een foto ervan stuurt.quote:Op vrijdag 16 juni 2023 00:18 schreef Azula2.0 het volgende:
Tsja het gaat om een bij wet onvolwassen persoon en dan is het kinderporno materiaal.
Seks vanaf je 16e staat daar los van. Je moet die dingen los zien van elkaar.
En dat meisje is waarschijnlijk zwakbegaafd oid.quote:Op donderdag 15 juni 2023 19:05 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Goorlap dan.
Als 58 jarige moet je niet met een puber op een hotelkamer afspreken en naaktfoto's aftroggelen.
oid?quote:Op vrijdag 16 juni 2023 01:12 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
En dat meisje is waarschijnlijk zwakbegaafd oid.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |