Als Ajax het niet wordt hoop ik ook op Feyenoord of PSV eventueel, een club als AZ heb je weinig aan als kampioen maar die zitten er nog steeds gevaarlijk dichtbij.quote:Op maandag 6 maart 2023 11:46 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Feyenoord komt dan ook net uit een zeer instabiele fase maar gaan er de komende termijn normaal gesproken wel consequent overheen (al ben ik onzeker wat er gaat gebeuren als Slot eenmaal weg), op zich is het niet gek dat de uitwerking van jarenlang wanbeleid PSV nu pas achterhaalt omdat ze nog altijd genoeg eigen talent hadden om daarvoor te compenseren.
Brobbey is ook gewoon lui gemaakt door Ajax. Altijd bewierookt in de jeugd, was in de jeugd alleen goed doordat hij fysieke bouw 10 jaar voorliep op de rest.quote:Op maandag 6 maart 2023 11:27 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Precies wel, zo heb je meer luie voetballers die het heel lang op talent en niet op arbeid hebben gered en Brobbey is er één van, totdat het hem nu achterhaalt. Gewoon een speler die er al jaren lang de kantjes van afloopt op de trainingen. Zeker bij een spits die enkel uitblonk bij Jong Ajax en in invalbeurten is het helemaal niet gek dat het dan pas gaat opvallen als hij als basisspeler opgesteld wordt.
Ben heel benieuwd of een trainer die hem wél aan het werk zet zijn talent wel weet te benutten want dat heeft hij onmiskenbaar maar heb het gevoel dat er altijd het minimale gevraagd van hem werd en dat is precies wat hij nu levert.
Niet toen hij hier net was, absoluut een groot talent dat zag je direct aan zijn loopacties, maar hij heeft van ver moeten komen terwijl de veel minder talentvolle Danilo zich direct helemaal de tyfus werkte en dan bedoel ik nuttige arbeid.quote:
Allebei 12 goals in evenveel minuten waarbij de goals van Gimenez over het algemeen tegen betere tegenstanders of op belangrijkere momenten waren, of wil je a la Pietje alleen de statistieken eruit plukken die je relevant vindt.quote:Op maandag 6 maart 2023 11:59 schreef Tarado het volgende:
[..]
Een geweldenaar, zit al op de helft van de goals van Brobbey.
quote:Op maandag 6 maart 2023 12:06 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Allebei 12 goals in evenveel minuten waarbij de goals van Gimenez over het algemeen tegen betere tegenstanders of op belangrijkere momenten waren, of wil je a la Pietje alleen de statistieken eruit plukken die je relevant vindt.
Ze hebben hem dan wel weer zover dat hij na een half jaartje in Nederland die 90 minuten vol kan maken.quote:Op maandag 6 maart 2023 12:09 schreef Tarado het volgende:
[..]Grootste verschil is dat er bij Ajax meer mensen kunnen scoren, nu kan je wel blijven cherrypicken maar Gimenez is zeker niet beter dan Brobbey.
....quote:Op maandag 6 maart 2023 10:23 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Is wel veruit de beste speler in de Eredivisie
Onze reservespits maakt ongeveer net zoveel goals als Brobbey maar die mogen jullie ook wel voor 16 miljoen terugkopen hoor, zo redelijk vind ik ons weer wel. Bovendien kan die wel 90 minuten tegen Volendam zonder kramp volmaken dus netto gaan jullie er op vooruit (behalve financieel).quote:Op maandag 6 maart 2023 12:09 schreef Tarado het volgende:
[..]Grootste verschil is dat er bij Ajax meer mensen kunnen scoren, nu kan je wel blijven cherrypicken maar Gimenez is zeker niet beter dan Brobbey.
Ajax heeft amper veerkracht. Hadden gisteren zo maar gelijk kunnen spelen. Het is dat Kudus het op z'n heupen heeft de afgelopen weken..quote:Op maandag 6 maart 2023 10:47 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Ik zie het allemaal niet zo somber in hoor.
Grootste talent maar Tadic is nog steeds de beste speler hoor als het gaat om rendement.quote:Op maandag 6 maart 2023 12:11 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
....Volgens mij is er echt niemand die betwist dat Simons dat is. Of je moet blind zijn.
Maar ook Bassey die goed verdedigd. Ik denk dat het allemaal 'just in time' kan goed vallen de komende weken. Mooi al dat geframe in de voetbalmedia met statistieken van zwaarder programma dan de concurrenten, maar dat zegt allemaal niet zoveel.quote:Op maandag 6 maart 2023 12:17 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Ajax heeft amper veerkracht. Hadden gisteren zo maar gelijk kunnen spelen. Het is dat Kudus het op z'n heupen heeft de afgelopen weken..
Dan moet je dus wel over 1,5 week van Feyenoord winnen thuis.quote:Op maandag 6 maart 2023 12:19 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Maar ook Bassey die goed verdedigd. Ik denk dat het allemaal 'just in time' kan goed vallen de komende weken. Mooi al dat geframe in de voetbalmedia met statistieken van zwaarder programma dan de concurrenten, maar dat zegt allemaal niet zoveel.
Je punt is dat je geen punt hebt.quote:Op maandag 6 maart 2023 12:15 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Onze reservespits maakt ongeveer net zoveel goals als Brobbey maar die mogen jullie ook wel voor 16 miljoen terugkopen hoor, zo redelijk vind ik ons weer wel. Bovendien kan die wel 90 minuten tegen Volendam zonder kramp volmaken dus netto gaan jullie er op vooruit (behalve financieel).
Mijn punt is ook niet zo zeer dat ik Gimenez een veel betere spits vind maar wel een typisch voorbeeld van een speler die veel meer uit zijn talent haalt dan Brobbey door simpelweg een betere trainer te hebben.
Lekker makkelijk in een veel beter team. Kom op zeg.quote:Op maandag 6 maart 2023 12:18 schreef Tarado het volgende:
[..]
Grootste talent maar Tadic is nog steeds de beste speler hoor als het gaat om rendement.
Het blijft gewoon afwachten, Ajax overtuigt nog niet maar dat kan je van de rest ook niet zeggen.quote:Op maandag 6 maart 2023 12:19 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Maar ook Bassey die goed verdedigd. Ik denk dat het allemaal 'just in time' kan goed vallen de komende weken. Mooi al dat geframe in de voetbalmedia met statistieken van zwaarder programma dan de concurrenten, maar dat zegt allemaal niet zoveel.
Hoe bepaal jij het dan?quote:Op maandag 6 maart 2023 12:28 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Lekker makkelijk in een veel beter team. Kom op zeg.
Door wedstrijden te bekijken en dan te zien dat die man echt ver boven de Eredivisie uitstijgt? Tadic is een prima speler geweest hoor, maar komt de plaatselijke backs niet eens meer voorbij. Simons zijn top gaat wel wat hoger dan Southampton liggen.quote:
Het gaat om nu, dat Simons de top zou kunnen halen lijkt het inderdaad wel op maar dat is wat anders dan nu de beste speler zijn, het grootste talent is hij absoluut.quote:Op maandag 6 maart 2023 12:49 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Door wedstrijden te bekijken en dan te zien dat die man echt ver boven de Eredivisie uitstijgt? Tadic is een prima speler geweest hoor, maar komt de plaatselijke backs niet eens meer voorbij. Simons zijn top gaat wel wat hoger dan Southampton liggen.
Als je Tadic nu echt beter vind dan hou ik het maar bij niet zo objectief.quote:Op maandag 6 maart 2023 12:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het gaat om nu, dat Simons de top zou kunnen halen lijkt het inderdaad wel op maar dat is wat anders dan nu de beste speler zijn, het grootste talent is hij absoluut.
Hoezo, als het om rendement gaat is Tadic toch de beste speler, ik kijk ook liever naar Simons hoor maar dat is weer wat anders.quote:Op maandag 6 maart 2023 12:52 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Als je Tadic nu echt beter vind dan hou ik het maar bij niet zo objectief.
Als rendement voor jou gelijk staat aan beste speler dan klopt dat ja. Maar dan zullen volgens jouw redenering bijna louter aanvallers de beste speler worden.quote:Op maandag 6 maart 2023 12:54 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hoezo, als het om rendement gaat is Tadic toch de beste speler, ik kijk ook liever naar Simons hoor maar dat is weer wat anders.
Ik vind dat sowieso altijd een beetje subjectief alleen dit is tenminste nog meetbaar, maar dat Simons de grootste positieve verrassing van dit seizoen is ga ik wel in mee hoor.quote:Op maandag 6 maart 2023 12:59 schreef fetX het volgende:
[..]
Als rendement voor jou gelijk staat aan beste speler dan klopt dat ja. Maar dan zullen volgens jouw redenering bijna louter aanvallers de beste speler worden.
‘Beste speler’ is bijna niet te doen. Zou eerder kijken naar beste aanvaller, middenvelder of verdediger.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |