Nog steeds? Zijn de minions niet veel beter geworden? Dat werd wel genoemd in de patch notesquote:Op zaterdag 13 mei 2023 00:01 schreef Jimbo het volgende:
Druid is echt nutteloos zeg, je voet je zo underpowered. Ben nu lvl 16, en heb het idee dat ik met alles 10 lvls achter loop...
Begreep dat ondanks de tweaks barb en druid nog steeds matig zijnquote:Op zaterdag 13 mei 2023 16:44 schreef Ferdii het volgende:
[..]
Nog steeds? Zijn de minions niet veel beter geworden? Dat werd wel genoemd in de patch notes
waarvan akte.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 17:19 schreef Monolith het volgende:
[..]
Begreep dat ondanks de tweaks barb en druid nog steeds matig zijn
Precies de reden dat ik al die betas tegenwoordig lekker links laat liggen.quote:Op zaterdag 13 mei 2023 22:51 schreef Jimbo het volgende:
hoe leuk ik d4 ook vind, wel helemaal klaar mee nu eigenlijk
zooi chars op lvl 20, weer maxxed out, worldboss dood...
Geef mij maar gewoon de volle game, dat stuk waar we nu alleen maar mogen ben ik wel helemaal zat inmiddelsZeker nu alles generft is en je niet meer het idee hebt dat je #@%#@ sterk bent
Battlepass is alleen cosmetisch. Voor de rest (nog) niks wat achter paywall zit.... geen geldklopperij te zien nog, die de gameplay beïnvloedtquote:Op zondag 14 mei 2023 15:52 schreef Rickocum het volgende:
Dit spel willen spelen met alle battlepasses en andere geldklopperij. Pass.
Blijft natuurlijk de vraag of de relatieve kracht van classes zich ook vertaalt naar de endgame.quote:Op zondag 14 mei 2023 12:18 schreef Bensel het volgende:
druid en barb zijn volgens mij meer character die je levelt als je wat verder bent met bijv rogue en sorcerer, en al wat altars, renown en powers hebt verzameld. Mijn 1e char wordt waarschijnlijk sorcerer, omdat deze gewoon lekker aanvoelt (heb nu een chain lightning/spear stun build die behoorlijk wat schade doet met crits, die ook stunnen, en die stuns zorgen voor nog meer schade. Door legendary af en toe 2 lightning spears, en dat cleart het scherm best vlot. Flame shield voor immune in lastige boss fases. En een teleport op 1 van mijn gear pieces, voelt old school d2
Had gisteravond precies het zelfde. Vorige beta sorcerer en necromancer gespeeld, nu begon ik met Barb. De eerste keer dat ik daadwerkelijk health potions te kort kwam was met een melee-characterquote:Op zondag 14 mei 2023 12:17 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
Hmmm...vind barb niks...nu maar even nog stukje met Roque...eerste stuk vind ik nu al leuker haha
Ik kwam het spel redelijk door met m'n barb. Van de skills gebruikte ik de volgende het meest: Lunging Strike (doet een korte dash richting de vijand en healed ook), Rend (zorgt voor bleeding en werkt goed tegen mobs), Ground Stomp om vijanden te stunnen. Leap (geeft ook meer mobiliteit), Death Blow (wel leuk, maar niet overweldigend). Heb geen gebruik gemaakt van Whirlwind.quote:Op zondag 14 mei 2023 17:35 schreef Mano_ het volgende:
[..]
Had gisteravond precies het zelfde. Vorige beta sorcerer en necromancer gespeeld, nu begon ik met Barb. De eerste keer dat ik daadwerkelijk health potions te kort kwam was met een melee-character
Daarna een nieuwe game gestart met rogue, dat was een stuk leuker.
Nopequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |