De woorden van de Boertjes en Robbie Witschge.quote:Op woensdag 5 april 2023 22:57 schreef Littlerabbit het volgende:
Kloese wil zich aansluiten bij John zijn woorden
Godverdomme.
Ik ben Willy en gij Renequote:Op woensdag 5 april 2023 22:59 schreef tong80 het volgende:
[..]
De woorden van de Boertjes en Robbie Witschge.
Ik kaart het even aan.
Trusten.
Ja, dat zal ze afschrikken.quote:Op woensdag 5 april 2023 22:56 schreef RipCity het volgende:
Statement KNVB over Feyenoord - Ajax - Foto:
Vanavond hebben we tijdens de halve finale van het bekertoernooi gezien dat een speler aan zijn hoofd gewond is geraakt doordat iemand uit het publiek een voorwerp naar het veld gooide.
Dit ondanks de voorzorgsmaatregelen, zoals netten op verschillende plaatsen in het stadion. Onlangs is een speler door een supporter geslagen en nu is er opnieuw een dieptepunt bereikt. Duizenden mensen gaan naar het stadion om de spelers te zien voetballen. Dan is het krankzinnig dat zij op het veld kennelijk niet veilig zijn. Natuurlijk nemen clubs en organisaties voorzorgsmaatregelen, maar het begint bij de intenties van de daders. Als je niet voor het voetbal naar het stadion komt, maar om te rellen, blijf dan vooral weg: het voetbal, de clubs, de echte supporters en de spelers zijn beter af zonder jou.
Uiteraard worden de gebeurtenissen van vanavond onderzocht, met als gezamenlijk doel de daders te bestraffen.
Krachtig statement
Altijd weer Roelofarendsveen!quote:
Hoogendorpgod , Mandemakersgodquote:Op woensdag 5 april 2023 22:55 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Rkc Waalwijk
@:PowerLoungen kan dit bevestigen
Toespraak was gewoon opzwepend uiteindelijk.quote:Op woensdag 5 april 2023 23:00 schreef TheVulture het volgende:
Denken dat die toespraak van De Wolf ook echt het verschil maakt. Het is een mooi streven, maar hier had maar een ding moeten gebeuren: staken.
Prima interviewtje.quote:
Ja heel gekquote:Op woensdag 5 april 2023 23:08 schreef Slobeend het volgende:
Pff het nagepraat hierover is enorm voorspelbaar.
“Het gebeurd overal langs de velden”quote:Op woensdag 5 april 2023 23:15 schreef AFCNiels het volgende:
Het lukt Mario niet om iets negatiefs over Feyenoord te zeggen.
alleen wordt er nu toevallig een keer raakgegooidquote:Op woensdag 5 april 2023 23:16 schreef Scorpie het volgende:
[..]
“Het gebeurd overal langs de velden”
Mario been
Deze opmerking is ook wel uitgemolkenquote:Op woensdag 5 april 2023 23:19 schreef AFCNiels het volgende:
Het blijft toch altijd een beetje apart als Kenneth "kankerneger" het heeft over het gedrag van spelers.
Staan ze morgen weer bij hem in de tuinquote:Op woensdag 5 april 2023 23:15 schreef AFCNiels het volgende:
Het lukt Mario niet om iets negatiefs over Feyenoord te zeggen.
Dat is hij waarschijnlijk alleen als hij voor homo wordt uitgemaakt.quote:Op woensdag 5 april 2023 23:25 schreef AFCNiels het volgende:
Kokcu zegt zelf dat hij niet beledigd is.
eng mannetje jijquote:Op woensdag 5 april 2023 23:08 schreef trein2000 het volgende:
Laten we hopen dat er nu eens een keer écht zware sancties komen. Telkens weer. Ondanks netten en voorzorgsmaatregelen blijkt Feyenoord keer op keer niet in staat de orde en veiligheid te waarborgen. Niet vergeten dat er ook nog een lading vuurwerk is afgestoken, wat ook al duidt op slechte controle.
Daar kreeg laatst een speler nog een schop uit het publiek geloof ik.quote:Op woensdag 5 april 2023 23:14 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Nee maar die clichés als 'in Engeland kan het altijd wel'.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |