Ze eet van 2 walletjes, en nu ze zich aansluit bij Sas en consorten heeft ze gelijkquote:Op zaterdag 6 mei 2023 20:01 schreef engine het volgende:
[..]
Maar ook verwende meisjes hebben soms gelijk
en nacht..en ik denk nog 5 weken...quote:Op zaterdag 6 mei 2023 20:02 schreef greysbones het volgende:
Zoe zit niet met die boodschappen
nee
de hele focking dag zit datal te zeuren
Het gaat er natuurlijk om of je het gewoon accepteert dat er geen bier is, of dat je doorslaat.quote:Op zaterdag 6 mei 2023 19:58 schreef xsaskiax het volgende:
[..]
jawel het ging daarnet om dat ze Jeffrey een alcoholist noemde en daarom de pils voor hem en 'zijn mensen' wilde volgens Zoë (die er altijd van meegedronken heeft en altijd als een van de eersten dronken was)
ik hoop dat Jeff het hoortquote:
is vooral heel makkelijk om het daar op te gooienquote:Op zaterdag 6 mei 2023 20:04 schreef Silves het volgende:
Weer over haar pestverleden...ze heeft zelf een pestgedrag tegen andere..
ja maar ze zit er niet mee hoorquote:Op zaterdag 6 mei 2023 20:05 schreef schizolientje het volgende:
allememachies gaat het nu nog over Jeff??
En daar was vannacht jef pissed over, dat ze nooit luisterd en blijft herhalen, en met haar ogen draaien en ook alles verdraaien.quote:Op zaterdag 6 mei 2023 20:03 schreef Ebinas het volgende:
Bep zegt best dingen die kloppen en goed bedoeld.
Maar ze blijft niet willen luisten
En sleept er weer van alles bij
Ja🥴quote:Op zaterdag 6 mei 2023 20:05 schreef schizolientje het volgende:
allememachies gaat het nu nog over Jeff??
Ze trekt anderen mee in haar jeff campagnequote:Op zaterdag 6 mei 2023 20:07 schreef Ebinas het volgende:
Meid doe net als de anderen.
Laat hem tieren en reageer gewoon niet meer.
Klaar
Volgende take graag
We zijn zo terugquote:Op zaterdag 6 mei 2023 20:07 schreef Ebinas het volgende:
Meid doe net als de anderen.
Laat hem tieren en reageer gewoon niet meer.
Klaar
Volgende take graag
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |