quote:Op donderdag 16 maart 2023 19:38 schreef Paul het volgende:
BREAKING
POL / BREKEND BBB waarschijnlijk ook grootste van prov Utrecht
goede zaakquote:Op donderdag 16 maart 2023 19:38 schreef Paul het volgende:
BBB DUS WAARSCHIJNLIJK GROOTSTE IN ALLE PROVINCIES
[ afbeelding ]
Nieuwkomer BBB lijkt GroenLinks in te halen en stevent af op sensationele winst in provincie Utrecht
De BoerBurgerBeweging lijkt de grootste partij te worden bij de verkiezingen voor Provinciale Staten in Utrecht. De nieuwkomer verslaat GroenLinks nipt.
Met ruim 90 procent van de stemmen geteld, gaat GroenLinks nu nog aan kop in Utrecht. Het verschil met de BoerBurgerBeweging (BBB) is echter slechts 696 stemmen. Alleen in de gemeente Veenendaal wordt nog geteld, maar een eerste tussenstand wijst erop dat de BBB de achterstand daar ruimschoots gaat inlopen. De definitieve uitslag van Veenendaal wordt vrijdag verwacht. De partijen krijgen beide wel zeven zetels in Provinciale Staten, zoals het er nu naar uitziet.
Grote verliezer in Utrecht is Forum voor Democratie. De partij verliest vijf van de zes zetels. De VVD raakt een van haar acht zetels kwijt. Lijsttrekker André van Schie reageerde teleurgesteld. Hij stelde dat ‘de onvrede over de landelijke overheid zich ook naar Utrecht heeft vertaald’. De ChristenUnie verliest twee van de vier zetels bij de huidige tussenstand. Het CDA houdt de schade beperkt en staat één zetel in de min. Denk, SGP en 50Plus behouden de ene zetel die ze vier jaar geleden wisten te veroveren.
BBB is niet de enige nieuwkomer die kan juichen in de provincie Utrecht. Volt en JA21 komen ieder met twee zetels in Provinciale Staten. Partij voor de Dieren boekt een zetel winst en komt uit op drie. Met een opkomst van 62,9 procent gingen er meer Utrechtse kiezers naar de stembus dan vier jaar geleden. In 2019 was het opkomstpercentage 61,6 procent.
https://www.ad.nl/utrecht(...)7A9_PRhMS2DwJqWPmn7c
https://nos.nl/collectie/(...)tof-aan-bbb-begonnenquote:Op donderdag 16 maart 2023 19:53 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
[..]
goede zaak
die stikstof graad KDW moet fors zeer fors omhoog
dan zijn we van het stikstof probleem af
Idem hier.quote:Op donderdag 16 maart 2023 19:56 schreef Hexagon het volgende:
Van welke activistische milieuclubs kan ik het beste donateur worden?
quote:In geen enkele gemeente in Utrecht was overwinning van BBB zó groot als hier: ‘Ik had tranen in mijn ogen’
In geen enkele gemeente in de provincie Utrecht stemden zóveel mensen op de BBB als in plattelandsdorp Renswoude.
Waarom stapten kiezers die voorheen op VVD, CDA of ChristenUnie stemden, zó massaal over? ,,
Redelijke mensen hebben aan de noodrem getrokken.
Als ze nu op eens wel wat kunnen bedenken om van dit stikstofgezeik af te komen verdwijnt echt letterlijk elk graantje vertrouwen dat ik nog in de politiek heb. Dat is zo extreem achterlijk dat ik er geen mooie woorden voor kan verzinnen die de lading dekken.quote:Op donderdag 16 maart 2023 19:55 schreef trein2000 het volgende:
[..]
https://nos.nl/collectie/(...)tof-aan-bbb-begonnen
Kennelijk zijn ze bij LNV al begonnen aan de concessies richting BBB.
Het is gewoon weer extra uitstel. In de hoop dat er een oplossing komt.quote:Op donderdag 16 maart 2023 19:58 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Als ze nu op eens wel wat kunnen bedenken om van dit stikstofgezeik af te komen verdwijnt echt letterlijk elk graantje vertrouwen dat ik nog in de politiek heb. Dat is zo extreem achterlijk dat ik er geen mooie woorden voor kan verzinnen die de lading dekken.
quote:Op donderdag 16 maart 2023 19:58 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Als ze nu op eens wel wat kunnen bedenken om van dit stikstofgezeik af te komen verdwijnt echt letterlijk elk graantje vertrouwen dat ik nog in de politiek heb. Dat is zo extreem achterlijk dat ik er geen mooie woorden voor kan verzinnen die de lading dekken.
quote:Op donderdag 16 maart 2023 19:55 schreef trein2000 het volgende:
[..]
https://nos.nl/collectie/(...)tof-aan-bbb-begonnen
Kennelijk zijn ze bij LNV al begonnen aan de concessies richting BBB.
Timmerfrans zal de KDW flink gaan ophogen \quote:De gedachte is dat al snel zal blijken dat minister Van der Wal gelijk heeft met haar uitspraak dat het stikstofbeleid niet zomaar versoepeld kan worden gezien de afspraken in de EU. Partijleider Van der Plas noemde dat "compleet gelul".
Dus of de handreikingen voor BBB voldoende zijn is de vraag.
Elke echte oplossing of zelfs legale olifantenpaadjes waar ze nu mee komen hadden ze jaren geleden mee moeten komen. Nu plotseling met een makkelijke oplossing komen zou echt schandalig zijn.quote:Op donderdag 16 maart 2023 20:00 schreef capricia het volgende:
[..]
Het is gewoon weer extra uitstel. In de hoop dat er een oplossing komt.
Je ziet in het NOS artikel welke 2 clubs de rechtszaken doen.quote:Op donderdag 16 maart 2023 19:56 schreef Hexagon het volgende:
Van welke activistische milieuclubs kan ik het beste donateur worden?
Geef nou eens een bron van 2 dingen:quote:Op donderdag 16 maart 2023 20:00 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
[..]
[..]
Timmerfrans zal de KDW flink gaan ophogen \
gezien de bestaande afsprakenquote:Op donderdag 16 maart 2023 20:02 schreef Hanca het volgende:
[..]
Geef nou eens een bron van 2 dingen:
1: dat Timmermans dat gezegd heeft
2: dat Timmermans daar invloed op heeft
Of ga naar BNW
Geen bron dus...quote:Op donderdag 16 maart 2023 20:05 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
gezien de bestaande afspraken
inzakd de bestaande afspraken
met inachtname van de bestaande afspraken
Precies, als je het niet eens bent met de meerderheid dan kan je het beste activisten steunen.quote:Op donderdag 16 maart 2023 19:56 schreef Hexagon het volgende:
Van welke activistische milieuclubs kan ik het beste donateur worden?
De vele tractorenprotesten gemist, zie ik?quote:Op donderdag 16 maart 2023 20:08 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Precies, als je het niet eens bent met de meerderheid dan kan je het beste activisten steunen.
Mag hopen dat er ook flink wat boerenactivisten op gaan staan als dat echt een ding wordt
Wat de boeren al een paar jaar aan het doen zijn, bedoel je?quote:Op donderdag 16 maart 2023 20:08 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Precies, als je het niet eens bent met de meerderheid dan kan je het beste activisten steunen.
Mag hopen dat er ook flink wat boerenactivisten op gaan staan als dat echt een ding wordt
Volt moet het toch nog vooral hebben van de studenten en heeft in die groep ook best wat concurrentie. Er zijn ook genoeg jongeren die op de boerderij of in een reformatorisch gezin zijn opgegroeid, om maar wat extreme tegenhangers te noemenquote:Op donderdag 16 maart 2023 19:48 schreef Nattekat het volgende:
https://nos.nl/op3/artike(...)ensen-hadden-gestemd
En als gewoonlijk worden de jonge generaties weer keihard genaaid door de ouderen.
Volt wel verrassend laag.
quote:Op donderdag 16 maart 2023 20:10 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Wat de boeren al een paar jaar aan het doen zijn, bedoel je?
je kan ook Volkert op gaan zoeken en een pistool kopenquote:Op donderdag 16 maart 2023 20:08 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Precies, als je het niet eens bent met de meerderheid dan kan je het beste activisten steunen.
Mag hopen dat er ook flink wat boerenactivisten op gaan staan als dat echt een ding wordt
Wat, ouderen hebben jongeren van de stembureau's weggeknuppeld?quote:Op donderdag 16 maart 2023 19:48 schreef Nattekat het volgende:
https://nos.nl/op3/artike(...)ensen-hadden-gestemd
En als gewoonlijk worden de jonge generaties weer keihard genaaid door de ouderen.
Volt wel verrassend laag.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |