Ja dit dus idd en Lindsey moest eraf ivm NLErquote:Op donderdag 2 maart 2023 23:44 schreef Dutchgirl23 het volgende:
[..]
Het was pure manipulatie.
Charlot moest en zou van die nominatie af.
okequote:Op donderdag 2 maart 2023 23:47 schreef Krambo het volgende:
[..]
In de woonkamer daarstraks, Charlotte en Jolien oa
Het is altijd al duidelijk gemanipuleerd. Maar dit jaar ligt het er gewoon wel heel dik bovenop. We weten allemaal dat het nep is, maar we kijken toch!quote:Op donderdag 2 maart 2023 23:48 schreef Dutchgirl23 het volgende:
Het was net als die rewind vorig jaar.
Nawel wou die rewind niet maar werd teruggeroepen en gemanipuleerd om het toch te doen. Toen was Kristof niet meer genomineerd.
jij lurkt zelf ook en ik vind het gewoon bizar dat je dus hier komt alleen maar omdat er over poep en pies wordt gesproken.quote:Op donderdag 2 maart 2023 23:48 schreef mario390 het volgende:
[..]
nu vall je me an je lurkt met
ik heb normal gevragt
Bitchfight op mijn verjaardag! Kom er maar in dotter! Jullie hebben nog 6 minuten!quote:Op donderdag 2 maart 2023 23:51 schreef mario390 het volgende:
[..]
je bent over en ur niet hier maar mijn post
kommentier je,
life is a bitch, and then you diequote:Op donderdag 2 maart 2023 23:56 schreef tassie127 het volgende:
Charlotte vertelt het verhaal van haar vader. 20 mensen verloren in 10 jaar. Das wel heel veel
I know right. Ze hangen aan haar lippen en ik eigenlijk ook want ik herken het verhaal wel. Ben ook bij de laatste momenten van mijn opa geweest en ja het plotseling omhoog komen en een laatste gil is echt heel bizarquote:
ze is wel jong, is niet leuk, maar vindt haar nog steeds niksquote:Op vrijdag 3 maart 2023 00:01 schreef tassie127 het volgende:
[..]
I know right. Ze hangen aan haar lippen en ik eigenlijk ook want ik herken het verhaal wel. Ben ook bij de laatste momenten van mijn opa geweest en ja het plotseling omhoog komen en een laatste gil is echt heel bizar
Ja ik mag haar met vlagen. Soms is ze teveel en soms kan ik haar waarderen. Ze is beetje neutraal bij mij. Maar ik zie ook wel de hype om het “ voortrekken” maar ze is best liefquote:Op vrijdag 3 maart 2023 00:05 schreef odie22 het volgende:
[..]
ze is wel jong, is niet leuk, maar vindt haar nog steeds niks
chelsea is ook liefquote:Op vrijdag 3 maart 2023 00:07 schreef tassie127 het volgende:
[..]
Ja ik mag haar met vlagen. Soms is ze teveel en soms kan ik haar waarderen. Ze is beetje neutraal bij mij. Maar ik zie ook wel de hype om het “ voortrekken” maar ze is best lief
Ik heb ook niks tegen Chelsea….quote:Op vrijdag 3 maart 2023 00:08 schreef odie22 het volgende:
[..]
chelsea is ook lief, maar wordt ook door iedereen afgefikt
ze praat uit emotie, ik leef voor mijn mama, dan gaat er iets niet goed in je leven, je moet je eigen leven weer oppakken en lekker op kindjes gaan passenquote:Op vrijdag 3 maart 2023 00:09 schreef tassie127 het volgende:
Kijk hoe Charlotte nu zegt dat zei haar papa moet missen maar haar moeder haar zielsverwant. En dat haar moeder nog jaren door moet zonder hem, dat is dan weer zoooo volwassen!
Ja ze is wel obsessief!quote:Op vrijdag 3 maart 2023 00:10 schreef odie22 het volgende:
[..]
ze praat uit emotie, ik leef voor mijn mama, dan gaat er iets niet goed in je leven, je moet je eigen leven weer oppakken en lekker op kindjes gaan passen
Dat zal ze hebben denk ik.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 00:16 schreef odie22 het volgende:
[..]
ik luister met vlagen, maar ze kan beter hulp gaan zoeken ipv in BB te gaan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |