Dat is toch op elke baan zo behalve Monaco ?quote:Op zaterdag 4 maart 2023 10:50 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik weet het niet, als Verstappen de boel op orde heeft dan moet hij het vandaag ruim redden met Perez op gepaste afstand en wie weet Alonso op P3, maar wat ze zelf al zeggen kwalificatie is minder belangrijk met deze auto's op deze baan, racepace is king.
Zullen er wel wat meer zijn dan Monaco maar het is inderdaad minder belangrijk sinds vorig jaar.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 11:58 schreef rotaderp44 het volgende:
[..]
Dat is toch op elke baan zo behalve Monaco ?
dat zagen we vorig jaar ook al, pole stelde niet zoveel voor
Als ze het aan Stroll zelf overlaten dan doet hij gewoon mee en approved by FIA schijnt, hoe weet ik niet maar dan houdt het wel op.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 12:12 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ze kunnen het met Stroll toch nog aankijken in deze sessie. Als het echt problematisch is kan Drugovich alsnog instappen voor de quali.
Klopt, dat tikte ik hier gisteren ook al. Als Stroll zelf wil en de arts geeft akkoord dan gaat ie gewoon rijden.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 12:20 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als ze het aan Stroll zelf overlaten dan doet hij gewoon mee en approved by FIA schijnt, hoe weet ik niet maar dan houdt het wel op.
Brood a 5 euro?quote:Op zaterdag 4 maart 2023 12:29 schreef ESF1Gamer het volgende:
Op tijd terug van de bakker en de kringloopwinkel
ergens tussen 3 en 4 euro, maar wel lekker broodquote:
@Grosjeanquote:Op zaterdag 4 maart 2023 12:39 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
ergens tussen 3 en 4 euro, maar wel lekker brood![]()
Beter dan supermarktbrood
Omdat het verplicht isquote:Op zaterdag 4 maart 2023 12:39 schreef ChevyCaprice het volgende:
Kijk HAAS bespaart op de pitmuur. Maar dan vraag ik me af: waarom zou je überhaupt 1 pitmuur meenemen. Je kan toch net zo goed gewoon in een trailer ergens zitten met wat schermen
Max 10 - Lewis 0quote:Op zaterdag 4 maart 2023 12:41 schreef nils7 het volgende:
Lol de F1 app blijft hangen op T logo.
Wat is de stand?
Ham 1quote:Op zaterdag 4 maart 2023 12:41 schreef nils7 het volgende:
Lol de F1 app blijft hangen op T logo.
Wat is de stand?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |