Jij lult onzin, in de beginfase van deze 'speciale militaire operatie' probeerde Poetin nog Kyiv in te nemen.quote:Op maandag 29 mei 2023 10:15 schreef Tanatos het volgende:
[..]
Poetin beweert een deel van de Oekraïners willen helpen en doet of hij delen van Oekraïne bevrijdt, beetje strijdig met de bevolking van Oekraïne willen uitmoorden.
Dat Poetin Oekraïne wil bevrijden is natuurlijk ook een leugen, hij wil delen van Oekraïne inlijven, maar het idee dat Poetin de Oekraïners wil uitmoorden is net zo hard onzin.
En uiteraard weer die onzinbewering dat iedereen die niet meegaat in je (/jullie) doorgeslagen oorlogsretoriek zogenaamd Poetin zijn zin zou willen geven of dat ze bang zouden zijn voor Poetin.
Poetin bijt zijn tanden stuk op Oekraïne, maar alsnog wil je blijven doen alsof hij elk moment kan doortrekken naar Moldavië, en ook dat is niet genoeg want dan moet je ook nog eens beweren dat Poetin de baltische staten zal aanvallen wat gewoon NAVO leden zijn.
Het zou best kunnen dat Poetin in het begin dacht heel Oekraïne in te kunnen nemen, maar hij is allesbehalve succesvol dus ik neem aan dat hij ondertussen wel inziet dat dat niet gaat lukken.quote:Op maandag 29 mei 2023 13:16 schreef grrrrg het volgende:
[..]
Jij lult onzin, in de beginfase van deze 'speciale militaire operatie' probeerde Poetin nog Kyiv in te nemen.
Dus ja, Poetin wil heel Oekraïne innemen.
En ja, hij wil ook Moldavië innemen.
En genocide is ook niet perse een heel volk uitroeien. Het is duidelijk dat Poetin de Oekraïense cultuur en identiteit wil vernietigen.quote:Op maandag 29 mei 2023 13:57 schreef Tanatos het volgende:
[..]
Hetgene wat ik onzin vind is dat Poetin genocide zou willen plegen.
Ja hij pleegt massamoord, maar massmoord is wat anderes dan een heel volk willen uitroeien.
Het is de enige definitie die ik aanhoud, ik vind het volstrekt onwerkbaar om met het hele scala aan definities van de VN te werken en als er over genocide wordt gesproken is voor vrijwel iedereen het eerste waar aan gedacht wordt volkerenmoord.quote:Op maandag 29 mei 2023 14:11 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
En genocide is ook niet perse een heel volk uitroeien. Het is duidelijk dat Poetin de Oekraïense cultuur en identiteit wil vernietigen.
Het is klip en klaar wat er gebeurt in de bezette gebieden. Oekraïense kinderen worden gedeporteerd naar Rusland, de Oekraïense mannen worden vermoord of gedwongen te vechten tegen hun eigen land en de vrouwen worden verkracht.quote:Op maandag 29 mei 2023 13:57 schreef Tanatos het volgende:
[..]
Het zou best kunnen dat Poetin in het begin dacht heel Oekraïne in te kunnen nemen, maar hij is allesbehalve succesvol dus ik neem aan dat hij ondertussen wel inziet dat dat niet gaat lukken.
Laat staan Moldavië, laat staan de Baltische staten die ook nog eens allemaal bij de NAVO zitten.
De NAVO veegt de vloer aan met Rusland als ze dat proberen, met het risico op een kernoorlog omdat de Russen er niets tegenin kunnen brengen.
Hetgene wat ik onzin vind is dat Poetin genocide zou willen plegen.
Ja hij pleegt massamoord, maar massmoord is wat anderes dan een heel volk willen uitroeien.
Die dingen zullen ongetwijfeld gebeuren, maar door de propaganda oorlog is het vrijwel onmogelijk met zekerheid vast te stellen over welke aantallen dat gaat.quote:Op maandag 29 mei 2023 16:34 schreef grrrrg het volgende:
[..]
Het is klip en klaar wat er gebeurt in de bezette gebieden. Oekraïense kinderen worden gedeporteerd naar Rusland, de Oekraïense mannen worden vermoord of gedwongen te vechten tegen hun eigen land en de vrouwen worden verkracht.
https://www.bbc.com/news/world-europe-61017352
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |