misschien een FEBO dingetjequote:Op zondag 9 april 2023 22:48 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Dan blijf ik het toch gek vinden dat als Zoe weer met een 'Isaac zei/deed dit toen ik dat zei/deed' verhaal bij Babs komt dat zij daar in mee gaat. 'Oooh zei/deed die dat echt?' en dat soort reacties steeds in plaats van een iets als 'Zoe fuck off, hij is bezet, tig jaar ouder en haal die fantasie uit je hoofd want er gaat niks van komen' reactie.
AAANNNDAACHHHTTTTTquote:
Ik herken haar amper van toen ik het in het begin volgde. Ze lijkt wel meerdere persoonlijkheden te hebben.quote:
Engine zat daarquote:Op zondag 9 april 2023 22:50 schreef greysbones het volgende:
is er iemand die dat geleuter van JW en Eunice aankan?
ow dat mag welquote:Op zondag 9 april 2023 22:50 schreef Flow3r het volgende:
[..]
regie volgt dat geschreeuw maar half
[ afbeelding ]
Is ie wel gewend en morgen laat ie zich weer gewoon afblaffenquote:
Dat lachen van Rupert is geweldig!!quote:Op zondag 9 april 2023 22:50 schreef Flow3r het volgende:
[..]
regie volgt dat geschreeuw maar half
[ afbeelding ]
nee dan gaat Babbelette het weer hebben over cognitieve dissonantie en dat snapt Zoe niet en dan moet ze weer huilenquote:Op zondag 9 april 2023 22:48 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Dan blijf ik het toch gek vinden dat als Zoe weer met een 'Isaac zei/deed dit toen ik dat zei/deed' verhaal bij Babs komt dat zij daar in mee gaat. 'Oooh zei/deed die dat echt?' en dat soort reacties steeds in plaats van iets als 'Zoe fuck off, hij is bezet, tig jaar ouder en haal die fantasie uit je hoofd want er gaat niks van komen' reactie.
Zijn allebei dadelijk afgekoeld, mag ie nieuwe makenquote:Op zondag 9 april 2023 22:53 schreef Verida het volgende:
[..]
Met een kruik en een kopje thee voor sas
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |