Ik gok op een vet aangezette versie van hoe hij in de kern al is.quote:Op woensdag 7 juni 2023 22:06 schreef tong80 het volgende:
[..]
Het is te geforceerd. Gijs is echt een dooie lul Marcel speelt het.
Ze kunnen er beter zelf over praten dan dat ze ander erover aan het woord laten denk ik.quote:Op woensdag 7 juni 2023 22:04 schreef Eightyone het volgende:
[..]
T'is niet dat ze dom zijn, en ik vermoed dat ze het prima kunnen, alleen houden ze het zelf liever luchtig.
Hij is echt leuk, en schrijft geweldig. De mooie ironie spat uit z'n boeken. Maar dit is over de top. Zeg maar de tong80 als-ie dronken is. Dan gaat Tong te veel in zichzelf geloven.quote:Op woensdag 7 juni 2023 22:09 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Ik gok op een vet aangezette versie van hoe hij in de kern al is.
Zondag ook al bij 1 tegen 100quote:Op woensdag 7 juni 2023 22:14 schreef NoCigar het volgende:
De vaste gast van De slimste mens zit hier ook.
Klopt. Die stelt zelden teleur. Had hetzelfde gevoel bij Media Inside.quote:Op woensdag 7 juni 2023 22:27 schreef tompsv18 het volgende:
De podcast in de ochtend is over het algemeen toch een stuk beter dan deze show.
Kost een bak geld maar er kunnen blijkbaar niet wat redacteuren aangesteld worden. Of zitten die mediameiden die het met marcel doen er ook?quote:Op woensdag 7 juni 2023 22:33 schreef Epistaxiophobia het volgende:
Ik heb zelden iets gezien waar zo weinig idee achter zat.. De 1e aflevering was dat aandoenlijk, maar vond het een tikkeltje genant vanfaag
Ik vind alles wel wisselend, sommige stukken zijn oersaai, maar bijna altijd moet ik wel een keertje hardop grinniken.quote:Op woensdag 7 juni 2023 22:28 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Klopt. Die stelt zelden teleur. Had hetzelfde gevoel bij Media Inside.
Het trieste feit. Dit soort figuren komen altijd terug.quote:
Die verzand ook wel eens in te lang kakelen over hetzelfde. Uitzondering hierop vind ik wel het reclame maken wat ze doen, daar blijf ik om lachen.quote:Op woensdag 7 juni 2023 22:27 schreef tompsv18 het volgende:
De podcast in de ochtend is over het algemeen toch een stuk beter dan deze show.
@Plompzakkerquote:Op woensdag 7 juni 2023 21:44 schreef tong80 het volgende:
[..]
Als het aan mods zoals Plomzakker ligt aanstonds.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |