Jammer...lekker warm en droog op de bank dusquote:Op donderdag 9 maart 2023 18:27 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Deze avond, teveel natte sneeuw en regen helaas
Ja precies. Voor sommige mensen is het wel jammer. In sommige dorpen rijdt de bus niet eens na 19:00. Dan moet je dus plannen wanneer je met de bus moet. Lijkt mij echt verschrikkelijk.quote:Op donderdag 9 maart 2023 18:29 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Naja... ik woon in "De Volkswijk" van de stad en er rijdt geen bus doorheen. Heel veel mensen hebben hier geen auto, was vroeger een drukke bus, maar die is wegbezuinigd. En ik kan prima een kwartiertje lopen voor een bus buiten de wijk, maar de ouderen hier niet. Of de mensen die dieper in de wijk wonen
Ja, met de bus die het dichtsbij mijn huis komt kan ik op zondagen en in de avonden ook niet.quote:Op donderdag 9 maart 2023 18:34 schreef StephanL het volgende:
[..]
Ja precies. Voor sommige mensen is het wel jammer. In sommige dorpen rijdt de bus niet eens na 19:00. Dan moet je dus plannen wanneer je met de bus moet. Lijkt mij echt verschrikkelijk.
Ja gaan ze vrijwilligers inzetten met een buurtbus. Zag je ook bij Pointer omdat er geen bus meer rijdt. Moet je eerst bellen voor je mee kan.quote:Op donderdag 9 maart 2023 18:38 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ja, met de bus die het dichtsbij mijn huis komt kan ik op zondagen en in de avonden ook niet.
Dan is er wel een andere bus, maar dat is direct een echt eind lopen van mijn huis. Dan ben ik sneller op de fiets. Fietsen is prima natuurlijk, maar ik pak de bus bij dagjes uit of als ik dingen moet meenemen; dan wil je niet fietsen. Er is een oudere in de wijk die al tien jaar niet meer in het centrum is geweest omdat die niet met OV bereikbaar is.
Al zijn ze nu bezig met een initiatief van vrijwilligers van drie wijken, de mijne en twee andere, om een soort taxidienst te hebben voor 1,50. Alleen die gaat dan weer niet naar het station of centrum. Enkel in de wijk zelf
Hahahahahaa ja, maar nu woon ik in een mooi huis en vroeger nietquote:Op donderdag 9 maart 2023 18:43 schreef StephanL het volgende:
[..]
Ja gaan ze vrijwilligers inzetten met een buurtbus. Zag je ook bij Pointer omdat er geen bus meer rijdt. Moet je eerst bellen voor je mee kan.
Het is gewoon jammer dat ze marktwerking voor de bussen hebben. Volgens mij werkt het met de gementelijkevervoersbedrijven in steden zoals Amsterdam, Den haag en Rotterdam prima. Vroeger was alles beter![]()
Haha echt ook ja.quote:Op vrijdag 10 maart 2023 21:35 schreef Dutch_view het volgende:
Huilie huilie mijn arm![]()
Ik zou die arm nog even een kwartslag verder draaien
De natte droom van Wilders, flixbussen naar Ankara en Casablancaquote:Op vrijdag 10 maart 2023 21:45 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Cynisch gezien is het ook een gevalletje opgeruimd staat netjes
Schaam je.quote:Op vrijdag 10 maart 2023 22:04 schreef StephanL het volgende:
Is dat Labrijere?
Was het helemaal vergeten![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |