quote:Op maandag 1 mei 2023 16:41 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Mwah oneens, zo’n Bjorkan huren, geen 6 halen in de eerste seizoenshelft maar ook de keuze voor Paixao ipv Gnonto zijn niet helemaal goed uitgepakt. Wel geweldig dat er genoeg aan te merken valt en we alsnog vrij dominant kampioen lijken te worden
Verder eens over Timber, denk echt dat ze zich hebben laten piepelen om Ajax te overtreffen, niet geheel onbegrijpelijk. Gelukkig hebben zij gereageerd door ons te besparen van Grillitsch.
Dat zeg ik ook niet!quote:Op maandag 1 mei 2023 16:42 schreef Caland het volgende:
[..]
Je kan niet altijd een zes gooien, maar als je de transferzomer echt ondermaats vond dan ben je nauwelijks serieus te nemen imo.
Die zag ik afgelopen wedstrijd aan de compleet verkeerde kant dekken om vervolgens de bal nagenoeg in eigen doel te koppen.quote:Op maandag 1 mei 2023 16:42 schreef ThePlaneteer het volgende:
Hoe doet die Hall het dan? Die staat nu ook RCV bij ADO toch?
Ik zie eigenlijk ook meer een wingback in hem dan een rechtsback in onze speelstijl maar het is ook dat ik Feyenoord graag iets zie proberen met hem. Echter als je het transferbedrag (grotendeels) terug kan krijgen zou ik dat ook blind aannemen.quote:Op maandag 1 mei 2023 16:45 schreef Irritatie100 het volgende:
Waarom denken we eigenlijk dat Timber een goede rechtsback zou zijn? Ik zie dat niet echt eerlijk gezegd. Hij is fysiek sterk, maar loopacties zonder bal over de buitenspeler heen zie ik hem niet zo 1,2,3 maken eigenlijk. Lijkt me een beetje een type Amrabat op rechtsback, die te bepalend wil zijn vanaf daar, teveel met de bal gaat lopen en teveel gevaar veroorzaakt.
Als ze Blind aannemen zie ik het somber inquote:Op maandag 1 mei 2023 16:47 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik zie eigenlijk ook meer een wingback in hem dan een rechtsback in onze speelstijl maar het is ook dat ik Feyenoord graag iets zie proberen met hem. Echter als je het transferbedrag (grotendeels) terug kan krijgen zou ik dat ook blind aannemen.
Wel transfervrij komende zomer.quote:Op maandag 1 mei 2023 17:00 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Als ze Blind aannemen zie ik het somber in
Door de doorbraak van Hartman was Bjorkan huren geen grote mislukking, maar daar kom je wellicht goed weg inderdaad. Gnonto was leuk geweest, maar het is ook niet alsof ie in Leeds iedere wedstrijd de sterren van de hemel speelt.quote:Op maandag 1 mei 2023 16:41 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Mwah oneens, zo’n Bjorkan huren, geen 6 halen in de eerste seizoenshelft maar ook de keuze voor Paixao ipv Gnonto zijn niet helemaal goed uitgepakt wat je allemaal vooraf ook wel hd kunnen voorspellen. Wel geweldig dat er genoeg aan te merken valt en we alsnog vrij dominant kampioen lijken te worden
Verder eens over Timber, denk echt dat ze zich hebben laten piepelen om Ajax te overtreffen, niet geheel onbegrijpelijk. Gelukkig hebben zij gereageerd door ons te besparen van Grillitsch.
sowieso de transfermarkt zo benaderen schiet niet echt opquote:Op maandag 1 mei 2023 17:17 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Paixao gaat ons meer opleveren dan die Gnonto Leeds zal gaan opleveren.
Topdeal dus.
Als ze maar 10 miljoen op tafel gaan leggenquote:Op maandag 1 mei 2023 17:19 schreef aTypisch het volgende:
[..]
sowieso de transfermarkt zo benaderen schiet niet echt op
poolGODquote:Op maandag 1 mei 2023 17:20 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Als ze maar 10 miljoen op tafel gaan leggen
Eens hoor, het blijft een goede transferzomer waarin je bovendien echt extreem veel spelers hebt moeten vervangen met geen overschot aan geld. Denk dat een 100% score sowieso niet realistisch of eerlijk was geweest om te verwachten.quote:Op maandag 1 mei 2023 17:12 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Door de doorbraak van Hartman was Bjorkan huren geen grote mislukking, maar daar kom je wellicht goed weg inderdaad. Gnonto was leuk geweest, maar het is ook niet alsof ie in Leeds iedere wedstrijd de sterren van de hemel speelt.
Maar ik noem het ook "prima", niet fantastisch. Wellenreuther, Hancko, Wieffer, Szymanski, Paixao en Gimenez zijn gewoon goede of hele goede deals geweest en Rasmussen, Lopez, Idrissi en Danilo degelijk. Bullaude is nog te vroeg om te zeggen. Dat is een hele nette score op 15 aanwinsten.
Die buitenspeler Belg schijnt het wel aardig te doen in Spanje en CastellanosGOD scoorde laatst twee keer tegen Real Madridquote:Op maandag 1 mei 2023 17:20 schreef aTypisch het volgende:
denk dat er nog wel meer spelers op het lijstje stonden naast paixao en gnonto
en paixao is gekomen en was een prima transfer
Grootste smet op t transferwindow zal altijd t bedrag voor Aursnes zijn. Dat was/is gewoon schandalig laag, nog steeds.quote:Op maandag 1 mei 2023 17:25 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Eens hoor, het blijft een goede transferzomer waarin je bovendien echt extreem veel spelers hebt moeten vervangen met geen overschot aan geld. Denk dat een 100% score sowieso niet realistisch of eerlijk was geweest om te verwachten.
Met het niet halen van een 6 en het huren van Bjørkan zijn we inderdaad wel goed weggekomen doordat Wieffer en Hartman in de tweede seizoenshelft (eerder dan verwacht) zijn doorgebroken terwijl we in de eerste seizoenshelft niet afgestraft zijn voor relatief veel puntenverlies in de competitie en een zwak optreden in de EL-poule.
En er staan wel echt veel uitstekende aankopen tegenover.
Die had nog maar één contractjaar over toch?quote:Op maandag 1 mei 2023 17:27 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Grootste smet op t transferwindow zal altijd t bedrag voor Aursnes zijn. Dat was/is gewoon schandalig laag, nog steeds.
daar baal ik vanquote:Op maandag 1 mei 2023 17:26 schreef Caland het volgende:
[..]
Die buitenspeler Belg schijnt het wel aardig te doen in Spanje en CastellanosGOD scoorde laatst twee keer tegen Real Madrid
KUT TRANSFERZOMER
hoeveel % moest hij hoger voor je?quote:Op maandag 1 mei 2023 17:27 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Grootste smet op t transferwindow zal altijd t bedrag voor Aursnes zijn. Dat was/is gewoon schandalig laag, nog steeds.
2 volgens transfermarkt, maar het gerucht ging dat ie niet zou willen verlengen als ie zou blijven als ik het me goed herinnerquote:Op maandag 1 mei 2023 17:29 schreef Caland het volgende:
[..]
Die had nog maar één contractjaar over toch?
lolquote:Op maandag 1 mei 2023 17:30 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
16/18 miljoen had een beetje onderhandelaar wel moeten lukken.
het is een hartstikke normale deal jaquote:Op maandag 1 mei 2023 17:32 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Oh ja, jij vond het een goede deal want dErTIg kEeR aAnKOopBeDrAG toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |