Nee hoor, net zo erg. Alleen heeft Feyenoord dit niet specifiek over zichzelf afgeroepen. Het voetbal heeft dit over zichzelf afgeroepen. Feyenoord was daarbij toevallig de meest recente plek waar mensen zich hebben misdragen.quote:Op vrijdag 7 april 2023 18:53 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Is het daardoor dan minder erg? Wat is je punt precies? Een argument als: "ja maar zij doen het ook", is het zwakste excuus ter wereld.
denk dat een promovendus of een club als excelsior het wel interessant kan vinden hoor, een extra optie in de spitsquote:Op zaterdag 8 april 2023 14:32 schreef Qarrad het volgende:
https://www.fr12.nl/nieuw(...)esprek-met-feyenoord
Jammer voor hem, maar het hield al niet over bij Eindhoven dus de stap naar de Eredivisie lijkt me echt een paar mijl te hoog gegrepen. Kan me niet voorstellen dat het gesprek positief uitpakt.
Totaal kansloos verhaal natuurlijk. Komt fysiek ook teveel tekort. Vente 2.0quote:Op zaterdag 8 april 2023 14:32 schreef Qarrad het volgende:
https://www.fr12.nl/nieuw(...)esprek-met-feyenoord
Jammer voor hem, maar het hield al niet over bij Eindhoven dus de stap naar de Eredivisie lijkt me echt een paar mijl te hoog gegrepen. Kan me niet voorstellen dat het gesprek positief uitpakt.
Vente doet het wel al 2 jaar prima bij Roda. Topscorer KKD. Komt natuurlijk te kort voor de top maar prima speler voor top KKD of onderkant eredivisie zoals Emmen of Go Ahead. Vind Vente ook een betere spits dan Bannis, fysiek ook sterker gewordenquote:Op zaterdag 8 april 2023 15:11 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Totaal kansloos verhaal natuurlijk. Komt fysiek ook teveel tekort. Vente 2.0
Heeft betere statistieken dan ik dacht ja. Maar als zo'n jongen het bij lange na al niet haalt dan gaat Bannis het al helemaal nooit meer redden natuurlijk.quote:Op zaterdag 8 april 2023 15:14 schreef alopio het volgende:
[..]
Vente doet het wel al 2 jaar prima bij Roda. Topscorer KKD. Komt natuurlijk te kort voor de top maar prima speler voor top KKD of onderkant eredivisie zoals Emmen of Go Ahead. Vind Vente ook een betere spits dan Bannis, fysiek ook sterker geworden
peter bosz....bestorming vergeten van het maasgebouw toen peter bosz td was...quote:Op zaterdag 8 april 2023 12:04 schreef aTypisch het volgende:
zou peter bosz een kandidaat zijn om arne te vervangen?
ron jans dan, klaas?quote:Op zaterdag 8 april 2023 15:22 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
peter bosz....bestorming vergeten van het maasgebouw toen peter bosz td was...
die komt er dus nooit meer in
het enige wat bosz bereikt heeft is een finale met walgelijk voetbal bij 020 met heel veel geluk voor de rest zou ik niet weten waarom hij zogenaamd een toptrainer zou zijn
ik geloof er niet in dat Slot gaat vertrekken na dit seizoen.quote:
Heeft genoeg bewezen in het nederlands voetbalquote:
Nadeel voor Fraser vind ik dat Maurice Steijn het zo goed doet bij Sparta. Toen Fraser trainer was bij Sparta vond ik hem best wel aardig, maar toen hij weg ging bleek hij als trainer eigenlijk niet echt een toegevoegde waarde te bieden zoals Steijn dat wel doet (zoals 98 van de 100 geen echte toegevoegde waarde bieden).quote:Op zaterdag 8 april 2023 15:34 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Heeft genoeg bewezen in het nederlands voetbal
Eigenlijk is het gewoon vreemd dat Fraser nog geen trainer van Feyenoord is geweest...
stein is een lachwekkende kut trainerquote:Op zaterdag 8 april 2023 15:40 schreef snabbi het volgende:
[..]
Nadeel voor Fraser vind ik dat Maurice Steijn het zo goed doet bij Sparta. Toen Fraser trainer was bij Sparta vond ik hem best wel aardig, maar toen hij weg ging bleek hij als trainer eigenlijk niet echt een toegevoegde waarde te bieden zoals Steijn dat wel doet (zoals 98 van de 100 geen echte toegevoegde waarde bieden).
quote:Op zaterdag 8 april 2023 15:44 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
stein is een lachwekkende kut trainer
Volgens mij heeft Fraser het gewoon goed gedaan in zijn periode bij sparta. Gepromoveerd en telkens boven de middenmoot geeindigd behalve het laatste seizoen
S[arta heeft nu een goede selectie maar volgend seizoen wordt steijn gewoon ontslagen....100 procent voorspelling van mij
Gaat natuurlijk niet gebeuren, dat zou haaks staan op het complete beleid en visie dat er sinds een jaar of 2/3 is nu.quote:Op zaterdag 8 april 2023 16:02 schreef hhh38 het volgende:
Als we van Slot naar Fraser gaan steek ik m'n oogballen uit
Is natuurlijk pure flauwekulquote:Op zaterdag 8 april 2023 15:52 schreef alopio het volgende:
[..]Fraser
Oogaids betonvoetbal. Dat is pure ergernis
Arne Slot bewees het tegendeel.quote:Op zaterdag 8 april 2023 16:22 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Is natuurlijk pure flauwekul
alsof slot bij de clubs waar Fraser trainer geweest goed voetbal zou kunnen spelen![]()
je speelt altijd een systeem met de kwaliteiten van je selectie
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |