Ik denk dat Nederlanders in de 2e wereldoorlog blij waren geweest als ze de mogelijkheid hadden om openlijk te vragen om wapens ter verdediging van hun land.quote:Op donderdag 4 mei 2023 14:39 schreef Viesdik het volgende:
Ik weet het vrijwel zeker. Dat de verzetsstrijders tijdens de tweede wereldoorlog de uitgekotste parias waren in de oorlog, maar ná de oorlog de op handen gedragen helden.
Want niks doen is veilig, en je uitspreken of weerstand bieden lok je de bezetter uit en gaan ze met stokken slaan.
Dus liever een brave verrader dan een nobele held.
Zo ervaar ik dat nu ook.
Nu zal ik nooit claimen of wensen dat ik er een ben, maar gvd zeg, wat leven we in een tijd met smerige gore kknazi's. Dat dit soort gasten zelfs een dodenherdenking kapen om zelenski een smeekbede te laten doen voor meer wapens.
OP FUCKING DODENHERDENKING vragen om wapens. En die linkse kutpartijen staan daar te klappen en dansen als een stelletje satanisten, en zich opgeilen door macht en wellust
En wat gaan we morgen vieren? Dat we de woke-brigade hebben bevrijd?
Ik kan werkelijk waar geen gênantere en misplaatstere daad indenken van deze volksvertegenwoordigers. Om nogmaals dodenherdenking als podium te gebruiken voor je oorlogsretoriek. Wat een ongelooflijk slecht mens ben je dan. Gewoon echt SLECHT SLECHT!
En het zijn dezelfde kneusjes die de boeren reprimeren om geen omgedraaide vlaggetjes meer te tonen.
Dit land is dood aan gaan op alle fronten.
Laat je niet zo meeslepen in die whataboutism joh, dat wilt hij juist.quote:Op donderdag 4 mei 2023 14:39 schreef Elan het volgende:
[..]
Je kunt een oorlog starten en een oorlog starten. Rusland valt hele appartementencomplexen aan met fosforbommen. Dat zijn misdaden tegen de mensheid. Het doel van De Amerikanen is nooit geweest om bewust burgerdoden te veroorzaken maar om een slecht regime af te zetten dat wereldwijd terrorisme steunde, elke vorm van oorlogsmisdaden zoals verkrachtingen en moord door militairen die betrapt werden zijn gewoon bestraft.
Het idee van Bush en Blair was om het land te bevrijden van een krankzinnige dictator. Als je zo kortzichtig wilt redeneren had de VS Hitler ook eigenlijk lekker moeten laten zitten.
Wat ik hierboven al zei, dan was dat inderdaad niet zo'n punt geweest.quote:Op donderdag 4 mei 2023 14:32 schreef Elan het volgende:
[..]
Waarom is dat per se ongepast dan? Er vallen honderdduizenden doden in Oekraïne, waarover veel onschuldige burgers.
Hoe verstoort het onze traditie? Had 1 mei of 8 mei beter geweest?
Heb je aandelen in dat woord? Of ben je scrabble aan het spelen?quote:Op donderdag 4 mei 2023 14:41 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Laat je niet zo meeslepen in die whataboutism joh, dat wilt hij juist.
Volgens mij heeft 14 mei bv lang niet dezelfde betekenis als 4 of 5 mei.quote:Op donderdag 4 mei 2023 14:43 schreef Nattekat het volgende:
Mensen die lopen te janken om het bezoek vandaag hadden morgen ook zitten janken, of gisteren, of volgende week. Durf te wedden dat die mensen normaal geen ene neuk geven om 4 mei.
Totaal irrelevante gebeurtenissen erbij slepen is whataboutism, of je het nou wilt of niet. Het heeft geen flikker te maken met deze oorlog en het heeft geen flikker te maken met deze discussie. Het is een middel om de aandacht af te leiden en niet meer dan dat.quote:Op donderdag 4 mei 2023 14:43 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Heb je aandelen in dat woord? Of ben je scrabble aan het spelen?
Je had nog steeds lopen te janken op 14 mei. Dat het nu op 4 mei is is gewoon een gelegenheidsargument.quote:Op donderdag 4 mei 2023 14:43 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Volgens mij heeft 14 mei bv lang niet dezelfde betekenis als 4 of 5 mei.
domme reactiequote:Op donderdag 4 mei 2023 11:39 schreef Leandra het volgende:
Heel NL doet vandaag de hele dag wat ze willen, dodenherdenking is vanavond pas.
Er wordt door mensen ook gewoon gewerkt en dit is iets wat vandaag prima overdag kan plaatsvinden.
Zolang Zelenski niet vanavond om 20.03 uur op de Dam staat te speechen heeft zijn bezoek helemaal geen koppeling met dodenherdenking.
Maar goed, als hij morgen was gekomen was daar ook commentaar op geweest.
Het maakt allemaal niet zoveel uit.
Voor iemand die een groep burgers vertegenwoordigt waarvan een deel nog steeds een vlag omgekeerd heeft hangen is het iig flink hypocriet, en positioneert ze zich lekker in het groepje van de andere weigeraars, en dat zegt waarschijnlijk veel meer.
Heb jij vrij van je baas vandaag gekregen om de doden te herdenken? Ik niet hoor, niemand niet. Het is behalve die 2 minuten stilte en het feit dat het dodenherdenking is een dag als elke andere.quote:Op donderdag 4 mei 2023 14:41 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Wat ik hierboven al zei, dan was dat inderdaad niet zo'n punt geweest.
Of geef jij op je verjaardag ook graag geld aan een of andere sloeber die je al 15 jaar niet meer hebt gezien en nu geld nodig heeft om er drugs van te kopen?
EEN HALF MILJOEN DODEN. Allemaal slechts collateral damage in de niets dan nobele strijd van het westen. Hoe krijg je het uit je racistische vingersquote:Op donderdag 4 mei 2023 14:39 schreef Elan het volgende:
[..]
Je kunt een oorlog starten en een oorlog starten. Rusland valt hele appartementencomplexen aan met fosforbommen. Dat zijn misdaden tegen de mensheid. Het doel van De Amerikanen is nooit geweest om bewust burgerdoden te veroorzaken maar om een slecht regime af te zetten dat wereldwijd terrorisme steunde, elke vorm van oorlogsmisdaden zoals verkrachtingen en moord door militairen die betrapt werden zijn gewoon bestraft.
Het idee van Bush en Blair was om het land te bevrijden van een krankzinnige dictator. Als je zo kortzichtig wilt redeneren had de VS Hitler ook eigenlijk lekker moeten laten zitten. Ik begrijp wel een beetje waar je heen wil maar de situatie en argumenten waarom Rusland aan is gaan vallen en hoe ze zich als beesten misdragen is wezenlijk anders. De VS heeft Irak nooit langdurig willen bezetten, het doel was van af het begin altijd democratische verkiezingen. Rusland pleegt ordinaire landjepik.
Want onze defensie liep ook zo lekker na het bombardement van Rotterdam he?quote:Op donderdag 4 mei 2023 14:41 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Ik denk dat Nederlanders in de 2e wereldoorlog blij waren geweest als ze de mogelijkheid hadden om openlijk te vragen om wapens ter verdediging van hun land.
Ik denk dat we nu allemaal veilig kunnen concluderen dat jouw simpele gedachtegang als volgt is:quote:Op donderdag 4 mei 2023 14:45 schreef 2thmx het volgende:
[..]
EEN HALF MILJOEN DODEN. Allemaal slechts collateral damage in de niets dan nobele strijd van het westen. Hoe krijg je het uit je racistische vingers.
[ twitter ]
Sterker nog, dat had voorkomen kunnen worden als men luchtafweergeschut had.quote:Op donderdag 4 mei 2023 14:45 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Want onze defensie liep ook zo lekker na het bombardement van Rotterdam he?
Deze actie getuigt van een grote brok onfatsoen. Met nul respect voor het land waar hij komt bedelen. Met precies het tegenovergestelde als waar de dodenherdenking voor bedoeld is.quote:Op donderdag 4 mei 2023 14:45 schreef Elan het volgende:
[..]
Heb jij vrij van je baas vandaag gekregen om de doden te herdenken? Ik niet hoor, niemand niet. Het is behalve die 2 minuten stilte en het feit dat het dodenherdenking is een dag als elke andere.
Het ging om het voorbeeld, harrie.quote:Of ik jarig ben doet niet ter zake . Zoals iemand al stelde zolang hij niet om 20:03 staat te speechen over Oekraïne who cares. En als hij dat wel wil doen dan is dat ook prima. Joodse nabestaanden krijgen tenslotte ook een podium.
Die zullen vooral krijsend op de socials zitten om 8 uur ja. Ondertussen parasiterend op vadertje staatquote:Op donderdag 4 mei 2023 14:43 schreef Nattekat het volgende:
Mensen die lopen te janken om het bezoek vandaag hadden morgen ook zitten janken, of gisteren, of volgende week. Durf te wedden dat die mensen normaal geen ene neuk geven om 4 mei.
Want met luchtafweer valt geen enkele bom?quote:Op donderdag 4 mei 2023 14:48 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Sterker nog, dat had voorkomen kunnen worden als men luchtafweergeschut had.
quote:Op donderdag 4 mei 2023 14:51 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Want met luchtafweer valt geen enkele bom?
Of als je gewoon had toegegeven en de wapens op tijd had neergelegd in plaats van 'MAAR WIJ ZIJN SOEVEREIN!' te roepen.
Typerend dat zelfs als iemand expliciet aangeeft dat hij niet pro-oorlog of pro-Rusland is, jij het toch stug blijft volhouden. Je door de westerse propaganda aangetaste brein kan gewoon niet accepteren dat iemand tegen de oorlog, tegen Russische agressie én tegen westerse agressie is. Droevigquote:Op donderdag 4 mei 2023 14:47 schreef Nattekat het volgende:
3. Je kiest de kant van Rusland omdat je een teringhekel aan Amerika hebt
Om in jouw straatje te denken zal ik om 20:00 het panzerlied op zettenquote:Op donderdag 4 mei 2023 14:49 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Die zullen vooral krijsend op de socials zitten om 8 uur ja. Ondertussen parasiterend op vadertje staat
Ziet er spectaculair uit in het donker maar dit waren hele gerichte aanvallen op militaire en politieke doelen.quote:Op donderdag 4 mei 2023 14:45 schreef 2thmx het volgende:
[..]
EEN HALF MILJOEN DODEN. Allemaal slechts collateral damage in de niets dan nobele strijd van het westen. Hoe krijg je het uit je racistische vingers.
[ twitter ]
Je hebt het alleen nog niet letterlijk gezegd, maar verder blijkt uit alles wat je hier voor stront neer pleurt dat je aan de kant van Rusland staat en hoopt dat ze snel de oorlog winnen.quote:Op donderdag 4 mei 2023 14:52 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Typerend dat zelfs als iemand expliciet aangeeft dat hij niet pro-oorlog of pro-Rusland is, jij het toch stug blijft volhouden. Je door de westerse propaganda aangetaste brein kan gewoon niet accepteren dat iemand tegen de oorlog, tegen Russische agressie én tegen westerse agressie is. Droevig.
Ok je bent nu gewoon aan het trollen, wel slim dat je het hier doet in NWS had je allang een ban gehad. Had ik laatst ook.quote:Op donderdag 4 mei 2023 14:48 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Deze actie getuigt van een grote brok onfatsoen. Met nul respect voor het land waar hij komt bedelen. Met precies het tegenovergestelde als waar de dodenherdenking voor bedoeld is.
[..]
Het ging om het voorbeeld, harrie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |