Of een feestje,dan gaan sommige basketballen of sjaggie met de rug er naar toe zittenquote:Op zondag 7 mei 2023 16:00 schreef pingu66 het volgende:
[..]
Ja net zoals de bruiloft daar deed iedereen ook enthousiast aan mee...
Nee hij heeft bepaalde onderwerpen en daar zoekt hij dan mensen bijquote:Op zondag 7 mei 2023 15:56 schreef Verida het volgende:
[..]
uitgezocht bij de persoon toch?
Hij heeft (voordat eunice erbij kwam) veel gesprekken gehad over economie met JW. Dus dan is dit een logisch onderwerp.
In Utopia hebben ze dit ook al eens gedaan o.l.v. Prem Radakishun.quote:Op zondag 7 mei 2023 15:54 schreef Kakadylo het volgende:
Beter doe je wekelijks/maandelijks iets met de gehele groep zoals 'Het Lagerhuis' en noem je het 'House of Loods' ofzo
Ja heerlijk en dan wakker worden en verder eten en drinken..quote:Op zondag 7 mei 2023 16:02 schreef Tuttebolleke het volgende:
[..]
Goed hoor ! Is gezond ff uitbuiken 😁
Waarom zingen?quote:Op zondag 7 mei 2023 15:59 schreef Silves het volgende:
Er liggen nu 5 inwoners te slapen, behalve Wendy. is iedereen al wezen zingen?
Ja nu snap ik t..quote:Op zondag 7 mei 2023 16:05 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dotteke in JAA / [Streamverslagen] Een Jaar Van Je Leven - deel #1
Sjeffie begon over Grootverdieners Leiders hier...quote:Op zondag 7 mei 2023 16:03 schreef schizolientje het volgende:
Jan willem raakt steeds meer geïrriteerd als Eunice hem verbeterd of iets, hij heeft die opvoeding niet meer nodig zegt hij. Jeff begint weer te oreren in de keuken en wordt weg gedraaid
Eunice verbeterd iedereen want haar way of life is de beste.quote:Op zondag 7 mei 2023 16:03 schreef schizolientje het volgende:
Jan willem raakt steeds meer geïrriteerd als Eunice hem verbeterd of iets, hij heeft die opvoeding niet meer nodig zegt hij. Jeff begint weer te oreren in de keuken en wordt weg gedraaid
Scheelt dat weer dat er geen mensen van buitenaf welkom zijnquote:Op zondag 7 mei 2023 16:03 schreef freaky40 het volgende:
[..]
In Utopia hebben ze dit ook al eens gedaan o.l.v. Prem Radakishun.
Hij wordt echt steeds uit beeld gehaald als er iets is,quote:Op zondag 7 mei 2023 16:03 schreef schizolientje het volgende:
Jan willem raakt steeds meer geïrriteerd als Eunice hem verbeterd of iets, hij heeft die opvoeding niet meer nodig zegt hij. Jeff begint weer te oreren in de keuken en wordt weg gedraaid
Het erge is dat ze spaanse les heeft gegeven, terwijl ze zo slecht is de Nederlandse taal , ze is nu het woordje NU aan het leren, hoe lang woont ze al in Nederland?quote:Op zondag 7 mei 2023 16:06 schreef pingu66 het volgende:
[..]
Eunice verbeterd iedereen want haar way of life is de beste.
zal toch nog wel komen?quote:Op zondag 7 mei 2023 15:51 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Babbel wilde wel over Psychologie en Ethiek babbelen.. dat had wel leuker geweest
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |