Vragen naar een bron, waar dan een flutantwoord op komt is voor mij niet echt vrolijk meedoen met de discussie. Dat je users er nog steeds op moet wijzen dat je niet zomaar ongefundeerd grote uitspraken zou moeten doen is tamelijk vermoeiend.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 18:00 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Bijzondere post, een paar pagina's terug deed je nog vrolijk mee aan deze discussie.
quote:Op vrijdag 31 maart 2023 19:15 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Zoals ik al zei we hebben het hier over kinderen
Waarom zou je vastklampen aan hetronormatieve opgelegde rollen terwijl je kan kiezen uit 188 verschillende genders?
Door jezelf uit te drukken en iets anders te kiezen dan heteroseksualiteit .Sta je in de schijnwerpers en welke kind wil dat nou niet ?
Groepsdruk en angst om uitgesloten te worden kan er ook bijdragen dat steeds meer en meer zich intidetificeren als lgbt. Zoals je dit terugziet bij gen Z
Je behandelt ze vooral normaal door niet constant te focusen op datgene wat ze anders maakt.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 20:11 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]nee laten we ze vooral blijven vertellen dat ze niet normaal zijn...
De broekriem ligt al klaar.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 12:22 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Jij bent zeker zo'n typ wat helemaal hysterisch wordt als zijn zoon een pop wil spelen of in mama's hakken loopt
'Ze had een rokje aan, dus'.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 16:05 schreef Viezig het volgende:
[..]
Iemand die met een sok in de broek naar school komt omdat hij zich zo beter voelt? Gewoon doen alsof het normaal is?
Je mist het punt van mijn post blijkbaar. Laat mensen gewoon doen wat ze leuk vinden, kleren dragen die ze leuk vinden. Maar als je schoudervulling draagt om te laten lijken dat je iets breder bent dan je daadwerkelijk bent, is het dan zo gek dat je opmerkingen krijgt?
Maar dat gebeurt dan ook niet constant, iig niet bij mijn kids op school. Nu is wel een van die school een Christelijke dus die mijden het hele onderwerp homofilie als de pestquote:Op vrijdag 31 maart 2023 20:27 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Je behandelt ze vooral normaal door niet constant te focusen op datgene wat ze anders maakt.
En dat geldt voor alle groepen.
Ik heb het over maatschappelijke trends.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 20:29 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Maar dat gebeurt dan ook niet constant, iig niet bij mijn kids op school. Nu is wel een van die school een Christelijke dus die mijden het hele onderwerp homofilie als de pest
Heeft iemand jouw ook je homoseksuele voorkeur aangepraat, of heb je die zelf verzonnen?quote:Op vrijdag 31 maart 2023 19:02 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Groepsdruk en omgevingsfactoren kunnen zeker een rol spelen. Dit zien we vooral bij rapid on-set genderdysforie.
Dat is toch prima, maar je schiet er echt geen kut mee op. Als we alleen nog maar dingen mogen doen die iedereen goedkeurt, dan kunnen we niets meer doen. Klinkt als het vermeende doel van woke.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 20:31 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ik heb het over maatschappelijke trends.
Kunnen mensen zich nu echt niet voorstellen dat een hoop homo's helemaal niet zitten te wachten op purple friday's, regenboogvlaggen en andere ongetwijfeld goedbedoelde 'campagnes' die deze mensen JUIST exotiseren?
Dat kan ik me als bi idd voorstellen, moet er niets van hebben.. Maar goed ik begrijp ze wel in deze tijden die voor hun als verlossing voelt. En ze vallen verder niemand lastig.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 20:31 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ik heb het over maatschappelijke trends.
Kunnen mensen zich nu echt niet voorstellen dat een hoop homo's helemaal niet zitten te wachten op purple friday's, regenboogvlaggen en andere ongetwijfeld goedbedoelde 'campagnes' die deze mensen JUIST exotiseren?
Ja, hier kan ik dus helemaal niets mee...quote:Op vrijdag 31 maart 2023 20:33 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Dat is toch prima, maar je schiet er echt geen kut mee op. Als we alleen nog maar dingen mogen doen die iedereen goedkeurt, dan kunnen we niets meer doen. Klinkt als het vermeende doel van woke.
Nee, dan denk je niet verder dan de uitkomst van je eigen stelling.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 20:33 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja, hier kan ik dus helemaal niets mee...
"Dingen die mogen"... de tandjes.
Ik zit ook niet te wachten op mensen die graag Fortnite spelen, who gives a shit.quote:Kunnen mensen zich nu echt niet voorstellen dat een hoop homo's helemaal niet zitten te wachten op purple friday's, regenboogvlaggen en andere ongetwijfeld goedbedoelde 'campagnes' die deze mensen JUIST exotiseren?
Waar kan ik die Fortnite campagnes vinden?quote:Op vrijdag 31 maart 2023 20:36 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Nee, dan denk je niet verder dan de uitkomst van je eigen stelling.
[..]
Ik zit ook niet te wachten op mensen die graag Fortnite spelen, who gives a shit.
Wat heeft een verkleedpartijtje daar wel mee te maken dan?quote:Op vrijdag 31 maart 2023 20:37 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Waar kan ik die Fortnite campagnes vinden?
En wat heeft een hobby uberhaupt te maken met één vaststaand onderdeel van je identiteit?
Het idee erachter natuurlijk: laten we precies datgene wat iemand anders maakt vooral extra benadrukken.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 20:37 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Wat heeft een verkleedpartijtje daar wel mee te maken dan?
Non sequitur.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 20:40 schreef Vis1980 het volgende:
Op Fok zit uiteindelijk niemand ergens op te wachten, dat bedoel ik, als we daar iets mee doen of het op enige waarde schatten dan is alles helemaal kut.
Nou en? Waar raakt het je nou eigenlijk echt? JIj bent niet zo, prima als andere mensen wel zo zijn, dan ga je niet naar ene pride. Zo makkelijk kan het zijn. Geen een voetbalsupporter, man, vrouw, hetero of wat dan ook is hetzelfde als een ander. Dus ja, dat er ook homo's zijn die het feestje niet leuk vinden, het is nog al een open deur. Natuurlijk zijn die er, maar wat maakt dat in hemelsnaam uit?quote:Op vrijdag 31 maart 2023 20:39 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Het idee erachter natuurlijk: laten we precies datgene wat iemand anders maakt vooral extra benadrukken.
Verder kies je voor Fortnite, niet voor een seksuele voorkeur.
Blijkbaar werkt dat alleen zo bij mensen die daar zo over denken, maar die zijn niet representatief voor iedereen. Zat mannen bijvoorbeeld die vooral mannendingendingen doen omdat ze man zijn, dat is hetzelfde. Mensen die zich daar uiteindelijk heel druk over gaan maken, plakken daar dan zelf op dat zoiets dan een probleem moet zijn.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 20:42 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Non sequitur.
Ik stel slechts dat juist het benadrukken van vaststaande aspecten van iemands identiteit het idee van anders-zijn alleen maar vergroot. Hetgeen precies het tegenovergestelde is van inclusief denken.
Als iemand zich op een bepaalde manier kleedt, kan je ook verwachten dat anderen gaan lachen. Daar doelde ik op.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 20:44 schreef Viezig het volgende:
[..]
Wat is dit voor hele vreemde reactie?
En natuurlijk moet het weer zo geframed worden alsof ik hier persoonlijk ergens door geraakt ben, een afkeer van heb, 'haat' is zelfs ook al van stal gehaald...quote:Op vrijdag 31 maart 2023 20:43 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Nou en? Waar raakt het je nou eigenlijk echt? JIj bent niet zo, prima als andere mensen wel zo zijn, dan ga je niet naar ene pride. Zo makkelijk kan het zijn. Geen een voetbalsupporter, man, vrouw, hetero of wat dan ook is hetzelfde als een ander. Dus ja, dat er ook homo's zijn die het feestje niet leuk vinden, het is nog al een open deur. Natuurlijk zijn die er, maar wat maakt dat in hemelsnaam uit?
Maar hoe moet de woke medemens zich dan goed over zichzelf voelen? Zich moreel verheven voelen? Dat gaat natuurlijk niet als je mensen enkel zou behandelen op basis van de inhoud. Je moet ze reduceren tot hetgeen wat hen de vermeende slachtofferrol geeft en dan met veel hysterie en symboliek dit vieren, waarbij jij vooraan staat als een echte 'bondgenoot'.quote:Op vrijdag 31 maart 2023 20:27 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Je behandelt ze vooral normaal door niet constant te focusen op datgene wat ze anders maakt.
En dat geldt voor alle groepen.
Wat is dat toch met sommige lieden...quote:Op vrijdag 31 maart 2023 20:46 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Blijkbaar werkt dat alleen zo bij mensen die daar zo over denken, maar die zijn niet representatief voor iedereen. Zat mannen bijvoorbeeld die vooral mannendingendingen doen omdat ze man zijn, dat is hetzelfde. Mensen die zich daar uiteindelijk heel druk over gaan maken, plakken daar dan zelf op dat zoiets dan een probleem moet zijn.
Dus verbieden? Of zoals ik wel vaker hoor: 'met die mensen moet je ook de discussie om homoacceptatie niet aangaan. Of wat is dan wel de juiste actie hier?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |