lijstquote:Op dinsdag 28 februari 2023 20:11 schreef UitStraling het volgende:
[..]
De Helmondse Ted Bundy, alias de schrale spijker.
Zou kijken.quote:Op dinsdag 28 februari 2023 20:09 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Over de man met het beperkte voedingspatroon, woede uitbarstingen als het om een ontpopte cocon ging en een ongezonde fascinatie voor galeriedraad en ouwe meuk
Ik wil dat eten.quote:Op dinsdag 28 februari 2023 20:10 schreef dud0r het volgende:
Kan het hier niet plaatsen mevrouwtje dingdong. Dacht dat het een linkje was maar het was een video.
Dus check je wa even
Ja, nog een paar weken.quote:
quote:Op dinsdag 28 februari 2023 20:22 schreef Haags het volgende:
Morgen kunnen we weer belastingaangifte doen. Wat een genot.
Echt hequote:
quote:Op dinsdag 28 februari 2023 20:22 schreef Haags het volgende:
Morgen kunnen we weer belastingaangifte doen. Wat een genot.
Theoretisch gezien is dat mogelijk ja, ben benieuwd hoelang het duurt voordat zoals elk jaar het hele systeem er weer uit ligt wegens overbelastingquote:Op dinsdag 28 februari 2023 20:22 schreef Haags het volgende:
Morgen kunnen we weer belastingaangifte doen. Wat een genot.
Morgen meteen doen natuurlijkquote:Op dinsdag 28 februari 2023 20:22 schreef Haags het volgende:
Morgen kunnen we weer belastingaangifte doen. Wat een genot.
meh, ik doe het wel ergens in aprilquote:Op dinsdag 28 februari 2023 20:30 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Morgen meteen doen natuurlijk
Via de app gaat het meestal vrij voorspoedig; dat is gewoon paar keer klikken.quote:Op dinsdag 28 februari 2023 20:30 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Theoretisch gezien is dat mogelijk ja, ben benieuwd hoelang het duurt voordat zoals elk jaar het hele systeem er weer uit ligt wegens overbelasting
Op Koningsdag is wel een mooie.quote:Op dinsdag 28 februari 2023 20:30 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
meh, ik doe het wel ergens in april
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |