Hoorde ze net zeggen dat lins de vrijstelling heeft (van vogelvrij gezakt naar vrijstelling zeg maar) en dat Lot vogelvrij is (van genomineerd naar vogelvrij. 1 plek gezakt in de ranglijst dus..quote:Op woensdag 1 maart 2023 21:46 schreef Angelique61 het volgende:
[..]
Dat kan niet die heeft vrijstelling nu
Lig er ook al in. Dat ze het morgen maar doenquote:Op woensdag 1 maart 2023 21:52 schreef LonesomeFairy het volgende:
Gaan ze dan SR echt vandaag nog doen?
Ik moet morgen vroeg op en het is eigenlijk bijna bedtijd
Slaap lekkerquote:Op woensdag 1 maart 2023 21:53 schreef Ireth het volgende:
Maarre...Ik ga naar de bedstee strompelen.. partij spierpijn van hele dag lopen en druk bezig zijn..
lekker uitrustenquote:Op woensdag 1 maart 2023 21:53 schreef Ireth het volgende:
Maarre...Ik ga naar de bedstee strompelen.. partij spierpijn van hele dag lopen en druk bezig zijn..
Maar morgen kan ik helemaal niet live kijken. Weer veel te doen op kantoorquote:Op woensdag 1 maart 2023 21:53 schreef Monique___ het volgende:
[..]
Lig er ook al in. Dat ze het morgen maar doen
Nee gaan ze niet meer doen. Ik vind ze er echt een bende van maken. Eerst was het om 21u. Toen om 21:30.. en nu... geen nieuws.. https://twitter.com/bigbrothernlbequote:Op woensdag 1 maart 2023 21:52 schreef LonesomeFairy het volgende:
Gaan ze dan SR echt vandaag nog doen?
Ik moet morgen vroeg op en het is eigenlijk bijna bedtijd
Welterusten!quote:Op woensdag 1 maart 2023 21:53 schreef Ireth het volgende:
Maarre...Ik ga naar de bedstee strompelen.. partij spierpijn van hele dag lopen en druk bezig zijn..
hij wou haar saven dus BB heeft geluisterd.quote:Op woensdag 1 maart 2023 21:47 schreef Angel79 het volgende:
[..]
Nee neutraal,als hij een derde moet noemen dan kan hij haar kiezen
Tis vandaag een zeer chaotische dag. Dan ga ik richting slaapkamer. Zal hier morgen wel checken wie genomied is en hopelijk Ali achteraf terug kijkenquote:Op woensdag 1 maart 2023 21:55 schreef ledn81 het volgende:
[..]
Nee gaan ze niet meer doen. Ik vind ze er echt een bende van maken. Eerst was het om 21u. Toen om 21:30.. en nu... geen nieuws.. https://twitter.com/bigbrothernlbe
IJburg het al 3x gezegd. Als die nominatie dan zo blijft op Charlotte, Lindsey en een 3de dan is Charlotte eraf, Lindsey eraf en automatische exit voor de 3de. Dat kan toch niet!quote:Op woensdag 1 maart 2023 21:53 schreef Joyce-43 het volgende:
Maar iedereen heeft over Lot, als Jason Lyndsey heeft genomineerd is zij nu vrijgesteld ook
idiot die kleine ventquote:Op woensdag 1 maart 2023 21:52 schreef Joyce-43 het volgende:
Ohh ma gaat huilie huilie doen in chiara der bed
Whahahahahaha
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |