Wopke hoeft hij niet te slopen die is al gedecimeerdquote:Op zondag 12 maart 2023 22:10 schreef superniger het volgende:
Daddy Rutte gaat Jesse Klaver en Kutje Kuiken slopen.
CDA van 9 naar 3quote:Op zondag 12 maart 2023 22:21 schreef monkyyy het volgende:
VVD de grootste in de 1e kamer? Dat was toch FvD?
Nee dit kan nietquote:Op zondag 12 maart 2023 22:24 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
CDA van 9 naar 3in de eerste kamer
![]()
![]()
![]()
![]()
Door wie? De boeren stonden in het zuiderpark toch?quote:
Opbouw cpc loopquote:Op zondag 12 maart 2023 22:25 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Door wie? De boeren stonden in het zuiderpark toch?
Ah.quote:
#schijndebatquote:Op zondag 12 maart 2023 22:26 schreef PotjeSambal het volgende:
Wat is de hashtag op twitter voor dit debat.
2012quote:
Dat is al meer dan 10 jaar terugquote:Op zondag 12 maart 2023 22:28 schreef monkyyy het volgende:
[..]
2012
1/3 van de huizeneigenaren onder water
Welnee, over een uur had je nog steeds niet gemist.quote:
Debat voor de 2e kamer dat geen enkele nut heeft voor de Provinciale Staten verkiezingquote:Op zondag 12 maart 2023 22:32 schreef Regilio_ het volgende:
Dit is echt absurd, de EK zegt alleen maar ja of nee tegen een wet. Waar zitten we naar te kijken![]()
Is gewoon een verlengstuk van de Tweede kamer. Doen alleen wat hun eigen partij in de tweede kamer doet,quote:Op zondag 12 maart 2023 22:32 schreef Regilio_ het volgende:
Dit is echt absurd, de EK zegt alleen maar ja of nee tegen een wet. Waar zitten we naar te kijken![]()
En niet op inhoudelijke gronden, alleen op technische kant maar het wordt het steeds meer ingezet als politiek instrument, kwalijke zaak.quote:Op zondag 12 maart 2023 22:32 schreef Regilio_ het volgende:
Dit is echt absurd, de EK zegt alleen maar ja of nee tegen een wet. Waar zitten we naar te kijken![]()
Niks mee te makenquote:Op zondag 12 maart 2023 22:33 schreef monkyyy het volgende:
Box 3 heffing is van 1,2% naar 2% gegaan. Very sad.
HRA wordt ooit wel afgeschaft, dat kan de VVD niet tegenhoudenquote:Op zondag 12 maart 2023 22:35 schreef PotjeSambal het volgende:
Harde cijfers die Klaver oplepelt. Rutte maar janken over de HRA.
Heb je ook geen papadag meer nodig.quote:Op zondag 12 maart 2023 22:36 schreef monkyyy het volgende:
Als we de uitkeringen nou wat hoger maken
Of een basisuitkeringquote:Op zondag 12 maart 2023 22:36 schreef monkyyy het volgende:
Als we de uitkeringen nou wat hoger maken
Vind hem wel sterk en Attje ook.quote:Op zondag 12 maart 2023 22:36 schreef tompsv18 het volgende:
Klavertje wordt toch wel weer als een lulletje neergezet
Dan geen toeslagen of andere compensaties erop zetten.quote:
Zo zet hij zichzelf neer.quote:Op zondag 12 maart 2023 22:36 schreef tompsv18 het volgende:
Klavertje wordt toch wel weer als een lulletje neergezet
Dan leen W14 van Lewis Hamilton tochquote:Op zondag 12 maart 2023 22:37 schreef TweedeKlum het volgende:
De Merc moet naar de garage, moet ik godfried van bouillon op de fiets naar de voedselbank.
Beter was geweest VVD vs BBBquote:Op zondag 12 maart 2023 22:37 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Zo zet hij zichzelf neer.
Verder wel een behoorlijk nep debat. Hoe zo gaat het tussen deze 2 à 3 partijen?
Dan krijg ik last van mijn rug.quote:Op zondag 12 maart 2023 22:38 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Dan leen W14 van Lewis Hamilton toch
Als die hoog genoeg is heb je die dan niet nodig.quote:Op zondag 12 maart 2023 22:37 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Dan geen toeslagen of andere compensaties erop zetten.
Lekker bouncen metquote:
Da's hier ook, ik flikker het gewoon in de sloot hierachter, gratis.quote:Op zondag 12 maart 2023 22:38 schreef monkyyy het volgende:
De GL hier heeft hier in de gemeente zo'n regeling ingevoerd dat je nu betaald per kg afval, met zo'n foldertje erbij: "Als u uw bak 7x per jaar bij de weg zet, dan bent u goedkoper uit!"
Lekker in de bak van de buren gooienquote:Op zondag 12 maart 2023 22:39 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Da's hier ook, ik flikker het gewoon in de sloot hierachter, gratis.![]()
![]()
Is bijna overal tegenwoordig. Gemeentes zijn nu zelf verantwoordelijk voor de kosten van afvalverwerking.quote:Op zondag 12 maart 2023 22:38 schreef monkyyy het volgende:
De GL hier heeft hier in de gemeente zo'n regeling ingevoerd dat je nu betaalt per kg afval, met zo'n foldertje erbij: "Als u uw bak 7x per jaar bij de weg zet, dan bent u goedkoper uit!"
Wonen wij in dezelfde gemeente. Hier ook nu DIftar systeemquote:Op zondag 12 maart 2023 22:38 schreef monkyyy het volgende:
De GL hier heeft hier in de gemeente zo'n regeling ingevoerd dat je nu betaalt per kg afval, met zo'n foldertje erbij: "Als u uw bak 7x per jaar bij de weg zet, dan bent u goedkoper uit!"
Laat de debatten lekker over aan de regionale omroepen, het gaat in eerste instantie om de provincies (en waterschappen). Natuurlijk heb je ook nog de Eerste Kamer, maar daar stemmen wij niet direct voor en officieel is dat geen politiek instituut. Waar het tot nu toe over gaat zijn punten voor de Tweede Kamer.quote:
Dat is idd nog beter. Elke avond bij NPO zender een provincie debat uitzenden op primetimequote:Op zondag 12 maart 2023 22:40 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Laat de debatten lekker over aan de regionale omroepen, het gaat in eerste instantie om de provincies (en waterschappen). Natuurlijk heb je ook nog de Eerste Kamer, maar daar stemmen wij niet direct voor en officieel is dat geen politiek instituut. Waar het tot nu toe over gaat zijn punten voor de Tweede Kamer.
In de berm weggooien ben je nog goedkoper uit. Betalen per kg heeft daarmee dus ook een groot nadeel.quote:Op zondag 12 maart 2023 22:38 schreef monkyyy het volgende:
De GL hier heeft hier in de gemeente zo'n regeling ingevoerd dat je nu betaalt per kg afval, met zo'n foldertje erbij: "Als u uw bak 7x per jaar bij de weg zet, dan bent u goedkoper uit!"
Gedragsbeinvloeding- en verandering is helemaal van deze tijd.quote:Op zondag 12 maart 2023 22:38 schreef monkyyy het volgende:
De GL hier heeft hier in de gemeente zo'n regeling ingevoerd dat je nu betaalt per kg afval, met zo'n foldertje erbij: "Als u uw bak 7x per jaar bij de weg zet, dan bent u goedkoper uit!"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |