Jipquote:
Ach serieus wat raar ik ken die lui nietquote:Op woensdag 29 maart 2023 17:56 schreef Frummelie het volgende:
Ahh ik kan het niet aanzien gewoon... ik zit hier ook in een tranendal...
5min onder water?quote:Op woensdag 29 maart 2023 17:58 schreef Dotteke het volgende:
Ik zie Jeff nog wel vertrekken
Hij zei nog, misschien stemmen ze mij er wel uit
Ja, op de een of andere manier denk ik dat ook. Ik snap dat ook heel goed, omdat je er gewoon wil zijn voor je meisjequote:Op woensdag 29 maart 2023 17:58 schreef Dotteke het volgende:
Ik zie Jeff nog wel vertrekken
Hij zei nog, misschien stemmen ze mij er wel uit
Kim wil dat hij blijftquote:Op woensdag 29 maart 2023 17:59 schreef Seattle het volgende:
[..]
Ja, op de een of andere manier denk ik dat ook. Ik snap dat ook heel goed, omdat je er gewoon wil zijn voor je meisje
Ik ben gwoon een emotrutje, ik zat ook al te janken bij het kleine huis op de prairie...quote:Op woensdag 29 maart 2023 17:57 schreef Soury het volgende:
[..]
Ach serieus wat raar ik ken die lui niet
Begrijp ik wel, maar ik heb zo'n vaag vermoeden dat hij het zonder haar daar niet lang gaat volhoudenquote:
Ja alle glans is voor hem verloren.quote:Op woensdag 29 maart 2023 17:59 schreef Seattle het volgende:
[..]
Ja, op de een of andere manier denk ik dat ook. Ik snap dat ook heel goed, omdat je er gewoon wil zijn voor je meisje
Ik begrijp dat, maar zusje heeft ook een moeder. En Kim had geen goede band met vader, dus gaat er alleen uit voor dr zusje, zo lijkt het.quote:
Klopt, ze doet het voor haar zusjequote:Op woensdag 29 maart 2023 18:01 schreef Juud79 het volgende:
[..]
Ik begrijp dat, maar zusje heeft ook een moeder. En Kim had geen goede band met vader, dus gaat er alleen uit voor dr zusje, zo lijkt het.
Daar kun je beter meteen opstappen. Over een week heeft het geen zin meer.quote:Op woensdag 29 maart 2023 18:01 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja alle glans is voor hem verloren.
Daar te zitten en niet weten hoe het me je meisje en haar familie gaat lijkt mij ook niet makkelijk
Ja ik ook wel.quote:
Misselijk van hemquote:
Jij geniet hiervan?quote:Op woensdag 29 maart 2023 18:02 schreef 5thencounter het volgende:
En het is pas Woensdag.. wat een geweldige week
Als je een goeie band hebt met je vader blijf je voor je vader moeder en zus. Dan Jaa niet zo belangrijkquote:Op woensdag 29 maart 2023 18:01 schreef Juud79 het volgende:
[..]
Ik begrijp dat, maar zusje heeft ook een moeder. En Kim had geen goede band met vader, dus gaat er alleen uit voor dr zusje, zo lijkt het.
Isaac is nu al weer bezig te stoken. Hij geniet er zelf waarschijnlijk het meest van.quote:Op woensdag 29 maart 2023 18:02 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Misselijk van hem
Ik heb echt nog iemand zien genieten
Die blijft wel, Isaac sleept hem er wel doorheen. Die is daar goed in.quote:Op woensdag 29 maart 2023 17:59 schreef Seattle het volgende:
[..]
Ja, op de een of andere manier denk ik dat ook. Ik snap dat ook heel goed, omdat je er gewoon wil zijn voor je meisje
die vent heeft geen empathiequote:Op woensdag 29 maart 2023 18:04 schreef engine het volgende:
[..]
Isaac is nu al weer bezig te stoken. Hij geniet er zelf waarschijnlijk het meest van.
0,0quote:
Hij ziet meer dan onsquote:Op woensdag 29 maart 2023 18:02 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Misselijk van hem
Ik heb echt nog iemand zien genieten
Gewoon vies van hem om dit hiervoor te gebruikenquote:Op woensdag 29 maart 2023 18:04 schreef engine het volgende:
[..]
Isaac is nu al weer bezig te stoken. Hij geniet er zelf waarschijnlijk het meest van.
Dat kan niet want dan is dit programma al klaar voordat het al op het nieuwe uitzendtijdstip wordt uitgezonden. Hij is veel te belangrijk voor daar.quote:Op woensdag 29 maart 2023 18:07 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Jeff heeft geen zin meer om daar te zijn, hij wil met Kim mee
Als hij wil gaan, dan gaat hij, ze kunnen hem niet tegen zijn wil vasthoudenquote:Op woensdag 29 maart 2023 18:08 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Dat kan niet want dan is dit programma al klaar voordat het al op het nieuwe uitzendtijdstip wordt uitgezonden. Hij is veel te belangrijk voor daar.
Joh.quote:Op woensdag 29 maart 2023 18:10 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Als hij wil gaan, dan gaat hij, ze kunnen hem niet tegen zijn wil vasthouden
Eigenlijk zou Kim moeten vertellen dat ze de relatie wilde stopzetten maar het niet durfde in de loods. Straks vertrekt Jeff voor haar en dan is het uit.quote:Op woensdag 29 maart 2023 18:07 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Jeff heeft geen zin meer om daar te zijn, hij wil met Kim mee
Nou dat betwijfel ik.quote:Op woensdag 29 maart 2023 18:07 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Jeff heeft geen zin meer om daar te zijn, hij wil met Kim mee
Wat is dit in godsnaamquote:Op woensdag 29 maart 2023 18:11 schreef 5thencounter het volgende:
Het lukt amper.. maar ook Zoewie lijkt iets van huilen te faken
[ afbeelding ]
Ik denk dat ze eerder denkt van help mijn wimpers zijn te zwaar.quote:Op woensdag 29 maart 2023 18:11 schreef 5thencounter het volgende:
Het lukt amper.. maar ook Zoewie lijkt iets van huilen te faken
[ afbeelding ]
Isaac en Kim.quote:Op woensdag 29 maart 2023 18:12 schreef xsaskiax het volgende:
Het schiet me ineens te binnen dat Kim het vorige week had over de ex die ze nog wilde zien als ze weer buiten was.... mag hopen dat dat niets wordt, want ze was er nog steeds lyrisch over, hoewel ze dacht dat hij in Den Haag woonde (was Den Bosch), zijn achternaam niet meer wist e.d.
Het klinkt misschien raar, maar ik vind het voor Jeffrey bijna nog erger dan voor Kim, de machteloosheid bij hem, het zeggen dat hij nog nooit zoveel van iemand gehouden heeft.... hij lijkt me in staat om zich weg te laten stemmen (hoewel dit met een week waarschijnlijk weer over is), nu zit hij er echt helemaal doorheen en zal hij zijn 'vrienden' daar hard nodig hebben....... maar ja...... wie/wat zijn echte vrienden??????
Ik denk dat onder die grote mond van Jeff een heel klein hartje zit en hij veel gevoeliger is dan Martin.quote:Op woensdag 29 maart 2023 18:13 schreef freaky40 het volgende:
Nou ja, Kim kan altijd nog een drama brief schrijven aan de Febo net zoals Mexx gedaan heeft, en dan gaat ie wel hoor. Tot die tijd moet hij lekker daar blijven. Als Martin het lukt, lukt Jeff het helemaal!
Zoehiequote:Op woensdag 29 maart 2023 18:14 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Tranen persen en hopen dat de foundation niet doorloopt?
Gevoelig kutventjequote:Op woensdag 29 maart 2023 18:14 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Ik denk dat onder die grote mond van Jeff een heel klein hartje zit en hij veel gevoeliger is dan Martin.
Ik denk dat het geen wedstrijd is wie er gevoeliger is. Voor iemand die zo gevoelig is.....kan hij ook heel harteloos zijn.quote:Op woensdag 29 maart 2023 18:14 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Ik denk dat onder die grote mond van Jeff een heel klein hartje zit en hij veel gevoeliger is dan Martin.
Eerst een peuk. Teringquote:
Nou zeg doe es niet zo cynischquote:Op woensdag 29 maart 2023 18:18 schreef 5thencounter het volgende:
Verrék.. ze is er nog..
Maar ze belooft straks écht weg te gaan![]()
[ afbeelding ]
Ja het zal wel even duren maar ik ben het het zatquote:Op woensdag 29 maart 2023 18:18 schreef Loveable het volgende:
[..]
Blijkbaar mag ze nog niet meteen weg?
Dan zet je de streams uitquote:Op woensdag 29 maart 2023 18:19 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja het zal wel even duren maar ik het het zat
Ja joh ze mag even op gemak afscheidnemenquote:Op woensdag 29 maart 2023 18:18 schreef Loveable het volgende:
[..]
Blijkbaar mag ze nog niet meteen weg?
O ik hoorde ze twee keer zeggen dit zijn echtequote:
Ja ook tegen Isaacquote:Op woensdag 29 maart 2023 18:19 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Nee, waren echte dit keer. Kim vroeg het ook, echte en hij zei ja.
Die Poort is gewoon open.. ze kan gewoon weg , ze heeft al bijna 2 uur afscheid genomenquote:Op woensdag 29 maart 2023 18:20 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja joh ze mag even op gemak afscheidnemen
Het is niet niks als je op deze manier naar huis moet
Ze moest haar spullen ook nog inpakken he, daar is de meeste tijd in gegaan.quote:Op woensdag 29 maart 2023 18:22 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Die Poort is gewoon open.. ze kan gewoon weg , ze heeft al bijna 2 uur afscheid genomen
Ik ben het ook een beetje zatquote:Op woensdag 29 maart 2023 18:22 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Die Poort is gewoon open.. ze kan gewoon weg , ze heeft al bijna 2 uur afscheid genomen
3 uur als ze niet opschiet
En anders ik wel. Er is weer een illegaal handeltje in de loods.quote:Op woensdag 29 maart 2023 18:21 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Klopt.
En nee geen idee hoe ze er aan komen maar ken er wel naar raden.
Nahh ..ok.. het is ook voor eeuwigquote:Op woensdag 29 maart 2023 18:22 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Ze moest haar spullen ook nog inpakken he, daar is de meeste tijd in gegaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |