https://www.vandaaginside.nl/quote:De nieuwe talkshow van Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp heeft een naam. De dagelijkse uitzending gaat VI Vandaag heten. Zoals bekend wordt het praatprogramma vanaf januari 2022 bij SBS 6 uitgezonden.
Het tijdstip staat ook vast. De aanvang van VI Vandaag dat van maandag tot en met vrijdag is, wordt 21.30 uur en zal een uur duren. Achter de schermen wordt druk gewerkt aan een extra gast dagelijks aan tafel. Het is de bedoeling dat er een poule komt van gasten die rouleren aan tafel. De namen van Merel Westrik, Leonie ter Braak, Henk Westbroek en Özcan Akyol worden genoemd.
De afgelopen zomer was het trio al dagelijks te zien in De Oranjezomer. Dat programma bleek een succes met gemiddeld zo’n 800.000 kijkers. Daarop ontstond het idee van Talpa, waar Veronica en SBS 6 onder vallen, om de heren toch dagelijks aan tafel te krijgen in plaats van, zoals nu, tweemaal per week: maandag- en vrijdagavond.
Johan Derksen wilde na dit seizoen sowieso stoppen met Veronica Inside in de huidige vorm. ‘De Snor’ was het zat om ‘alleen maar over voetbal te praten’. Nu ze alle drie door willen met een dagelijkse show tekenden zij bij voor nog twee jaar.
Dood programma. Zeg ik al tijden. De waarheid is hard. Leve Roxquote:
Dan moet je niet gaan roepen dat je het 'om niet' doet. Dan ben je gewoon een smiecht.quote:Op donderdag 13 april 2023 21:42 schreef superniger het volgende:
Was gewoon een prima zakelijke deal van Sywert.
En de altijd sympathieke Ray.quote:Op donderdag 13 april 2023 21:40 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Dan laten we jou mooi alleen met Rutger stront.
Ziekquote:Op donderdag 13 april 2023 22:50 schreef nils_22 het volgende:
Sywert zou wel de laatste persoon zijn met wie ik medelijden zou hebben... die mag kapot, vrouw en kinderen zijn collateral damage
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |