abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_208752516
quote:
NOS Nieuws

Vandaag, 19:50
Komende jaren grote toename aantal asielzoekers verwacht
De komende jaren reizen er vele duizenden asielzoekers meer naar Nederland dan eerst gedacht. Het aantal asielzoekers dat wordt verwacht in 2023 ligt volgens het hoogste scenario iets boven de 76.000 personen.

Volgens een wat lagere schatting komt de instroom dit jaar uit rond de 67.000 personen. Zelfs dat is nog veel meer dan de laatste prognose van het kabinet. Dat ging eind vorig jaar uit van 50.650 asielzoekers, exclusief Oekraïners.

Het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) heeft over een paar jaar mogelijk honderdduizend bedden in de opvang nodig. Bij de Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND) veroorzaakt de toename een achterstand van tienduizenden asieldossiers extra.

Bronnen rond de betrokken ministeries bevestigen deze cijfers uit de Meerjaren Productie Prognose (MPP). De MMP is een periodiek overzicht van ambtelijke prognoses voor de organisaties in de migratieketen, het ministerie van Buitenlandse Zaken en de rechtspraak.

Politiek verslaggever Jorn Jonker:
"De cijfers liggen al langer op het ministerie van Justitie en Veiligheid, maar niemand wilde het er formeel over hebben. Het onderwerp stond eerst op de agenda van de ministerraad van afgelopen donderdag, maar is daar toch maar weer van afgehaald.

Zonder bijbehorend plan als reactie op deze alarmerende cijfers, die tot een hoop onrust kunnen leiden, wilde het kabinet er niet aan beginnen ze naar buiten te brengen. Dat is ook veelzeggend over de staat van het kabinet en de coalitie waar al veel spanning is sinds de verkiezingen. Dit onderwerp ligt al helemaal gevoelig en ze konden het er even niet bij hebben.

Deze cijfers zullen ervoor zorgen dat coalitiepartijen VVD en CDA nog harder zullen zeggen dat er iets moet gebeuren aan de instroom van asielzoekers. Dat ligt bij de andere coalitiepartijen CU en D66 buitengewoon lastig. Kortom: nóg een politiek probleem van een gigantische omvang."

De asielinstroom werd de afgelopen jaren stelselmatig te laag ingeschat. Daardoor kregen instanties als het COA en de IND steeds te weinig geld. Zij baseren de verwachte werkdruk en het benodigde budget op de inschattingen van de MMP. Van welk scenario het kabinet nu uitgaat, is nog niet bekend.

Het aantal benodigde opvangplekken loopt de komende jaren sowieso in alle scenario's op. Volgens een eerdere eigen schatting van het COA zijn er eind 2023 meer dan 75.000 opvangplekken nodig. De hogere toestroom en de achterstanden bij het afhandelen van asielaanvragen betekenen dat het tekort aan opvangplaatsen alleen maar toeneemt.

Crisissituatie Ter Apel
De IND kan door personeelstekorten nauwelijks opschalen om tienduizenden extra asielverzoeken per jaar meer te kunnen behandelen. Nieuwe personeelsleden zijn lastig te vinden en het opleiden neemt ook tijd in beslag. Vorig jaar behandelde de instantie ongeveer 30.000 asielverzoeken.

Volgens een inventarisatie van de NOS kan er deze zomer alweer een crisissituatie bij aanmeldcentrum Ter Apel ontstaan. Twintig asielzoekers gingen eergisteren in hongerstaking uit protest tegen de lange wachttijden bij de IND.
https://nos.nl/artikel/24(...)sielzoekers-verwacht

De Staatsomroep focust weer op de symtomen zoals een overbelaste opvang en IND. De wortel wordt niet genoemd, namelijk de zwakke en ronduit vijandige migratie-wetgeving.

Er lopen gesprekken over het handhaven van de Dublin-verordening, maar dat zal gepaard gaan met een herverdelingsmechanisme. Dat gaat dus nog zeker jaren duren en Nederland zal in de verdeling alsnog de zwaarste lasten moeten dragen.

Kort samengevat is het kut en blijft het kut. De horde profiteurs is niet meer te stoppen.
pi_208752536
^O^
Moeten zij weten
pi_208752570
Ze staan al te trappelen

https://www.nu.nl/buitenl(...)l-vluchtelingen.html


Maar goed hier zit toch niemand op te wachten.
Hee. Zeg nou zelf, ik ben toch gewoon een hartstikke lekker ding? TOch?
pi_208752577
Kan er nog zat bij, we zijn een welvarend land.
Vakman pur sang
pi_208752597
Nou, dat hadden we nu écht niet verwacht...

:')

Maar goed, allemaal weer hardwerkende, hoog opgeleide werknemers die we kunnen huisvesten in onze betaalbare nieuwbouwhuizen.

Oh wacht.... :')
pi_208752610
We kunnen artsen, ingenieurs, accountants etc heel goed gebruiken, laat ze allemaal maar komen naar Nederland.
pi_208752616
Dit zijn overigens de cijfers zonder Oekrainers. Hoelang de oorlog duurt hoe meer mensen hier naartoe zullen komen of permanent blijven.

Tel er dus nog maar een honderdduizend erbovenop voor volgend jaar.

Nog los van de duizenden arbeidsmigranten.
pi_208752756
Hoeft niet zo te zijn


-XOXO-
pi_208752765
quote:
0s.gif Op woensdag 12 april 2023 20:02 schreef Toine51 het volgende:
Nou, dat hadden we nu écht niet verwacht...

:')

Maar goed, allemaal weer hardwerkende, hoog opgeleide werknemers die we kunnen huisvesten in onze betaalbare nieuwbouwhuizen.

Oh wacht.... :')
Als die asielzoekers zich vervelen kunnen zij toch nieuwbouwhuizen erbij bouwen? Zij hebben tenminste een massa handen ervoor.
pi_208752775
quote:
0s.gif Op woensdag 12 april 2023 20:00 schreef Chinless het volgende:
Ze staan al te trappelen

https://www.nu.nl/buitenl(...)l-vluchtelingen.html


Maar goed hier zit toch niemand op te wachten.
Je ziet toch gelijk dat het artsen zijn die ons komen verrijken?
-XOXO-
pi_208752795
Verrijking.

Kun je alleen maar meer van willen.
  woensdag 12 april 2023 @ 20:13:12 #12
137134 Iblardi
Non semper idem
pi_208752805
Wie had dit ooit kunnen bedenken? Het blijft ons maar overkomen!
pi_208752821
quote:
9s.gif Op woensdag 12 april 2023 20:11 schreef datismijnmening het volgende:

[..]
Je ziet toch gelijk dat het artsen zijn die ons komen verrijken?
Is er in Afrika nog mondkapjes plicht ofzo?
Vakman pur sang
pi_208752870
quote:
1s.gif Op woensdag 12 april 2023 20:10 schreef datismijnmening het volgende:
Hoeft niet zo te zijn


[ afbeelding ]
Wat bedoel je hier precies mee?
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_208752876
quote:
0s.gif Op woensdag 12 april 2023 20:11 schreef torentje het volgende:

[..]
Als die asielzoekers zich vervelen kunnen zij toch nieuwbouwhuizen erbij bouwen? Zij hebben tenminste een massa handen ervoor.
Ja tuurlijk kan dat...
Oh wacht, we mogen helegaar nie bouwe....

:')
pi_208752887
[/quote]De komende jaren reizen er vele duizenden asielzoekers meer naar Nederland dan eerst gedacht.[quote]

Nou ja zeg.... :o
pi_208753001
Vet verplaatsing bevolking kan niet snel genoeg ingevoerd worden.
pi_208753013
Jeetje, wat onverwacht.

Gelukkig groeien de geldbomen hier tot in de hemel, hebben we huizen zat en is er genoeg te doen voor niet opgeleide analfabeten.

En we kunnen er helemaal niks aan doen, behalve het over ons heen laten komen, want we zitten met in beton gegoten verdragen waar helemaal niets aan te doen is.

Wat een bananenrepubliek leven we toch in, of nee, over tig jaar is het gewoon letterlijk een bananenrepubliek.
pi_208753042
Zelfs de NOS geeft dus toe dat een partij als D66 dwars gaat liggen om de instroom te beperken. En dan moeten we tijdens dit soort discussies hier op FOK! altijd van links en progressieve users horen dat het allemaal aan de rechtse kabinetten ligt. Moet je nagaan dat je straks met een blok PvdA/GroenLinks zou zitten in een kabinet met D66, dan zit je aan het drie als niet viervoudige van dit aantal.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_208753075
quote:
14s.gif Op woensdag 12 april 2023 20:28 schreef HowardRoark het volgende:
Zelfs de NOS geeft dus toe dat een partij als D66 dwars gaat liggen om de instroom te beperken. En dan moeten we tijdens dit soort discussies hier op FOK! altijd van links en progressieve users horen dat het allemaal aan de rechtse kabinetten ligt. Moet je nagaan dat je straks met een blok PvdA/GroenLinks zou zitten in een kabinet met D66, dan zit je aan het drie als niet viervoudige van dit aantal.
Ik heb sterk mn twijfels bij of het uit maakt wie er 'aan de macht' is.
pi_208753086
Dweilen en iets met een kraan.
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
  woensdag 12 april 2023 @ 20:32:58 #22
488213 BMW1993
Het echte leven.
pi_208753089
Die prognose is dus ergens op gebaseerd, waarschijnlijk informatie gekregen van de Europese Unie?

Als dat zo blijkt, dan lijkt het bijna of dit een bewust plan is..

Als dit de komende 10 jaar zo doorgaat, zitten we straks op en rond de 1 miljoen asielzoekers.

En dat terwijl we een land zijn, zo klein qua omvang als Denemarken, en nauwelijks huizen hebben of die gebouwd worden.

Hoe dan ook, de bevolkingssamenstelling van Nederland gaat de komende jaren drastisch veranderen, ik zie het al om mij heen in het winkelcentrum, je waant je als vreemde in eigen land.
pi_208753097
quote:
0s.gif Op woensdag 12 april 2023 20:17 schreef Toine51 het volgende:

[..]
Ja tuurlijk kan dat...
Oh wacht, we mogen helegaar nie bouwe....

:')
Als de meerderheid van de bevolking veel nieuwbouwhuizen erbij wil, dan is er toch geen probleem?
pi_208753118
Niet zeuren allemaal. Vrijwel niemand heeft de afgelopen verkiezingen op PVV / FvD / Ja21 gestemd, dus de migranten komen gewoon lekker binnen walsen. Net als de afgelopen jaren trouwens. We breken migratierecord op record.

En maar zeuren over 'crisissen'. 'Drinkwatercrisis!' 'Stikstofcrisis!' 'Co2 crisis!' 'Klimaatcrisis!' 'Zorgcrisis!' 'Huizenmarktcrisis!'

Kwestie van prioriteiten stellen. Al deze crisissen kunnen eenvoudig worden opgelost door te stoppen met immigratie en het stimuleren van remigratie.

Maar ja, die stomme Wilders / Baudet / Eerdmans he. Dan maar gewoon liever vertrouwd stemmen op die betrouwbare Rutte / Kaag. Of Van der Plas met haar 1-issue partij.

Dan ook gewoon mondje dicht en niet zeuren. U vindt dit onderwerp zelf niet belangrijk genoeg.
pi_208753128
quote:
Zonder bijbehorend plan als reactie op deze alarmerende cijfers, die tot een hoop onrust kunnen leiden, wilde het kabinet er niet aan beginnen ze naar buiten te brengen. Dat is ook veelzeggend over de staat van het kabinet en de coalitie waar al veel spanning is sinds de verkiezingen. Dit onderwerp ligt al helemaal gevoelig en ze konden het er even niet bij hebben.
Haha, deze passage zegt toch wel zo ontzettend veel over de kabinetten Rutte.

"Kut, nou is ons voor de zoveelste keer weer iets overkomen dat we niet kunnen of willen aanpakken! Hoe gaan we het ditmaal spinnen zodat we toch nog wat langer in het zadel kunnen blijven?"
pi_208753141
quote:
0s.gif Op woensdag 12 april 2023 20:32 schreef BMW1993 het volgende:
Die prognoses is dus ergers op gebaseerd, waarschijnlijk informatie gekregen van de Europese Unie?

Als dat zo blijkt, dan lijkt het bijna of dit een bewust plan is..

Als dit de komende 10 jaar zo doorgaat, zitten we straks op en rond de 1 miljoen asielzoekers.

En dat terwijl we een land zijn, zo klein qua omvang als Denemarken, en nauwelijks huizen hebben of gebouwd worden.
Bewust plan zal niet, maar bij de EU maken ze inderdaad niet zo'n probleem van wat meer asielzoekers. Ja, misschien soms even selectief voor de bühne. Maar intern geniet men daar van deze ' culturele verrijking'. En dan komt er weer allemaal gezwets over 'mensenrechten', diversiteit en inclusie en de zogenaamde boost die dit gaat opleveren voor de arbeidsmarkt.

En zodra de problemen zichtbaar worden en de verdere polarisatie toeneemt door de import van al deze veelal kansarme pareltjes, dan ligt het probleem ineens bij degene die dit opmerken. Dat zijn dan zogenaamd racisten en xenofoben.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_208753145
quote:
14s.gif Op woensdag 12 april 2023 20:28 schreef HowardRoark het volgende:
Zelfs de NOS geeft dus toe dat een partij als D66 dwars gaat liggen om de instroom te beperken. En dan moeten we tijdens dit soort discussies hier op FOK! altijd van links en progressieve users horen dat het allemaal aan de rechtse kabinetten ligt. Moet je nagaan dat je straks met een blok PvdA/GroenLinks zou zitten in een kabinet met D66, dan zit je aan het drie als niet viervoudige van dit aantal.
Ik begrijp er helemaal niets van, wat denken ze bij CU of D66? Past allemaal makkelijk? Zoveel armoedzaaiers en nietskunners kun je zonder problemen opnemen in een samenleving? Ooit moet daar toch ook het besef komen dat dit gewoon niet kan?
pi_208753159
quote:
0s.gif Op woensdag 12 april 2023 20:36 schreef saparmurat_niyazov het volgende:

[..]
Haha, deze passage zegt toch wel zo ontzettend veel over de kabinetten Rutte.

"Kut, nou is ons voor de zoveelste keer weer iets overkomen dat we niet kunnen of willen aanpakken! Hoe gaan we het ditmaal spinnen zodat we toch nog wat langer in het zadel kunnen blijven?"

Die branden inderdaad niet hun vingers aan te gevoelige onderwerpen, schuif maar weer vooruit dat doen ze al 12 jaar onder Rutte
  woensdag 12 april 2023 @ 20:39:13 #29
488213 BMW1993
Het echte leven.
pi_208753162
quote:
1s.gif Op woensdag 12 april 2023 20:00 schreef Lospedrosa het volgende:
Kan er nog zat bij, we zijn een welvarend land.
Om welvarend te blijven hebben we immigranten nodig met vaardigheden, van asielzoekers is bekend dat 50% niet eens ooit aan de bak komt, en levenslang in een uitkering blijft hangen, voornamelijk diegene die boven de 40 jaar zijn.
  woensdag 12 april 2023 @ 20:44:16 #30
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_208753231
quote:
0s.gif Op woensdag 12 april 2023 20:26 schreef Wirelessmouse het volgende:
Jeetje, wat onverwacht.

Gelukkig groeien de geldbomen hier tot in de hemel, hebben we huizen zat en is er genoeg te doen voor niet opgeleide analfabeten.

En we kunnen er helemaal niks aan doen, behalve het over ons heen laten komen, want we zitten met in beton gegoten verdragen waar helemaal niets aan te doen is.

Wat een bananenrepubliek leven we toch in, of nee, over tig jaar is het gewoon letterlijk een bananenrepubliek.
Ik hoorde eerdaags op het nieuws dat het met de bananenplanten niet zo goed gaat anders. Ook dat nog.
pi_208753233
quote:
0s.gif Op woensdag 12 april 2023 20:38 schreef Wirelessmouse het volgende:

[..]
Ik begrijp er helemaal niets van, wat denken ze bij CU of D66? Past allemaal makkelijk? Zoveel armoedzaaiers en nietskunners kun je zonder problemen opnemen in een samenleving? Ooit moet daar toch ook het besef komen dat dit gewoon niet kan?
D66 wel hoor, bij die partij viert het fantasme mbt zoveel onderwerpen hoogtijdagen. Voor inhoudsloze pro-migratie oneliners als 'Hoe vrij zijn we als we niet solidair zijn met vluchtelingen?' zit je bij hun wel goed. Ze kwamen een jaar of twee geleden nog met het voorstel om "tijdelijk" allerlei "arbeidsmigranten" uit Afrika te halen.

En dan zijn ze hier en dan is het vervolgens na tijdje van 'Ja, maar die mensen kun je niet meer terugsturen en hun familie moet het recht hebben hierheen te komen, dat zijn mensenrechten!'.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_208753296
quote:
0s.gif Op woensdag 12 april 2023 20:44 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Ik hoorde eerdaags op het nieuws dat het met de bananenplanten niet zo goed gaat anders. Ook dat nog.
Damn, het zijn zware tijden als dat echt zo is :(
  woensdag 12 april 2023 @ 20:50:39 #34
444376 BaksteenMongool
Baksteen op je bek
pi_208753337
Dit is dus de reden waarom ik rechtser dan de VVD stem, zodat het immigratiepunt zeker gehoord wordt.
pi_208753355
quote:
10s.gif Op woensdag 12 april 2023 20:44 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
D66 wel hoor, bij die partij viert het fantasme mbt zoveel onderwerpen hoogtijdagen. Voor inhoudsloze pro-migratie oneliners als 'Hoe vrij zijn we als we niet solidair zijn met vluchtelingen?' zit je bij hun wel goed. Ze kwamen een jaar of twee geleden nog met het voorstel om "tijdelijk" allerlei "arbeidsmigranten" uit Afrika te halen.

En dan zijn ze hier en dan is het vervolgens na tijdje van 'Ja, maar die mensen kun je niet meer terugsturen en hun familie moet het recht hebben hierheen te komen, dat zijn mensenrechten!'.
Onbegrijpelijk, wat zijn dat voor mensen? Waarom gooit een reporter of journalist dit soort getallen en voorspellingen niet bij een D66 kopstuk voor de voeten met de vraag hoe we dit aan gaan pakken?

In 10 jaar een miljoen van die kanslozen er bij, man man man.
pi_208753369
quote:
0s.gif Op woensdag 12 april 2023 20:35 schreef matigeuser het volgende:
Niet zeuren allemaal. Vrijwel niemand heeft de afgelopen verkiezingen op PVV / FvD / Ja21 gestemd, dus de migranten komen gewoon lekker binnen walsen. Net als de afgelopen jaren trouwens. We breken migratierecord op record.

En maar zeuren over 'crisissen'. 'Drinkwatercrisis!' 'Stikstofcrisis!' 'Co2 crisis!' 'Klimaatcrisis!' 'Zorgcrisis!' 'Huizenmarktcrisis!'

Kwestie van prioriteiten stellen. Al deze crisissen kunnen eenvoudig worden opgelost door te stoppen met immigratie en het stimuleren van remigratie.

Maar ja, die stomme Wilders / Baudet / Eerdmans he. Dan maar gewoon liever vertrouwd stemmen op die betrouwbare Rutte / Kaag. Of Van der Plas met haar 1-issue partij.

Dan ook gewoon mondje dicht en niet zeuren. U vindt dit onderwerp zelf niet belangrijk genoeg.
Ze graven in NL liever hun eigen graf dan dat ze iets aan de asielinstroom doen, want dan spelen ze Wilders en co in de kaart.

En dat kan niet gebeuren...
pi_208753372
Hoe meer mensen in Nederland.
Hoe meer behoefte aan energie en huizen.
Hoe meer uitstoot van CO2.

GroenLinks, doe er wat aan!
  woensdag 12 april 2023 @ 20:53:45 #38
488213 BMW1993
Het echte leven.
pi_208753377
76.000 asielzoekers is trouwens nog hoger dan het record in 2015 tijdens de vluchtelingencrisis.

Ik ben blij geen kinderen te hebben, ik heb weinig vertrouwen in de toekomst van Europa als het zo door blijft gaan, uiteindelijk zal het qua veiligheid de kant opgaan van Zuid Afrika vrees ik. Ook daar heb je een enorme kloof tussen de Westerlingen die relatief rijk zijn, en de Afrikaanse bewoners die weinig opleiding genoten hebben.
  woensdag 12 april 2023 @ 20:56:08 #39
488213 BMW1993
Het echte leven.
pi_208753412
quote:
0s.gif Op woensdag 12 april 2023 20:51 schreef Wirelessmouse het volgende:

[..]
Onbegrijpelijk, wat zijn dat voor mensen? Waarom gooit een reporter of journalist dit soort getallen en voorspellingen niet bij een D66 kopstuk voor de voeten met de vraag hoe we dit aan gaan pakken?

In 10 jaar een miljoen van die kanslozen er bij, man man man.
Precies, en die krijgen ook weer kinderen, die wellicht zoals bij de Marokkaanse tweede generatie 'radicaliseren'.

Je kan zo 20 problemen opnoemen die deze massale immigratie uit ontwikkelingslanden oplevert.
  Forum Admin woensdag 12 april 2023 @ 20:56:38 #40
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_208753417
Taalgebruik mensen, je mag je (afkeurende) pittige mening hebben maar mensen wegzetten als onderkruipsels of ongedierte doen we niet.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_208753423
quote:
0s.gif Op woensdag 12 april 2023 20:39 schreef BMW1993 het volgende:

[..]
Om welvarend te blijven hebben we immigranten nodig met vaardigheden, van asielzoekers is bekend dat 50% niet eens ooit aan de bak komt, en levenslang in een uitkering blijft hangen, voornamelijk diegene die boven de 40 jaar zijn.
Toen de eerste blanken in Afrika arriveerden, toen hadden ze daar nog niet eens het wiel uitgevonden...
pi_208753430
Gezellig!
Go hard or go home
pi_208753440
quote:
0s.gif Op woensdag 12 april 2023 20:53 schreef WammesWaggel het volgende:
Hoe meer mensen in Nederland.
Hoe meer behoefte aan energie en huizen.
Hoe meer uitstoot van CO2.

GroenLinks, doe er wat aan!
Goh, het staat ook allemaal haaks op elkaar. Dat ze het nog kunnen verkopen aan de mensen....
pi_208753485
Laat maar komen dit land is toch al in de vernieling geholpen
pi_208753492
Waarom hier nog berichtgeving over? Politiek doet toch niks. Dus, welkom iedereen!
pi_208753512
quote:
0s.gif Op woensdag 12 april 2023 20:39 schreef BMW1993 het volgende:

[..]
Om welvarend te blijven hebben we immigranten nodig met vaardigheden, van asielzoekers is bekend dat 50% niet eens ooit aan de bak komt, en levenslang in een uitkering blijft hangen, voornamelijk diegene die boven de 40 jaar zijn.
Uitkering of criminaliteit. Zeer gewenste verrijking dus!
pi_208753521
quote:
0s.gif Op woensdag 12 april 2023 20:56 schreef Straatcommando. het volgende:
Taalgebruik mensen, je mag je (afkeurende) pittige mening hebben maar mensen wegzetten als onderkruipsels of ongedierte doen we niet.
Heb je wel gelijk in, die mensen hebben eigenlijk groot gelijk dat ze hierheen komen. Ik zou het zelf ook doen als de rollen omgedraaid waren.

De woede moet gericht worden op de uiterste correcte politiek die weigert iets aan de instroom te doen omdat ... Ja waarom eigenlijk?
pi_208753605
quote:
17s.gif Op woensdag 12 april 2023 20:58 schreef Noek het volgende:
Gezellig!
Totdat je het slachtoffer wordt van verkrachtende asielzoeker. Meer asielzoekers betekent meer criminaliteit en overlast.
pi_208753621
quote:
0s.gif Op woensdag 12 april 2023 21:05 schreef Wirelessmouse het volgende:

[..]
Heb je wel gelijk in, die mensen hebben eigenlijk groot gelijk dat ze hierheen komen. Ik zou het zelf ook doen als de rollen omgedraaid waren.

De woede moet gericht worden op de uiterste correcte politiek die weigert iets aan de instroom te doen omdat ... Ja waarom eigenlijk?
Die mensen maken gewoon gebruik van de hun geboden mogelijkheden. Dat is begrijpelijk, maar steeds minder gewenst. Dat laatste is echter niet perse de schuld van die individuen.

Het zijn de regeringspartijen die je erop moet aankijken, want je maakt mij niet wijs dat het voor de meest uiteenlopende zaken prima te doen is om dingen drastisch anders te regelen (en snel ook als dat zo uitkomt, zoals we tijdens corona hebben kunnen zien), maar dat het zodra het om migratie gaat ab-so-luut onmogelijk is om ook maar een beetje te sturen in de aanvoer. Nee, het overkomt ons zogenaamd allemaal maar. We kunnen nog wel wat extra emmertjes regelen (of andere mensen te dwingen emmertjes neer te zetten) maar we kunnen de kraan niet dichter draaien.
  woensdag 12 april 2023 @ 21:19:00 #50
403820 Aberkullie
Sicker than your average.
pi_208753719
quote:
0s.gif Op woensdag 12 april 2023 20:53 schreef WammesWaggel het volgende:
Hoe meer mensen in Nederland.
Hoe meer behoefte aan energie en huizen.
Hoe meer uitstoot van CO2.

GroenLinks, doe er wat aan!
GroenLinks is juist de enige partij die er iets aan wil doen, waar denk je dat klimaatmigranten straks naartoe willen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')