Dit viel mij ook op, die lichtrand. Ik vind dat spiegels met dit soort verlichting vaak veel te fel zijn trouwens. Misschien ligt dat aan mij.quote:Op maandag 14 augustus 2023 07:38 schreef SQ het volgende:
We gaan nog wel iets doen aan de lichtrand van de spiegel want die schijnt nu eigenlijk te ver door naar de zijkanten. Ik vind het mooier als het alleen achter de spiegel is verlicht.
En ik denk dat er nog een spotje op het gezicht van Maria moet
Zo fel is het niet hoor, al helemaal niet op donkerbruine muren en plafondquote:Op dinsdag 15 augustus 2023 08:46 schreef yinu het volgende:
[..]
Dit viel mij ook op, die lichtrand. Ik vind dat spiegels met dit soort verlichting vaak veel te fel zijn trouwens. Misschien ligt dat aan mij.
Maar verder: wat ontzettend gaaf geworden zeg!![]()
![]()
En wat een volharding. Maar dan heb je ook wat.
Hoe is het met de andere plee? Nu wel heel benieuwd naar!
Cliffhanger! Ik blijf benieuwd.quote:Op dinsdag 15 augustus 2023 09:11 schreef SQ het volgende:
[..]
Zo fel is het niet hoor, al helemaal niet op donkerbruine muren en plafondMaar op een foto oogt het toch anders dan in het echt.
Andere plee moet dus nog geverfd maar omdat we 2 kleuren gebruiken duurt dat een paar dagen (eerst moet de lichte verf goed droog zijn, anders kan ik er geen tape op plakken).
quote:Op woensdag 16 augustus 2023 13:12 schreef Shandaly het volgende:
Ik vind die witte rand prachtigNetjes gedaan!!
![]()
Maar misschien had de tegelwand dan ook diezelfde witte rand moeten hebben om het optisch wat groter te laten lijken... daar het bovenste randje af bikken is zeker geen optie he?
Met die plint zo is het kloppend en ziet er niceeeee uitquote:Op woensdag 16 augustus 2023 13:14 schreef SQ het volgende:
Ik heb er net ff een stuk plint tegenaan gezet maar dan voelt t wel kloppender:
[ afbeelding ]
Ik wacht toch nog even met overschilderen
niks meer aan doen, alleen nog een lampje ophangenquote:Op woensdag 16 augustus 2023 13:14 schreef SQ het volgende:
Ik heb er net ff een stuk plint tegenaan gezet maar dan voelt t wel kloppender:
[ afbeelding ]
Ik wacht toch nog even met overschilderen
+1quote:Op woensdag 16 augustus 2023 14:00 schreef yinu het volgende:
Ik ben voor alles blau maar nu je die rand er zo netjes op hebt zitten zou ik het zelf denk ik volzetten met asseswaares en dan een paar weken zo laten om de prachtige lijn te bewonderen. Het staat wel mooi met de plint. En dan zou ik het als kerstvakantieprojectje alsnog volkladden denk ik.
Volledig te snappen!quote:Op woensdag 16 augustus 2023 15:30 schreef SQ het volgende:
[ afbeelding ]
(Net wel de witte waslabels van de handdoekjes staan knippen omdat dat ontsierend was#nietteredden)
Ja vind ik ook hoor.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 16:43 schreef Molo het volgende:
[..]
Volledig te snappen!
Net als dat wit schroefdraad in een donker lampje verboden zou moeten worden. Als het allemaal klopt is het extra mooi man, zo ook de handdoekjes
Helemaal eens. Ook wel een vooruitgang dat Signify, meer modellen HUE lampjes nu ook met zwarte fitting heeftquote:Op woensdag 16 augustus 2023 16:43 schreef Molo het volgende:
[..]
Volledig te snappen!
Net als dat wit schroefdraad in een donker lampje verboden zou moeten worden. Als het allemaal klopt is het extra mooi man, zo ook de handdoekjes
Heel mooi zo!quote:Op woensdag 16 augustus 2023 17:00 schreef SQ het volgende:
[..]
Ja vind ik ook hoor.
Heb net ook met een heel fijn kwastje de randen rondom de Rembrandt bij zitten werken omdat er soms wat wit bij de snijranden zichtbaar was
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Mag blei straks de lamp ophangen en kunnen vrijdag de plinten en pleerolhouders er tegenaan
(Achteraf was die witte marmertegel van beneden hier veel mooier geweest maar dat is dan maar jammer nu)
Ik moet nog steeds alle andere ongoing projecten updaten in deze reeks.... Maar ik vermoed dat we de komende 30 kersten niet op de bank hoeven te zittenquote:Op woensdag 16 augustus 2023 17:43 schreef Tegan het volgende:
Ik ben geinspireerd om ook een donker toilet te willen nu.
Die andere vloer kan nu mooi als het Kerst project dienen.
Een Hue die in alle kleuren van de regenboog kan, kun je bezoekers trollenquote:Op woensdag 16 augustus 2023 18:25 schreef SQ het volgende:
Ik had gehoopt dat alle donkerblauwe verf de 80000 watt lamp wat zou dempen maar het is nog steeds te feldus toch maar op zoek naar een andere plafondlamp.
Mijn bezoek gaat niet boven naar de wcquote:Op woensdag 16 augustus 2023 18:52 schreef Leandra het volgende:
[..]
Een Hue die in alle kleuren van de regenboog kan, kun je bezoekers trollen
Zo'n wc kan weinig aan mis gaan. Gewoon doen en hem er een week aan laten wennenquote:Op [quote]
[b]Op woensdag 16 augustus 2023 18:49 schreef BE het volgende:
Ik wil nu ook NU iets aan onze slagerstegels doen, maar ja... tijd/zin/inspiratie/geld...
Hoewel, inspiratie heb ik wel, maar mijn lieftallige is toch net iets minder avontuurlijk dan ik.
Witte tegels tot aan het plafond, daar houdt het al een beetje op wel.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 19:07 schreef SQ het volgende:
[..]
Zo'n wc kan weinig aan mis gaan. Gewoon doen en hem er een week aan laten wennen
I know, maar ik weet nooit zo goed wat ik er dan van vind dat de voegen ook meegeverfd zijn. Dat ziet er dan zo dichtgesmeerd uit.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |