Jup, alleen heb ik Gasly ipv Ocon.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 20:05 schreef Nattekat het volgende:
En dan is de winnende combinatie eentje zonder AM
Wrijf het er in!quote:Op zaterdag 4 maart 2023 20:05 schreef Nattekat het volgende:
En dan is de winnende combinatie eentje zonder AM
Moet je wel de mazzel hebben dat je Hulk hebt en niet KMag. En het scheelt, wat is het, 10 punten?quote:Op zaterdag 4 maart 2023 20:05 schreef Nattekat het volgende:
En dan is de winnende combinatie eentje zonder AM
Dikke kans dat Haas morgen zinkt als een baksteen. AM is sterk, komt goedquote:
Sta hier voorlopig ook bovenaan.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 20:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Moet je wel de mazzel hebben dat je Hulk hebt en niet KMag. En het scheelt, wat is het, 10 punten?
Daar ben ik ook bang voor, snap niet dat ze Drugovich niet nog een wedstrijd hebben laten rijdenquote:Op zaterdag 4 maart 2023 21:03 schreef AmenhotepIV het volgende:
[..]
Sta hier voorlopig ook bovenaan.
Mijn strategie is om zsm Alonso te pakken (dus alles goedkoop en Ocon die minder transactiekosten heeft dan Gasly), met 450 puntjes kan dat de komende ronde al, maar ik verwacht vanaf ronde 3.
Verwacht trouwens dat Stroll vanaf ronde 30 gaat zeuren over zijn pols en wegvalt.
Oh, echt waar? Bij mij moet de race nog gereden worden.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 20:05 schreef Nattekat het volgende:
En dan is de winnende combinatie eentje zonder AM
Omdat de long runs van Williams blijkbaar beter zijn dan die van Haas.quote:Op zaterdag 4 maart 2023 00:13 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
Heb een tiental userteams gechecked en de meesten hebben een AM-component en sommigen hebben daarnaast voor drie Williams componenten gekozen ipv Haas. Gebaseerd op de trainingen van vandaag kan ik niet bedenken waarom je dat zou willen doen.
Ik ben vooral verbaasd dat Sargeant zo goed mee kan. Ik vreesde Albon wel al.quote:Op zondag 5 maart 2023 17:44 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Williams heeft mondjes gesnoerd.
Mogelijk ja, als Magnussen hem volgende race beter op de grid zet en Hulk hem niet kapot rijdt zitten ze denk ik heel dicht bij elkaar.quote:Op zondag 5 maart 2023 17:52 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Omdat de long runs van Williams blijkbaar beter zijn dan die van Haas.
Ik heb me er nu al bij neergelegd dat het de volgende race helemaal fout gaatquote:
Ik hoop dat je Hamilton en Leclerc in je team krijgt.quote:Op maandag 6 maart 2023 12:00 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik heb me er nu al bij neergelegd dat het de volgende race helemaal fout gaat
Ik wilde eenzelfde stap maken, maar vond het de transactiekosten niet waard. Pakt goed uitquote:Op zondag 19 maart 2023 17:35 schreef Sally het volgende:
Keuze van 3x Haas naar 3x Williams... lijkt nog niet helemaal een goede...
Maar zoals Haas zelf eerder zei: de racepace blijft achter op éénronde trainingen en kwalificatie.
Dan maar Sargaent naar de finish blazen..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |