Ik denk dat top 5, en wellicht zelfs top 3 heel realistisch is, maar ik heb moeite om het te zien winnen.quote:Op zaterdag 8 april 2023 22:57 schreef molloot200 het volgende:
[ twitter ]
Lol wutDit zie ik dan weer helemaal niet gebeuren.
its kajna krejsaquote:
Heeft ie wel gelijk inquote:Op zaterdag 8 april 2023 22:59 schreef Guanabana het volgende:
Wel lekkere bips in de clip boh
/neemt de honneurs waar voor Poepz0r.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
Alsjeblieft niet.quote:Op zaterdag 8 april 2023 23:00 schreef molloot200 het volgende:
Als de Poolse diaspora dit naar de finale weet te halen ben ik echt helemaal klaar met het nieuwe systeem manmanman
quote:Op zaterdag 8 april 2023 23:00 schreef RipCity het volgende:
Wij sturen Yolanthe toch ook niet?Ben jij nou een man of een vrouw?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Koel en donker bewaren
Die zijn dan op kantoor aan het poetsen.quote:Op zaterdag 8 april 2023 23:00 schreef molloot200 het volgende:
Als de Poolse diaspora dit naar de finale weet te halen ben ik echt helemaal klaar met het nieuwe systeem manmanman
Dat weet ze zelf ook heel goedquote:Op zaterdag 8 april 2023 22:59 schreef Guanabana het volgende:
Wel lekkere bips in de clip boh
/neemt de honneurs waar voor Poepz0r.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |