, ik vond hem behoorlijk denigrerend en schreeuwen en die ogen van hem\`zou niet graag willen dat een vent zo tegenover mijn dochter stondquote:Op maandag 5 juni 2023 19:02 schreef schizolientje het volgende:
Jeff is verbaal aan het klieren en dat is toch anders als dat je met spullen gaat gooien of dreigen of fysiek dingen uitvreten. En nu apart gaan zitten eten helpt ook niet en dat die laffe Babette en Isaac dat steunen door daar ook te gaan zitten eten doet de boel ook geen goed. En maar herhalen herhalen en herhalen
Nou, als dat alles is, had een fatsoenlijke degelijke asbak gegooid.quote:
dat kind is zoooo domquote:Op maandag 5 juni 2023 19:05 schreef Monique___ het volgende:
zowie hoopte nog op een mail/ brief van haar ouders![]()
Ipv de boodschap
Dat is dus een domme gedachte, bericht van familie betekend slecht nieuws.quote:Op maandag 5 juni 2023 19:05 schreef Monique___ het volgende:
zowie hoopte nog op een mail/ brief van haar ouders![]()
Ipv de boodschap
Ze kennen Jeff een beetje........quote:Op maandag 5 juni 2023 19:08 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Mensen zijn er niet eens bij geweest en staan achter Zoe? Knap, hoor Bern net zeggen, ik sta achter jou tegen Zoe
Dat was met Mirthe ook. Mensen lijken klaar met de zuigers.quote:Op maandag 5 juni 2023 19:08 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Mensen zijn er niet eens bij geweest en staan achter Zoe? Knap, hoor Bern net zeggen, ik sta achter jou tegen Zoe
Zeker maar vroeger zeiden ze schelden doet geen zeer maar slaan des te meerquote:Op maandag 5 juni 2023 19:04 schreef Dotteke het volgende:
[..]
, ik vond hem behoorlijk denigrerend en schreeuwen en die ogen van hem\`zou niet graag willen dat een vent zo tegenover mijn dochter stond
is vakerquote:Op maandag 5 juni 2023 19:13 schreef Varen het volgende:
Babette heeft afwas diner, maar blijft gezellig boven zitten
Met haar waffel vol chocolade...... Zoë en Isaac ookquote:Op maandag 5 juni 2023 19:13 schreef Varen het volgende:
Babette heeft afwas diner, maar blijft gezellig boven zitten
Goh ik zie nu pas de foto van Zoë hangen, valt mee (of tegen) dat ze geen andere foto's verhangen heeft zodat zij naast Isaac kwam te hangen!quote:Op maandag 5 juni 2023 19:13 schreef KinKiJan het volgende:
[ afbeelding ]
Gele kaart opgehangen?
Ze vindt het het aller ergste voor Isaac zegt Babs, want die is zo van de zelfbeheersing en blabla.
Alsof Babs nog niet genoeg praat praat ze ook steeds vaker namens/voor Zoe.
quote:Op maandag 5 juni 2023 18:48 schreef KinKiJan het volgende:
-30k Gele kaarten Quincy, Zoe en Gerry, speelde vals bij eerste opdracht
-Gele kaart Zoe: Ruzie met Martin
-10k Gele kaart Djedi: schreef op de muur
-10k Gele kaart Kim W: intimidatie Esther keukenruzie
-10k Gele kaart Mexx: ruzie Martin + zenderslingeren
-10k Gele kaart Mexx: zenderslingeren + camerameppen (= rood, Mexxit)
-10k Gele kaart Marciano: ruzie Jeff
-10k Gele kaart Mirthe: grof taalgebruik
-10k Gele kaart Zoe: Glas gooien naar Jeff
Totaal: 100k aan boetes
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wees jezelf, er zijn al genoeg anderen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |