Vind ruzie van gister een groot woord. Ik begrijp wel dat Kim boos was, als een andere vrouw jou man vol op de mond probeert te kussen, daarna Zoe die een half verhaal verteld, waardoor zij suggereerde dat Jeff wel in was voor seks met Wendy, nadat Wendy zei dat ze in in seks had. Echt iets voor Zoequote:Op zaterdag 4 maart 2023 14:11 schreef 5thencounter het volgende:
Nog effe goedmaakneuken na alle ruzie?![]()
[ afbeelding ]
Gisteravond/vannacht gaf Marciano haar een stripje foto's van zichzelf met de vraag of zij die aan Kim wilde geven (heb ik vannacht gelijk gepost)... vond ik wel een aparte vraagquote:Op zaterdag 4 maart 2023 13:53 schreef Li0nHeart het volgende:
Bern : Anders pak jij toch gewoon de eli...
Wanda : hmmm...
Bern : Alleen al hoe ik het zeg... pak je de eli.
Wanda : Hoe vaak we dat niet hebben willen doen...
6 minuten, toen wegquote:Op zaterdag 4 maart 2023 14:12 schreef Flow3r het volgende:
Blijf ook maar eens een half uur bij deze beelden , net zo lang als er altijd een camera op JW en Erik staat
[ afbeelding ]
als ze nu overdag slapen zijn ze vanavond laat wakker, behalve Martin want die is zijn vriendin trouwquote:
misschien wil hij vieze dingen doen in bedquote:
Dát was in de aanloop naar het OpgeHypte ½jaar feest al duidelijk, de angel is er weer uit, er gaat voorlopig niemand meer weg, geld verdienen gaat nog effe duren , dus rondhangen en de roddels nog maar eens 10 herkauwenquote:
Chexk dat kleurverschil.quote:
Je bent me net voor.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 14:30 schreef Aggie46 het volgende:
Make up doe je tot áán je oren
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 4 maart 2023 14:30 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Chexk dat kleurverschil.![]()
[ afbeelding ]
ja ze is ineens vlijtigquote:Op zaterdag 4 maart 2023 14:32 schreef Aggie46 het volgende:
Zoe is volgens mij toch al een aantal uurtjes bezig.
Feit dat ze dat niet doen is hetzelfde als bekennen dat er iets is gebeurd tussen haar en Jappiequote:
OMG wat ergquote:Op zaterdag 4 maart 2023 14:30 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Chexk dat kleurverschil.![]()
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 4 maart 2023 14:35 schreef spapaars het volgende:
[..]
Feit dat ze dat niet doen is hetzelfde als bekennen dat er iets is gebeurd tussen haar en Jappie
Ivorrrrrrrr is onderweg naar de loods (of zit te juichen dat hij eindelijk van haar af isquote:Op zaterdag 4 maart 2023 14:38 schreef Sestra666 het volgende:
[..]ja is alleen maar iedereen para maken nu
Ik heb ice niet in beeld, is dat hetzelfde als bekennen dat er iets is gebeurd tussen hem en zoe?quote:Op zaterdag 4 maart 2023 14:35 schreef spapaars het volgende:
[..]
Feit dat ze dat niet doen is hetzelfde als bekennen dat er iets is gebeurd tussen haar en Jappie
Heeft Ice bij Zoe in bed geslapen dan?quote:Op zaterdag 4 maart 2023 14:41 schreef mootie het volgende:
[..]
Ik heb ice niet in beeld, is dat hetzelfde als bekennen dat er iets is gebeurd tussen hem en zoe?
Net als Babette op haar eigen matras naast het bed van Isaac,quote:Op zaterdag 4 maart 2023 14:44 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Heeft Ice bij Zoe in bed geslapen dan?
Babet werd wakker in het bed van en met Marcianoquote:Op zaterdag 4 maart 2023 14:45 schreef spapaars het volgende:
[..]
Net als Babette op haar eigen matras naast het bed van Isaac,
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |