AH nee heb ik het gesport van Erik gemist.quote:Op zondag 14 mei 2023 08:27 schreef Frummelie het volgende:
Jaja er komt leven in de brouwerij, Erik schuift zich in z'n sporttenue...
quote:Op zondag 14 mei 2023 08:30 schreef Frummelie het volgende:
[..]
Ja schitterend hé...
Dat filmpje van Erik hoe hij z'n overhemd uittrok gisteren... ik heb zo gelachen..
Dat filmpje verdient een prijs. Ik heb ook enorm er om gelachen. Heerlijk..quote:Op zondag 14 mei 2023 08:30 schreef Frummelie het volgende:
[..]
Ja schitterend hé...
Dat filmpje van Erik hoe hij z'n overhemd uittrok gisteren... ik heb zo gelachen..
Maar dat weet je officieel niet miss hien heeft iemand van haar eigen groep bijvoorbeeld op Erik gestemd. Stemmen is anoniemquote:Op zondag 14 mei 2023 08:57 schreef mootie het volgende:
[..]
Die hebben dan al hn stem uitgebracht op iemand die dan sowieso op de stip staat.
Dat zie je dan toch vanzelf aan degenen die nog een keer moeten stemmen.quote:Op zondag 14 mei 2023 09:38 schreef pingu66 het volgende:
[..]
Maar dat weet je officieel niet miss hien heeft iemand van haar eigen groep bijvoorbeeld op Erik gestemd. Stemmen is anoniem
Ja, ik snap sowieso het punt nietquote:Op zondag 14 mei 2023 09:41 schreef mootie het volgende:
[..]
Dat zie je dan toch vanzelf aan degenen die nog een keer moeten stemmen.
Ja en dat is nou net de bedoeling van anoniem stemmen dat je het niet weet dat is nou eenmaal het spelquote:Op zondag 14 mei 2023 09:41 schreef mootie het volgende:
[..]
Dat zie je dan toch vanzelf aan degenen die nog een keer moeten stemmen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Nou Wanda Dan weet je dat ....quote:Op zondag 14 mei 2023 09:58 schreef humpty het volgende:
Als je doet of je doof of blind bent is dit best een leuke plek zegt Jasper
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jeff en Mirthe deel 2 - 14 mei 2023.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 13% gewijzigd door DGK_Tegengas op 14-05-2023 10:24:41 ].
Ik vind dat eigenlijk lief , niet raarquote:Op zondag 14 mei 2023 10:07 schreef pingu66 het volgende:
Mirthe wenst iedereen een fijne moederdag, ook Rupi en Isaac.
Isaac: ik ben toch geen moeder
Mirthe: maar je hebt een moeder,iedereen heeft een moeder. Dan wens ik dat via jou naar haar ( ofzoiets,kon het niet verstaan)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |