Heeft BBB vast wel een mening over. Ze zijn tenslotte de grootste.quote:Op donderdag 16 maart 2023 00:09 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Denk alleen dat over een half jaar de ontwikkelingen van de afgelopen week in de banken sector meer invloed heeft dan deze verkiezingen.
Ik vermoed dat ze allicht Karremans (die uit Rotterdam) gaan uitspelen als Rutte niet meer wil.quote:Op donderdag 16 maart 2023 00:08 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik denk dat als de VVD Rutte kwijt raakt ze ook de grootste partij niet meer zullen worden.
Dit, de vraag is dan wel wie er dan profiteert... ik denk dat Kaag ook niet meer het momentum heeft.quote:Op donderdag 16 maart 2023 00:08 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik denk dat als de VVD Rutte kwijt raakt ze ook de grootste partij niet meer zullen worden.
FRAUDE!!! Lolquote:Op donderdag 16 maart 2023 00:10 schreef hhh38 het volgende:
In Limburg komen de uitslagen het snelst.
Vermoeden van...
Zou mooi zijn als Caroline de eerste vrouwelijke premier wordt. Voor de emancipatie zou het goed zijn.quote:
Veel niet-werkenden om te tellen?quote:Op donderdag 16 maart 2023 00:10 schreef hhh38 het volgende:
In Limburg komen de uitslagen het snelst.
Vermoeden van...
Boeren Bank Bewegingquote:Op donderdag 16 maart 2023 00:10 schreef capricia het volgende:
[..]
Heeft BBB vast wel een mening over. Ze zijn tenslotte de grootste.
Ik denk dat ze eerst nog even wat tijd nodig heeft om in die rol te groeien.quote:
Soort Rabo dus.quote:
Je kan bij de rechtse filosofen aanschuiven:quote:Op donderdag 16 maart 2023 00:07 schreef monkyyy het volgende:
NOS stopt om 1 uur. Voor niets de agenda voor morgenochtend schoongeveegd
Ik zou hier een flauwe grap kunnen maken over groeien maar ik laat hem even voorbij gaan.quote:Op donderdag 16 maart 2023 00:11 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik denk dat ze eerst nog even wat tijd nodig heeft om in die rol te groeien.
'van één been in de klei, naar het premierschap voor mij'
Als GL/PvdA één goede leider kiest kan dat vrij makkelijk de grootste partij worden denk ik.quote:Op donderdag 16 maart 2023 00:11 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dit, de vraag is dan wel wie er dan profiteert... ik denk dat Kaag ook niet meer het momentum heeft.
Simpels, Wouter Bos moet terugkomen.quote:Op donderdag 16 maart 2023 00:13 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Als GL/PvdA één goede leider kiest kan dat vrij makkelijk de grootste partij worden denk ik.
Rutte gaat waarschijnlijk te lang door met een keer een echt dramatisch resultaat zoals Balkenende ook had.
Goed kanaal ditquote:Op donderdag 16 maart 2023 00:12 schreef Jojoke het volgende:
Ik denk dat men Van der Plas prima vindt voor deze verkiezingen, maar een deel zal Van der Plas niet als premierskandidaat zien.
[..]
Je kan bij de rechtse filosofen aanschuiven:
Die zitten lekker te zuipen en te babbelen.
quote:#1176: De pijnappelklier als kosmische antenne
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |