Ja, er zaten meerdere van dat soort biedingen tussen, en ik ken het concept, maar dat het dan op zo'n raar bedrag in de orde van grootte van rond de xduizend euro aan je neus voorbij gaat... dat is wel zuur. (en er zaten zo'n vier dicht bij elkaar?) Dat geeft de gekte wel aan.quote:Op zaterdag 24 juni 2023 22:36 schreef Leandra het volgende:
Oh, ik zou ook absoluut een bieding van 456.789,01 doen ofzo.
Niet op dat huis, maar voor het idee.
Het zou ook 876.543,21 kunnen zijn, bij wijze van spreken.
Wat is het idee achter zo’n soort bieding dan?quote:Op zondag 25 juni 2023 12:09 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Ja, er zaten meerdere van dat soort biedingen tussen, en ik ken het concept, maar dat het dan op zo'n raar bedrag in de orde van grootte van rond de xduizend euro aan je neus voorbij gaat... dat is wel zuur. (en er zaten zo'n vier dicht bij elkaar?) Dat geeft de gekte wel aan.
Dat je opvalt ofzo. En dat het als een weloverwogener bod wordt gezien als (bijv) 625000 euro. Dus vooral een psychologisch aspect richting de koper. Tenminste, zo heb ik het altijd begrepen.quote:Op maandag 26 juni 2023 03:58 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Wat is het idee achter zo’n soort bieding dan?
https://www.rtlnieuws.nl/(...)2%2C%20vertelt%20hij.quote:"Als het toch aankomt op een biedingenstrijd, zorg dan voor een persoonlijke twist in je bod, eventueel met een gemotiveerd briefje", zegt Balkema. "Bied nooit in ronde bedragen: als de vraagprijs 325.000 is, bied dan 325.123. Soms wordt een huis op een paar honderd euro gegund", vertelt hij.
quote:Op maandag 26 juni 2023 18:37 schreef NedKelly het volgende:
Ik kreeg vorig jaar een bieding waarin mijn huisnummer verwerkt was.
(hielp niet, want zat erg veel verschil tussen die bieding en het 1 na hoogste bod die het werd).
Het viel in ieder geval op en ik moest er ook wel een beetje om grinniken. Het had zeker een gunfactor, maar ja het geaccepteerde bod was 48k hoger....quote:Op maandag 26 juni 2023 18:38 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Ook wel creatief![]()
(dit werkt zolang je de eerste bent die het doet. Als iedereen dat doet, raakt het natuurlijk uitgewerkt)
We zien natuurlijk niet of die klushulpen ook nog wat in de overwaarde delen.quote:Op maandag 26 juni 2023 19:24 schreef Ceviche het volgende:
Ik vind het eigenlijk ook wel vreemd dat de kandidaten altijd klushulp krijgen van vrienden/familie. Dat snap ik wel als iemand gewoon verhuist, maar als iemand een huis koopt met de bedoeling het te flippen vind ik het raar dat de vrienden-/familiekring zoveel komt helpen.
Allereerst is dat gewoon gratis hulp die anders geld had gekost (anders dus ook zeker minder overgehouden onder de streep, voor het programma een vertekend beeld), ten tweede deelt de hulp niet mee in de winst maar in sommige gevallen was dat hele huis niet verbouwd zonder de hulp.
Dat vind ik best krom.
Geldt natuurlijk niet voor alle kandidaten maar ik vind het zeker een storende factor.
Er ging de laatste keer een envelop rondquote:Op maandag 26 juni 2023 19:35 schreef NedKelly het volgende:
[..]
We zien natuurlijk niet of die klushulpen ook nog wat in de overwaarde delen.
Ach ja, zie het als een hobby, er zijn duurdere hobbiesquote:Op dinsdag 27 juni 2023 21:31 schreef byah het volgende:
Die hebben duidelijk een paar ton teveel tot hun beschikking
Zou me niks verbazen, daar kon de deur toch ook niet dicht?quote:Op dinsdag 27 juni 2023 22:23 schreef Adames het volgende:
Was die radiator in de kamer zonder stopcontacten nou ook niet aangesloten? Ik zag geen leidingen
Jaquote:Op dinsdag 27 juni 2023 22:26 schreef Leandra het volgende:
[..]
Zou me niks verbazen, daar kon de deur toch ook niet dicht?
de kopers kunnen eerst veel slopen en alles opnieuw schilderen met verf ipv flexa water met een kleurtjequote:Op donderdag 29 juni 2023 19:39 schreef Firuze60 het volgende:
Ik snapte van die uitzending werkelijk niets! Als huis'flipper' moet je toch enigszins verstand hebben van bouwkundige zaken? Al met al plaatsvervangende schaamte over zoveel onkunde. Ze mogen blij wezen dat het huis verkocht is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |