![WORLD-JUDO-CHAMPIONSHIPS-DOHA-2023-TICKETS.jpg]()
Het WK judo. Afsluiter van het eerste kwalificatiejaar voor de Olympische Spelen en dus belangrijk. Het tweede jaar telt wel dubbel, maar toch je kan de punten maar beter in je zak hebben.
quote:
Maar liefst 18 judoka’s zullen van 7 t/m 14 mei Nederland gaan vertegenwoordigen op de WK judo in Doha, Qatar. TeamNLjudo gaat met negen mannen en negen vrouwen op jacht naar individueel eremetaal, maar zal op de slotdag van de WK ook een gooi doen naar het podium bij het mixed teams event.
De ploeg die namens Judo Bond Nederland in actie komt kent vele ervaren namen, maar ook enkele nieuwere gezichten. Zo zullen er drie debutanten in actie komen tijdens het individuele WK: Joanne van Lieshout (tweevoudig wereldkampioene bij de junioren), Karen Stevenson (sinds dit jaar overgestapt naar en succesvol in de +78 kg categorie) en Jelle Snippe (de kersverse winnaar van de Grand Slam van Antalya).
Voor het teamevent zijn Koen Heg (-73 kg) en Julie Beurskens (-57 kg) geselecteerd. Voor hen geldt eveneens dat zij hun debuut maken op dit WK. Wie verder namens het team in actie zal komen op 14 mei, wordt op een later moment besloten.
Hilde Jager is in de categorie -70 kg als reserve aangewezen.
Selectie
Dames
-63 kg Joanne van Lieshout en Geke van den Berg
-70 kg Kim Polling en Sanne van Dijke
-78 kg Guusje Steenhuis en Natascha Ausma
+78 kg Marit Kamps en Karen Stevenson
Reserve
-70 kg Hilde Jager
Heren
-60 kg Tornike Tsjakadoea
-81 kg Frank de Wit
-90 kg Jesper Smink en Noėl van 't End
-100 kg Simeon Catharina en Michael Korrel
+100 kg Jelle Snippe en Roy Meyer
Team
Koen Heg
Julie Beurskens
Rusland mag er wel bij zijn.

. Oekraļne slaat daarom over.
https://nos.nl/artikel/24(...)e-russische-deelnameWebsite IJFGame On.
winnaar wielerprono 2007 :)
Last.FM