Mocht je bij EIC Cornald tegenkomen. Ik zou zeggen stel eens een paar vragen.quote:Op maandag 10 april 2023 23:14 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik vond dat ook wel vaag. Had hun mentor Duncan dat niet vlot moeten trekken dan bv? Hij gaat tenslotte ook mee naar Liverpool. De commissie heeft andere eerdere deelnemers bv ook nooit tegengehouden om het lied bij radiostations enzo te doen toch? Of heb ik daar nou een heel verkeerd beeld van in m'n ietwat slechte geheugen? M&D gingen wel langs de radiostations maar alleen om te praten en niet om te zingen. Snap het niet.
Hij is dit keer de Ilse, gaat mee naar Liverpool, is officieel in 'het team' en hij zal toch als mentor best snappen dat het goed is voor z'n protegés (ik weet nooit hoe je dit schrijft) om samen live vlieguren te maken voor zoiets groots. Dan hoef je weinig van PR of momentum te weten om zoiets in te kunnen schatten dat dat goed voor ze is. Lijkt mij.quote:Op maandag 10 april 2023 23:19 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Duncan is natuurlijk zelf ook geen meester van PR en het creëren van momentum
Dat heb ik hier toch al een paar keer gezegd dat we dat zeker gaan proberen?quote:Op maandag 10 april 2023 23:25 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Mocht je bij EIC Cornald tegenkomen. Ik zou zeggen stel eens een paar vragen.
Ik dacht dat Aran verder wel realistisch was over het optreden, niet ‘hijgerig’ ofzo. En Daphne Bunskoek zei nog dat het goed zou komen.quote:Op maandag 10 april 2023 22:30 schreef TheVulture het volgende:
Kijk het was niet best, ze lijken wat te missen maar ik vind dat smalende en hijgerige gedoe in alle media echt weer typisch voor het riool dat de clickbait en social-mediamaatschappij is geworden...
Frankrijk klonk ook behoorlijk beroerd en die stond gisteren op tv gewoon prachtig te zingen. Even afwachten of het echt zo vreselijk is allemaal, want de combinatie van spanning, techniek, etc. kan het ook net even wat erger gemaakt hebben.quote:Op dinsdag 11 april 2023 08:29 schreef Mlita het volgende:
Ik heb even dit topic niet kunnen openen de afgelopen dagenik vind het zo sneu voor ze. Het was echt niet goed. Had zo graag gewild dat ze hier goed uitkwamen. Negativiteit omringt ze al vanaf het begin en dat is zo jammer. Ze lijken het alleen niet te kunnen keren.
En nu staat er voor EIC nog meer spanning op. Ze kunnen echt goed live zingen en oefenen al maanden, ik begrijp het niet…
Zonder hun ESF-deelname hadden we waarschijnlijk nooit van Mia en Dion gehoord, dus wat dat betreft is er weinig af te breken natuurlijk.quote:Op dinsdag 11 april 2023 09:15 schreef Mlita het volgende:
Ik snap wel dat artiesten niet mee willen doen. Het is een enorme kans dit platform maar kan ook heel veel breken..
En hij draagt Davina aan. Al kan die wel erg goed schreeuwen.quote:Op dinsdag 11 april 2023 08:59 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Ik dacht dat Aran verder wel realistisch was over het optreden, niet ‘hijgerig’ ofzo. En Daphne Bunskoek zei nog dat het goed zou komen.
Voor de rest eens hoor.
Om Johan Derksen kan ik alleen maar lachen. Dat is een gevalletje WG gooit er een muntje in (roept Songfestival) en hij gaat los.
Hij vindt de Clarks geweldig. Die kunnen geen van allen zingen
Iedereen kan zingen, zeker op een zwaar geautotunede opname als de studioversie van Burning Daylight. Maar live zingen voor een publiek met alle zenuwen en chaos die daarbij komen is echt iets anders. En daarbij komt nog dat dit nummer echt 100% draait om de vocals die echt zuiver moeten zijn, als je het een beetje vals zingt klinkt het gelijk voor geen meter. Dus ze maken het zichzelf niet makkelijk. Die uitvoering in Madrid was wel echt dramatisch, dat zullen ze wel beter kunnen.quote:Op dinsdag 11 april 2023 11:57 schreef molloot200 het volgende:
Ik geloof gewoon echt niet dat zij niet zouden kunnen zingen. Dan brandt AVROTROS namelijk flink hun vingers (ESF blijft toch een kijkcijferkanon wat ze moeten koesteren in deze tijd van streaming). Dan snap ik ook niet waarom Duncan, de perfectionist, zijn naam eraan wil vasthangen.
Het zal vast meevallen uiteindelijk. Ja, dit ging niet lekker maar ik kan niet geloven dat zij niet kunnen zingen.
Davina was erg goed in de interval act van Rotterdam destijds. Die was live helemaal prima.quote:Op dinsdag 11 april 2023 10:57 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
En hij draagt Davina aan. Al kan die wel erg goed schreeuwen.
Dat bedoel ik ook. Ze kan technisch zeker zingen.quote:Op dinsdag 11 april 2023 12:50 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Davina was erg goed in de interval act van Rotterdam destijds. Die was live helemaal prima.
Johan Derksen vindt dat zijn mening de waarheid is. Daarom gaat het ook al jarenlang mis bij hem. Ik kan hem dus niet serieus nemen.quote:Op dinsdag 11 april 2023 08:59 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Ik dacht dat Aran verder wel realistisch was over het optreden, niet ‘hijgerig’ ofzo. En Daphne Bunskoek zei nog dat het goed zou komen.
Voor de rest eens hoor.
Om Johan Derksen kan ik alleen maar lachen. Dat is een gevalletje WG gooit er een muntje in (roept Songfestival) en hij gaat los.
Hij vindt de Clarks geweldig. Die kunnen geen van allen zingen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |