Hallo halloquote:
Ze zijn bang voor rellen bij stoppen denk ik.quote:Op woensdag 5 april 2023 21:56 schreef Landgeld het volgende:
Bizar dat het doorgaat......
Verstand hebben die lui niet....
quote:Op woensdag 5 april 2023 21:56 schreef TornadoDK het volgende:
Sjon de pauper hitst het nog ff op hoor
Spelers staan al klaar in de catacomben…quote:Op woensdag 5 april 2023 21:57 schreef freaky40 het volgende:
Ajax heeft nog geen akkoord gegeven om door te gaan. Leuk dat Feyenoord wil dat doen ze dan maar met zichzelf....Ajax gaat terug naar Amsterdam, dat moge duidelijk zijn..
Hopelijk, maar spelers komen zo het veld op.quote:Op woensdag 5 april 2023 21:57 schreef freaky40 het volgende:
Ajax heeft nog geen akkoord gegeven om door te gaan. Leuk dat Feyenoord wil dat doen ze dan maar met zichzelf....Ajax gaat terug naar Amsterdam, dat moge duidelijk zijn..
Keuze hebben ze niet echt. Volgens mij praktisch geen momenten om het in te halen en er ligt geen precedent dat de huidige tussenstand de eindstand wordt.quote:Op woensdag 5 april 2023 21:57 schreef Saekerhett het volgende:
Doorspelen ja? Ik had dat als Ajax echt voor geen goud gedaan.
Van Feyenoord ja.quote:Op woensdag 5 april 2023 21:58 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Spelers staan al klaar in de catacomben…
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |