Bern die meer doet dan Jeffquote:Op maandag 10 april 2023 07:18 schreef cinsan het volgende:
[..]
jef is de laatste die voor mij mag winnen met zijn wisselend gedrag ben zijn driftbuien nog niet vergeten ,afgeven op bern dat die lui is hij doet toch nog wat meer dan jef zelf, zelf doet jef niks ja wat frituren dat is dan ook alles
quote:Op maandag 10 april 2023 08:51 schreef Flow3r het volgende:
Arme Kenzy slaapt helemaal niet![]()
[ afbeelding ]
Op maandag 10 april 2023 08:51 schreef greysbones het volgende:
Er werd haast gesmeekt om Jeff te laten blijven, anders zouden de streams zo ontzettend saai worden enz.quote:
quote:Op maandag 10 april 2023 09:01 schreef Verida het volgende:
[..]
Er werd haast gesmeekt om Jeff te laten blijven, anders zouden de streams zo ontzettend saai worden enz.
hij heeft sinds het vertrek van Kim niet veel meer gedaan, is een van de saaiste geworden daar in die loods.
Misschien stelde zijn aanwezigheid voor het vertrek van Kim ook al niet veel voor, behalve intimiderend en scheldend door de loods lopen.
Maar dat is mijn bescheiden mening over de bewoner Jeff
jef bedient de frituurpan 1 of 2 x per week , verder ziek ik hem weinig doen , oh ja als hij weer een kuur heeft iedereen uitschelden , zijn niet zijn mensen , en te pas en onpas laten horen hoe goed november was. jef is heel goed in grote bek opentrekken over anderequote:
Met mori lopen elke dagquote:Op maandag 10 april 2023 09:05 schreef cinsan het volgende:
[..]
jef bedient de frituurpan 1 of 2 x per week , verder ziek ik hem weinig doen , oh ja als hij weer een kuur heeft iedereen uitschelden , zijn niet zijn mensen , en te pas en onpas laten horen hoe goed november was. jef is heel goed in grote bek opentrekken over andere
och dat lopen met morrie ja ok , noem ik niet werkenquote:Op maandag 10 april 2023 09:08 schreef greysbones het volgende:
[..]
Met mori lopen elke dag
Beste evenement met Jappie
Vragen verzinnen voor een spelletje wel dusquote:Op maandag 10 april 2023 09:13 schreef cinsan het volgende:
[..]
och dat lopen met morrie ja ok , noem ik niet werken
Sexy erikquote:
quote:Op maandag 10 april 2023 09:16 schreef Flow3r het volgende:
stekker van het biljart is kapot![]()
[ afbeelding ]
Zal wel last van zijn keel hebbenquote:Op maandag 10 april 2023 09:18 schreef Frummelie het volgende:
Zozo.... Jappie uit z'n bed gevallen...
Ooh die was zwaar bezopen zeker... triest.quote:Op maandag 10 april 2023 09:18 schreef greysbones het volgende:
[..]
Zal wel last van zijn keel hebben
Met de hele tijd dat geschreeuw gisteren
Wandaaaa
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |