Lekker opgelet bij DSM dan.. of ze hopen dat de voorspellingen er volledig naast zittenquote:Op maandag 24 april 2023 17:21 schreef Koffieplanter het volgende:
https://www.tissottiming.(...)0101FFFFFFFFFFFFFF02
Het gaat regenen en de vroege starters hebben een groot probleem.
Bijna 3 weken verder en het percentage is nog hoger.quote:Op zaterdag 8 april 2023 22:41 schreef Dale__Cooper het volgende:
Als we die koersen in Australië even vergeten, dan zijn 41 van de 47 WT-koersen naar Jumbo, Alpecin, QuickStep, Ineos en UAE gegaan.
Alleen de ritzeges van Rubio, Ciccione, Pedersen, Higuita, Groenewegen en Schelling doorbreken de trend.
Dag 1: 1, 2 en 3quote:Op maandag 24 april 2023 22:55 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Bijna 3 weken verder en het percentage is nog hoger.
Scheelt dat in Romandië de grote namen ontbreken. Heeft de rest ook nog eens een kans.
Ach ja, wel leuk dat de sprinters ook eens om een eindzege in een meerdaagse kunnen strijden en veel prestige had die heuvelrit toch al niet.quote:Op dinsdag 25 april 2023 15:40 schreef Sjoerd102 het volgende:
ZLM tour wordt een echt sprintersbal.
Enkele jaren geleden al de Ardennenrit geschrapt, nu is ook het rondje door Zuid Limburg vervangen door een vlakke rit.
https://zlmtour.nl/meierijstad-startplaats-etappe-zlm-tour-2023/
De Limburgse heuvelrit was inderdaad niet heel spectaculair.quote:Op dinsdag 25 april 2023 20:22 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Ach ja, wel leuk dat de sprinters ook eens om een eindzege in een meerdaagse kunnen strijden en veel prestige had die heuvelrit toch al niet.
Dit jaar niet veel anders + Cavendish.quote:Op dinsdag 25 april 2023 20:57 schreef Marcoss het volgende:
Kan me voorstellen dat ze daarmee ook de topsprinters binnen willen halen, maar vorig jaar was het Kooij, Welsford en Mareczko..
Het grote probleem blijft dat je een aantal dagen door Nederland moet fietsen, dat doet niemand voor z'n lol.quote:Op dinsdag 25 april 2023 20:57 schreef Marcoss het volgende:
Kan me voorstellen dat ze daarmee ook de topsprinters binnen willen halen, maar vorig jaar was het Kooij, Welsford en Mareczko..
Wij ook niet inderdaadquote:Op dinsdag 25 april 2023 21:26 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Het grote probleem blijft dat je een aantal dagen door Nederland moet fietsen, dat doet niemand voor z'n lol.
Dezelfde 'nep'-commentator als bij Drive to Survive als ik het goed hoorquote:
Krijgen we ook neppe schakel en crash geluiden enzo? TOPSHOWquote:Op woensdag 26 april 2023 12:38 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Dezelfde 'nep'-commentator als bij Drive to Survive als ik het goed hoor
Mathieu schijnt dit jaar ook weer mee te willen doen. Een geschikt parkoers voor hem.quote:Op woensdag 26 april 2023 16:00 schreef Sjoerd102 het volgende:
https://www.wielerflits.n(...)s-beste-renners-uit/
(voor de eerste keer in de historie gaat het NK een stuk door het buitenland)
Top route.
Direct na de start al de Cauberg op.
Dan de Geulhemmerberg
Wolfsberg
Loorberg.
Camerig
Vaalserberg
Gemmenich (BE)
Kruisberg
Eyserweg
Schanternelweg
Bergstraat Schweikhuizen (met onder aan de voet een overweg)![]()
En dat is dan alleen pas de de aanloop
edit:
en de lokale ronde met hoogteprofiel
https://goo.gl/maps/gio7WJJZV2u5skN26
Komen ook door de wijk waar Flodder is opgenomen.![]()
Het lijkt de laatste weken net of alleen wielrenners nog bevattelijk zijn voor corona.quote:Op donderdag 27 april 2023 11:55 schreef The_Undertone het volgende:
Het komt nooit meer goed met Henri
https://sporza.be/nl/2023(...)orona~1682585029960/
Thijsje die altijd achteraan fietste moet achteraan fietsenquote:Op donderdag 27 april 2023 16:49 schreef Pino112 het volgende:
[ twitter ]
Stukje leeftijdsdiscriminatie, volgens Beat.
Leuke rubriek ja.quote:Op vrijdag 28 april 2023 07:16 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Thijsje die altijd achteraan fietste moet achteraan fietsen
Een renner bij een prof-ploeg zou altijd moeten starten bij de groep van de profs natuurlijk. Zelfs als de renner 50 is. Als iemand van de leeftijd van wijlen Rebellin had meegedaan had hij dus ook achterin moeten startenquote:Op vrijdag 28 april 2023 11:54 schreef Marcoss het volgende:
Het is wel apart dat je de startvolgorde op leeftijd baseert en niet op kwaliteit
Fortunato zal nu toch wel een keer worden opgepikt door een WT-team? Die heeft wel bewezen dat de Zoncolan geen toevalstreffer was.quote:Op zaterdag 29 april 2023 18:04 schreef wimderon het volgende:
Ringbaardje Sosa kan zelfs in Asturië niet meer winnen. Fortunato vrij gemakkelijk.
Wat een kut muziek. Hadden ze beter weg kunnen laten.quote:Op zaterdag 29 april 2023 22:13 schreef Dale__Cooper het volgende:
Nog een overzichtje van Sporza. Vrij matig voor hun doen ditmaal.
Zeg het maar. Wedstrijd van het voorjaar? Ik ga dan toch voor de Ronde van Vlaanderen. Op bijna elke helling gebeurde wat, alle schaduwfavorieten 3 minuten voorsprong geven, het demasqué van Wout, de show van Pogacar op de Oude Kwaremont en Mathieu die toch nog flink doorreed om het spannend te houden.
Kan me hier wel in vinden.quote:Op zaterdag 29 april 2023 22:13 schreef Dale__Cooper het volgende:
Nog een overzichtje van Sporza. Vrij matig voor hun doen ditmaal.
Zeg het maar. Wedstrijd van het voorjaar? Ik ga dan toch voor de Ronde van Vlaanderen. Op bijna elke helling gebeurde wat, alle schaduwfavorieten 3 minuten voorsprong geven, het demasqué van Wout, de show van Pogacar op de Oude Kwaremont en Mathieu die toch nog flink doorreed om het spannend te houden.
Alternatieve stream:quote:Op zondag 30 april 2023 16:31 schreef Van_Poppel het volgende:
Slag om Woensdrecht:
https://www.zuidwestupdate.nl/tv-live/
Dat is idd een terrible chutequote:Op zondag 30 april 2023 16:34 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ twitter ]
Er lag wat modder op de weg in Bretagne en dat resulteerde in een chute.
quote:Op zondag 30 april 2023 16:34 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ twitter ]
Er lag wat modder op de weg in Bretagne en dat resulteerde in een chute.
Ouch....quote:Op zondag 30 april 2023 16:34 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ twitter ]
Er lag wat modder op de weg in Bretagne en dat resulteerde in een chute.
Is dit niet gewoon een gevolg dat de regels achterlopen op de ontwikkeling van de sport?quote:Op vrijdag 28 april 2023 14:31 schreef franklop het volgende:
[..]
Een renner bij een prof-ploeg zou altijd moeten starten bij de groep van de profs natuurlijk. Zelfs als de renner 50 is. Als iemand van de leeftijd van wijlen Rebellin had meegedaan had hij dus ook achterin moeten starten
Het parcours van Frankfurt dit jaar zou ik niet willen omschrijven als kut. De plaats op de kalender des te meer.quote:Op maandag 1 mei 2023 13:08 schreef The_Undertone het volgende:
Waarom zijn het altijd zulke kutparcoursen in Duitse koersen?
De Dag van de Arbeid moet nu eenmaal goed gevierd worden.quote:Op maandag 1 mei 2023 13:22 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Het parcours van Frankfurt dit jaar zou ik niet willen omschrijven als kut. De plaats op de kalender des te meer.
Ronde van Duitsland wordt wel aardig dit jaar.quote:Op maandag 1 mei 2023 13:08 schreef The_Undertone het volgende:
Waarom zijn het altijd zulke kutparcoursen in Duitse koersen?
Was wel te verwachten, nog kanshebbers gelost op de klimmetjes?quote:Op maandag 1 mei 2023 15:54 schreef Frozen-assassin het volgende:
Gaat richting een pelotonsprint in Frankfurt
Nu laatste keer Mammolshain, daarna meer duidelijk maar voorlopig zitten alle sprinters geloof ik bij elkaarquote:Op maandag 1 mei 2023 16:08 schreef Felagund het volgende:
[..]
Was wel te verwachten, nog kanshebbers gelost op de klimmetjes?
Altijd tegen Sep.quote:
quote:Op maandag 1 mei 2023 16:16 schreef The_Undertone het volgende:
Wie is die co-commentator op Eurosport?
Beetje voorbarig ditquote:Op maandag 1 mei 2023 15:54 schreef Frozen-assassin het volgende:
Gaat richting een pelotonsprint in Frankfurt
Tikkeltje zelfoverschatting om als zo’n ongecoördineerd onbeholpen lomp paard als Sep gravelwedstrijden te gaan rijden.quote:
Zowel vandaag, als met Rundum Köln als met de Bemer/HEW/Vattenfall Cyclassics is op dezelfde dag de toerversie.quote:Op maandag 1 mei 2023 13:08 schreef The_Undertone het volgende:
Waarom zijn het altijd zulke kutparcoursen in Duitse koersen?
quote:Op maandag 1 mei 2023 11:23 schreef Mansjester het volgende:
Bram Tankink en Thijs Zonneveld zijn geen vrienden volgens mij, aan de hand van hun gesprek op Twitter:
[ twitter ]
Zimmermann deed nog wel een goede poging om weg te komen.quote:Op maandag 1 mei 2023 18:09 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Rota 5e en Zimmermann 7e is echt het meest Rota-en-Zimmermann-achtige resultaat dat bestaat.
Apart dat hij zoveel zaken zelf moet betalen qua trainingskampen en dergelijke (tenzij hij dat anders bedoelt dan er staat)quote:Op dinsdag 2 mei 2023 15:37 schreef Chiappucci het volgende:
[ twitter ]
Interessant draadje van Jorgenson over de verklaring voor zijn progressie dit voorjaar. Zouden meer renners moeten doen!
Als hij al zo presteert bij een amateuristisch knakenteam als Movistar waar hij alles zelf moet regelen wordt het ongekend schroeien met de bakpoederbonus bij Jumbo.quote:Op dinsdag 2 mei 2023 15:37 schreef Chiappucci het volgende:
[ twitter ]
Interessant draadje van Jorgenson over de verklaring voor zijn progressie dit voorjaar. Zouden meer renners moeten doen!
Movistar is een grap van een team.quote:Op dinsdag 2 mei 2023 15:57 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Apart dat hij zoveel zaken zelf moet betalen qua trainingskampen en dergelijke (tenzij hij dat anders bedoelt dan er staat)
quote:Ex-olympisch kampioen Greg Van Avermaet stopt eind dit seizoen met wielrennen: “Ik ben erg trots op wat ik heb bereikt”
Greg Van Avermaet (37) zet aan het eind van het seizoen een punt achter zijn carrière. De Oost-Vlaming maakte zeventien jaar deel uit van het profpeloton en mag met een olympische titel, Parijs-Roubaix, Gent-Wevelgem, E3 Harelbeke en twee keer de Omloop het Nieuwsblad terugblikken op een schitterend palmares. Enkel de koers van zijn dromen - de Ronde van Vlaanderen - bleef hij vergeefs najagen.
Helaas komt er een einde aan dit avontuur”, schrijft Van Avermaet op sociale media, waar hij ook een prachtige afscheidsvideo deelde. “Hoe moeilijk de beslissing ook was, als ik terugkijk ben ik ontzettend trots op wat ik heb bereikt. Ik heb elke dag het beste van mezelf gegeven, om achteraf geen spijt te hebben. Ik heb niet alleen genoten van de overwinning, maar ook van de weg ernaartoe.”
“Ik wil alle mensen bedanken die in me geloofden en me tijdens mijn carrière hebben geholpen. Ik ben extreem dankbaar voor al mijn fans die me steunden, niet alleen tijdens mijn gloriedagen, maar ook tijdens de moeilijke tijden. Nu is het tijd om wat tijd door te brengen met mijn vrouw en kinderen en op zoek te gaan naar andere doelen in het leven waarin ik hopelijk dezelfde passie zal vinden.”
Tot einde seizoen alles geven
“Tot het einde van het seizoen zal ik nog alles geven met mijn team AG2R-CITROËN, dat ik dank voor het vertrouwen en de teamgeest van de afgelopen 3 jaar, net zoals ik dat deed vanaf de eerste dag dat ik besloot te gaan fietsen. Hopelijk kan ik eindigen met mooie resultaten.”
Van Avermaet heeft een bijzonder rijke carrière achter de rug, met de olympische titel in het Braziliaanse Rio in 2016 als absolute uitschieter. In het jaar dat daarop volgde, beleefde de Oost-Vlaming zijn sterkste voorjaar ooit, waarin hij zowel Parijs-Roubaix, de E3 Harelbeke, Gent-Wevelgem als de Omloop Het Nieuwsblad won.
Van Avermaet heeft verder onder meer ook twee ritzeges in de Ronde van Frankrijk, acht dagen Tour-geel in 2018, een ritzege in de Vuelta, Parijs-Tours en eindzeges in Tirreno-Adriatico en de Ronde van België op zijn palmares staan. Winnen in de Ronde van Vlaanderen lukte net niet: Van Avermaet finishte als tweede in 2014 en 2017.
De laatste jaren had Van Avermaet het moeilijk om nog zijn stempel te drukken op finales in de voorjaarsklassiekers. In 2022 finishte hij als derde in de Omloop Het Nieuwsblad, een laatste uitschieter. Aan het eind van dit seizoen neemt Van Avermaet afscheid. Hij zal dan 38 jaar zijn.
Babyvoeding en prikjes waren ook de eerste dingen die mij te binnen schotenquote:Op woensdag 3 mei 2023 12:36 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
We gaan Olvarit Krek en zijn speldenprikjes missen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |