quote:
quote:Ook alleen al de opmerking: "F1TV via Multiviewer", van wooooooow kijk jullie eens dom zijn dat je gewoon F1TV kijkt en kijk mij eens speciaal zijn, zelfde type figuren die met hun Mac Book de hele dag in de koffiewinkel zitten op 1 koffie, en denken: kijk mij eens ZZP'er zijn, maar in feit ben je gewoon een loser die denkt iets voor te stellen, ik help je uit de droom: Je bent middelmaat!
Ik heb al zitten gapenquote:
Los van Monaco is dat wel vaker voorgekomen in races.quote:Op zondag 28 mei 2023 15:30 schreef PS. het volgende: Toch bijzonder dat Sainz gewoon geen tel verliest met een kapotte vleugel.
In Monaco heb je ook niet echt high-speed bochten waar je die downforce echt nodig hebtquote:Op zondag 28 mei 2023 15:30 schreef PS. het volgende:
Toch bijzonder dat Sainz gewoon geen tel verliest met een kapotte vleugel.
Daarnaast is het ook wel veilig om te stellen dat de Ferrari op zondag beter is dan de Alpine. Dus dat helpt ook wel.quote:Op zondag 28 mei 2023 15:33 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Los van Monaco is dat wel vaker voorgekomen in races.
Het enige wat nog kan helpen voor wat de spanning betreft is een bak regen of chaos door crashes.quote:
Dat wel, maar echt een gevaar op de weg hoorquote:
Mag je dan nu al zeggen dat het een weinig spannende race isquote:
die gaat nog een keer pittenquote:
Please confirm.quote:
Ik vind het beter dan Baku eigenlijkquote:Op zondag 28 mei 2023 15:36 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Mag je dan nu al zeggen dat het een weinig spannende race is
Ja eens. Ferrari faal.quote:
Was wel te zien. Nog een rondje of 3-4.quote:
We hebben een kut auto, dus we doen maar wat.quote:Op zondag 28 mei 2023 15:40 schreef Kickinalfa het volgende:
Sargeant op softs?
Wat was daar het idee achter
FL binnenharken, in rondje 30.quote:Op zondag 28 mei 2023 15:40 schreef Kickinalfa het volgende:
Sargeant op softs?
Wat was daar het idee achter
Frustrari?quote:
Logische zou ik vinden: pitten.quote:Op zondag 28 mei 2023 15:41 schreef Nattekat het volgende:
Nou, eens kijken wat RB gaat doen met Verstappen nu.
Dan wordt hij direct ontslagenquote:Op zondag 28 mei 2023 15:42 schreef Kickinalfa het volgende:
Perez die per ongeluk max eraf rijdt bij de blauwe vlag!
Er wordt iig niet gepit, anders hadden ze het al gedaan.quote:Op zondag 28 mei 2023 15:42 schreef wdn het volgende:
[..]
Logische zou ik vinden: pitten.
Maar het zou echt veel beter zijn om 3, 4 rondjes te wachten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |