Lindsey heeft een leuke kant maar kan ook beetje irritant intimiderend doen. En dan moeten anderen ‘niet moeilijk doen’ als het niet om haar gaat en als het wel om haar gaat, dan is er een issue (Jason krijgt al meerdere steken ivm een eventuele nominatie die uiteindelijk niet heeft plaatsgevonden).quote:Op zondag 5 maart 2023 01:39 schreef suzi1 het volgende:
och jee, lins denkt wel zwaar
over nominazi van afgelopen keer?
Ik heb haar leuke kant nog niet kunnen ontdekken.quote:Op zondag 5 maart 2023 01:52 schreef Willewa het volgende:
[..]
Lindsey heeft een leuke kant maar kan ook beetje irritant intimiderend doen. En dan moeten anderen ‘niet moeilijk doen’ als het niet om haar gaat en als het wel om haar gaat, dan is er een issue (Jason krijgt al meerdere steken ivm een eventuele nominatie die uiteindelijk niet heeft plaatsgevonden).
Ze snapt ook niet dat je zelf best een dolletje mag maken over je misère (Chiara over haarzelf mbt de slangen) terwijl je er wel mee zit, maar dat dat niet gelijk betekent dat jij als ander persoon dan ook gelijk kan geinen daarover, zeker niet en plein public. En dan maar tof doen en geen sorry zeggen. Vind dat echt gaar gedrag. (Ging het net ff over)
Nah ik bedoel ook niet vet leuk, maar wil d’r niet gelijk helemaal afbranden. In algemene luchtige gesprekken kan d’r lach en humor soms wel leuk zijn en is ze niet vervelend ofzo. Maar deze shit omtrent Jason en Chiara stoort me hard.quote:Op zondag 5 maart 2023 01:56 schreef marky het volgende:
[..]
Ik heb haar leuke kant nog niet kunnen ontdekken.
Wat stoort is dat hij zichzelf plooien kan naar de publieke opinie.quote:Op zondag 5 maart 2023 02:04 schreef Charlotte-007 het volgende:
Ik vind het prima dat Danny terug is. In BB kan nou eenmaal vanalles gebeuren. Leuk. Velen klagen dat BB saai is maar de minst saaie personen, zoals o.a. een Ias vanavond, worden of eruit gestemd of zijn niet geliefd.
En het publiek heeft dat door. Ik zie het probleem niet hoor. Leuke entertainment.quote:Op zondag 5 maart 2023 02:08 schreef marky het volgende:
[..]
Wat stoort is dat hij zichzelf plooien kan naar de publieke opinie.
Ze kan absoluut niet tegen directe confrontatie. Zowel Jason als Chiara kunnen dat en dan raakt ze in een soort negatieve vibe en ratelt ze onzin weetjuh. Net ook in de badkamer geeft Jason aan dat ze er niet zo mee moet zitten en en dan reageert ze heel primair stekelig. Ze is eigenlijk een beetje te dom om het slim te kunnen spelen. Ze hangt ook echt rond Danny om de dirt te horen maar tot op heden geeft hij niet veel prijs. Of hij dat gaat volhouden is de vraag.quote:Op zondag 5 maart 2023 01:58 schreef Willewa het volgende:
[..]
Nah ik bedoel ook niet vet leuk, maar wil d’r niet gelijk helemaal afbranden. In algemene luchtige gesprekken kan d’r lach en humor soms wel leuk zijn en is ze niet vervelend ofzo. Maar deze shit omtrent Jason en Chiara stoort me hard.
Nou je hoopt toch altijd tegen beter weten in dat het allemaal eerlijk gaat maar daar is dit jaar in overtreffende trap geen spraken van.quote:Op zondag 5 maart 2023 02:12 schreef Charlotte-007 het volgende:
[..]
En het publiek heeft dat door. Ik zie het probleem niet hoor. Leuke entertainment.
Speculatie is ten gunste van het programma. Hoe meer er over wordt gesproken, hoe beter.quote:Op zondag 5 maart 2023 02:15 schreef marky het volgende:
[..]
Nou je hoopt toch altijd tegen beter weten in dat het allemaal eerlijk gaat maar daar is dit jaar in overtreffende trap geen spraken van.
Hmhm je zegt het precies goed. Een Jason en een Chiara zijn idd gewoon een stuk slimmer en reageren veel doordachter en dus volwassener op zulke situaties, ipv idd primair stekelig op onderbuik en emotie, wat dan vaak ook nog gemeen wordt als mensen dat doen.quote:Op zondag 5 maart 2023 02:13 schreef marky het volgende:
[..]
Ze kan absoluut niet tegen directe confrontatie. Zowel Jason als Chiara kunnen dat en dan raakt ze in een soort negatieve vibe en ratelt ze onzin weetjuh. Net ook in de badkamer geeft Jason aan dat ze er niet zo mee moet zitten en en dan reageert ze heel primair stekelig. Ze is eigenlijk een beetje te dom om het slim te kunnen spelen. Ze hangt ook echt rond Danny om de dirt te horen maar tot op heden geeft hij niet veel prijs. Of hij dat gaat volhouden is de vraag.
Haar eerste nominatie door Bart was ook zo'n geval. Ik ga het wel even zeggen... en dan komt er niets alleen agressie.quote:Op zondag 5 maart 2023 02:26 schreef Willewa het volgende:
[..]
Hmhm je zegt het precies goed. Een Jason en een Chiara zijn idd gewoon een stuk slimmer en reageren veel doordachter en dus volwassener op zulke situaties, ipv idd primair stekelig op onderbuik en emotie, wat dan vaak ook nog gemeen wordt als mensen dat doen.
Als Lindsey nou heel close met Jason was geweest, kan je het wat meer begrijpen. Daarom is het nog gekker dat ze er feller op reageert dan de daadwerkelijk genomineerden (terwijl ze het niet eens zeker weet ook nog). Je weet toch dat er mensen weg moeten en de poel kleiner wordt. Gewoon een ongecontroleerde paniekreactie ivm er misschien uitmoeten.
Gevalletje met Ilse herinner ik me ook ineens trouwens, was ze ook al zo onnodig gemeen.
Ook nog inderdaad. Het wordt wel veel bij elkaar.quote:Op zondag 5 maart 2023 02:36 schreef marky het volgende:
[..]
Haar eerste nominatie door Bart was ook zo'n geval. Ik ga het wel even zeggen... en dan komt er niets alleen agressie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |