Ik ben... geen ... mod ... meerquote:Op woensdag 15 maart 2023 17:51 schreef Starhopper het volgende:
@:Paul Maak alvast een reeks van dit topic
quote:
Wel goed punt dat de PvdD geen one-issuepartij meer is. Ze zetten zich ook in voor het klimaat. Grote plus. Maar ik ben wel teleurgesteld dat ze zo weinig doen aan megastallen, daar had ik veel meer van verwacht. Weg met dieren in een hok. Ik heb het gevoel dat ze zich daar niet voldoende voor inzetten, want die megastallen zijn er nog steeds. De dierenwet was heel goed, maar ze hadden veel verder door moeten gaan, nu is het een beetje een half wetje.quote:Op woensdag 15 maart 2023 17:51 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ik vind GroenLinks matig vergeleken met PvdD
die stikstof waanzin ben ik ook wel flink moe vanquote:Op woensdag 15 maart 2023 17:49 schreef -Sigaartje het volgende:
[..]
Ik ga regelmatig naar de landwinkel, maar daar hing laatst ook de vlag op de kop. Dus daar kom ik niet meer.
Een wet heeft alleen zin als die een meerderheid kan halen, een wet tegen megastallen haalt dat (nog) niet. Een initiatiefwet maken kost maanden werk, dat doe je niet voor een wet die het 100% zeker niet haalt als je slim bent.quote:Op woensdag 15 maart 2023 17:58 schreef -Sigaartje het volgende:
[..]
Wel goed punt dat de PvdD geen one-issuepartij meer is. Ze zetten zich ook in voor het klimaat. Grote plus. Maar ik ben wel teleurgesteld dat ze zo weinig doen aan megastallen, daar had ik veel meer van verwacht. Weg met dieren in een hok. Ik heb het gevoel dat ze zich daar niet voldoende voor inzetten, want die megastallen zijn er nog steeds. De dierenwet was heel goed, maar ze hadden veel verder door moeten gaan, nu is het een beetje een half wetje.
Ben je wel goed? VVD heeft duizenden fouten gemaakt, denk eens aan Groningen en duizenden mensen die nog wachten op geld en hee die toeslagenaffaire, dat was letterlijk om te jankenquote:
Je kunt een wetsvoorstel maken waarmee je aan de kiezers laat zien dat je je best doet. Als die de prullebak wordt ingestemd kan die altijd nog een landelijke discussie opleveren. Wat me altijd verbaast is dat een hondje naast baasje op de bank mag liggen en alle luxe krijgt die die maar wilt en dat varkens in een hok worden opgesloten en dat maar weinig mensen dit beseffen. Ik kan daar met de kop niet bij. Waarom mag dat hondje wel iets en dat varken niet? (Je zult het antwoord vast wel weten).quote:Op woensdag 15 maart 2023 18:00 schreef Hanca het volgende:
[..]
Een wet heeft alleen zin als die een meerderheid kan halen, een wet tegen megastallen haalt dat (nog) niet. Een initiatiefwet maken kost maanden werk, dat doe je niet voor een wet die het 100% zeker niet haalt als je slim bent.
Het wordt een interessante avond, daar ben ik van overtuigd. Zo, ik loop nu even naar het stemlokaal.quote:Op woensdag 15 maart 2023 18:21 schreef Mrmime het volgende:
Ik ben benieuwd hoe groot de BBB wordt. Ik vond het wel erg populistisch onderhand. Daarnaast benieuwd naar Ja21 (hoeveel snoepen ze weg?)
En hopelijk moet de VVD eens een stapje terug doen
De opkomst van stemmers ligt tot nu toe nog onder de 40%. Dan zullen er veel plichtgetrouwe stemmers tussenzitten; dus VVD, PvdA, CDA, waarvan de laatste categorie dus vaak switcht naar BBB.quote:Op woensdag 15 maart 2023 18:21 schreef Mrmime het volgende:
Ik ben benieuwd hoe groot de BBB wordt. Ik vond het wel erg populistisch onderhand. Daarnaast benieuwd naar Ja21 (hoeveel snoepen ze weg?)
En hopelijk moet de VVD eens een stapje terug doen
Dat kan, maar met de tijd die je kwijt bent aan een initiatiefwet (als je het goed doet, een degelijke wet wil afleveren) kun je echt tientallen, misschien wel honderden debatten voorbereiden en voeren. Je moet natuurlijk wel kijken hoe je je tijd het beste in zet.quote:Op woensdag 15 maart 2023 18:21 schreef -Sigaartje het volgende:
[..]
Je kunt een wetsvoorstel maken waarmee je aan de kiezers laat zien dat je je best doet.
Heb je het verkiezingsprogramma niet gelezen? PvdD wil een einde maken aan megastallen en intensieve veehouderij.quote:Op woensdag 15 maart 2023 18:21 schreef -Sigaartje het volgende:
[..]
Je kunt een wetsvoorstel maken waarmee je aan de kiezers laat zien dat je je best doet. Als die de prullebak wordt ingestemd kan die altijd nog een landelijke discussie opleveren. Wat me altijd verbaast is dat een hondje naast baasje op de bank mag liggen en alle luxe krijgt die die maar wilt en dat varkens in een hok worden opgesloten en dat maar weinig mensen dit beseffen. Ik kan daar met de kop niet bij. Waarom mag dat hondje wel iets en dat varken niet? (Je zult het antwoord vast wel weten).
Mijn voorspelling is: In de 19e eeuw is de mensenslavernij afgeschaft en in de 21e eeuw zal eens de dierenslavernij worden afgeschaft. En zullen zich mensen zich later verbazen hoe het mogelijk was dat dieren zo behandeld werden zoals nu, net zoals mensen zich nu verbazen hoe mensenslaven werden behandeld toen.
En dit ja. Beter je tijd inzetten voor iets waar je wel iets mee kan bereiken dan tijd verspillen aan iets wat het toch niet gaat halen.quote:Op woensdag 15 maart 2023 18:30 schreef Hanca het volgende:
[..]
Dat kan, maar met de tijd die je kwijt bent aan een initiatiefwet (als je het goed doet, een degelijke wet wil afleveren) kun je echt tientallen, misschien wel honderden debatten voorbereiden en voeren. Je moet natuurlijk wel kijken hoe je je tijd het beste in zet.
Dat is al jaren zo. Maar er gebeurt geen moer.quote:Op woensdag 15 maart 2023 18:30 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Heb je het verkiezingsprogramma niet gelezen? PvdD wil een einde maken aan megastallen en intensieve veehouderij.
Prachtig toch? Ik wil nog veel meer van dat.quote:Op woensdag 15 maart 2023 18:13 schreef Paul het volgende:
[..]
Ben je wel goed? VVD heeft duizenden fouten gemaakt, denk eens aan Groningen en duizenden mensen die nog wachten op geld en hee die toeslagenaffaire, dat was letterlijk om te janken
stem daarom slim
Stem PvdA
Voor een eerlijker NL
Ja gek he, ze zitten niet in de coalitie.quote:Op woensdag 15 maart 2023 18:36 schreef -Sigaartje het volgende:
[..]
Dat is al jaren zo. Maar er gebeurt geen moer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |