Dan snap ik de familie wel.quote:Op donderdag 15 juni 2023 15:35 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Heb nog even gekeken en voorop staat Haval. Dat is een Chinees merk.
Die SUV.quote:Op donderdag 15 juni 2023 15:35 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Heb nog even gekeken en voorop staat Haval. Dat is een Chinees merk.
Het ging om de SUV.quote:Op donderdag 15 juni 2023 15:41 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Die SUV.
Maar ik weet niet of ze die kregen, of die Kia die op het eind weg rijdt.
(Vrijwel) iedere ambassademedewerker en vertegenwoordiger van de Russisch-ortodoxe kerk is in dienst van de fsb, daarnaast leven er nogal wat vrouwen, kinderen en minaressen van de Russische elite in het westen. Met die laatste groep tref je het regime dan ook in het hart. Om welke aantallen het precies gaat zou ik echter niet weten.quote:Op donderdag 15 juni 2023 15:06 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Niet meer dan logisch lijkt me. Maar hoeveel zijn er dat?
SUV, die andere is de taxi waarmee Prighozin weggaat.quote:Op donderdag 15 juni 2023 15:41 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Die SUV.
Maar ik weet niet of ze die kregen, of die Kia die op het eind weg rijdt.
Een kia voor een killed in actionquote:Op donderdag 15 juni 2023 15:41 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Die SUV.
Maar ik weet niet of ze die kregen, of die Kia die op het eind weg rijdt.
Ik ga er van uit dat dit komt omdat ze bronnen moeten checken enz. Wij zien een filmpje, en mogen onze mening spuien zonder enige basis. (Serieuze) nieuwsmedia mogen dat niet zomaar, of wordt er op een bepaald moment door bestraft omdat steeds minder mensen hun serieus nemen.quote:Op donderdag 15 juni 2023 16:24 schreef 3rr0r het volgende:
Wel 'grappig' om te zien hoe lang nadat iets gebeurt sommige media het oppikken. Die Rus die zich overgeeft en via een drone briefje krijgt om te volgen is opeens nieuws in Amerika bij CNN en WSJ maar dat zagen we weken geleden voorbij komen hier. Van begin mei is het meen ik.
Ja dat is inderdaad zo opzich als ze een artikel schrijven. Van andere dingen melden ze het ook gewoon dagelijks en zeggen er dan bij 'Die en die zegt zus en zo.' 'We konden het zelf niet verifieren'. Als ze alles moeten nagaan, als dat uberhaupt al mogelijk is, dan blijft het aardig leeg op hun nieuwswebsites anders dan een samenvatting achteraf.quote:Op donderdag 15 juni 2023 16:32 schreef zuchtje het volgende:
[..]
Ik ga er van uit dat dit komt omdat ze bronnen moeten checken enz. Wij zien een filmpje, en mogen onze mening spuien zonder enige basis. (Serieuze) nieuwsmedia mogen dat niet zomaar, of wordt er op een bepaald moment door bestraft omdat steeds minder mensen hun serieus nemen.
quote:AMSTERDAM - De Russische legertop had het al zwaar te verduren, maar nu gaat Wagnerbaas Jevgeni Prigozjin zelfs de confrontatie aan met opperbevelhebber Vladimir Poetin.
De 'scheidsrechter' in het Kremlin lijkt nu kant te kiezen in de slepende strijd tussen Prigozjin en de reguliere legerleiding.
Er is maar één vraag: waar is Poetin?
quote:Maar Prigozjin weigert zijn manschappen aan het reguliere leger te verbinden. ,,Toen wij aan deze oorlog begonnen mee te doen, heeft niemand ons gezegd dat we contracten moesten afsluiten met het ministerie van Defensie", antwoordde de huurlingenbaas. ,,
Niemand van de Wagnerstrijders gaat zich nog eens te schande maken. En daarom gaat niemand een contract ondertekenen."
'Flikkers en beesten'
Het waren eigenlijk nog milde woorden voor Prigozjin, die defensieminister Sjojgoe en zijn stafchef Gerasimov eerder onder meer voor flikkers, beesten en champagneslurpende bureaucraten uitmaakte.
Maar zelden ging de Wagnerbaas zo direct tegen Poetin in.
Huurlingen meer betalen om hun voormalige broodheer aan te vallen. Waarom ook niet?quote:Op donderdag 15 juni 2023 16:50 schreef michaelmoore het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)-aan-met-het-kremlin
Ik zie hierde hand van de NATO in die Prigozjin de hand boven het hoofd gaat houden als ie tegen Poetin in durft gaan
[..]
Nee volgens mij komen deze van Rheinmetalquote:Op donderdag 15 juni 2023 16:52 schreef 3rr0r het volgende:
[ twitter ]
Moesten degenen die Nederland wilde financieren niet uit Zwitserland komen? Niet duidelijk of het daarom gaat.
Tuurlijk een Prigoiegossie een rijk leven beloven, als baas van Ruslandquote:Op donderdag 15 juni 2023 16:54 schreef zuchtje het volgende:
[..]
Huurlingen meer betalen om hun voormalige broodheer aan te vallen. Waarom ook niet?
Zo danquote:Op donderdag 15 juni 2023 16:55 schreef Anton91 het volgende:
* Een Europees land, maar alsnog mogelijk interessant.
[ twitter ]
Denk dat de CIA maar al te graag met Prigozjin in contact wil komen.quote:Op donderdag 15 juni 2023 16:50 schreef michaelmoore het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)-aan-met-het-kremlin
Ik zie hierde hand van de NATO in die Prigozjin de hand boven het hoofd gaat houden als ie tegen Poetin in durft gaan
[..]
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |