quote:Op vrijdag 24 februari 2023 15:39 schreef Akathisia het volgende:
Gefrustreerde autisten hebben soms best goede ideeën.
Horen jullie bij die 10.000 man?quote:
Doe danquote:Op vrijdag 24 februari 2023 15:39 schreef Akathisia het volgende:
Gefrustreerde autisten hebben soms best goede ideeën.
De vorige keer begon het ook met een tweet van dr marina. Geef de media even de kans er een bericht over te makenquote:
quote:
Dit dus. In Brazilie was het ook goed uiteindelijk. Alle grootste wappies direct naar de gevangenis.quote:Op vrijdag 24 februari 2023 15:52 schreef Frutsel het volgende:
FMWD is dus geen Fucking Weapons Mass Destruction maar de Fucking Marxistische Woke Doctrine
Laat ze maar met tienduizend komen... dan hebben we ze allemaal tegelijk
Ik word een beetje moe van het standpunt 'neem ze niet serieus' of 'negeren die gekkies'.quote:Op vrijdag 24 februari 2023 15:54 schreef koemleit het volgende:
Sid Lukassen waarom wordt die man nog serieus genomen.
Voor mensen die Sid Lukassen serieus nemen, lees vooral het volgende artikel.
https://www.demorgen.be/n(...)e-filosoof~b3022a45/
Dan lees ik het vanzelf wel het NRC.quote:Op vrijdag 24 februari 2023 15:46 schreef Starhopper het volgende:
[..]
De vorige keer begon het ook met een tweet van dr marina. Geef de media even de kans er een bericht over te maken
Negeren, uitsluiten en verbannen is de enige juiste wijze om op deze gekkies te reageren. Ze zijn het niet waard om aangekeken tecworden en dit topic doet al pijn aan mijn ogen.quote:Op vrijdag 24 februari 2023 15:57 schreef Confetti het volgende:
[..]
Ik word een beetje moe van het standpunt 'neem ze niet serieus' of 'negeren die gekkies'.
Dat zijn geen strafuitsluingsgronden. De overheid heeft de macht om dit soort mensen te neutraliseren, doe dat dan ook gewoon! Het heeft geen enkele positieve functie voor de democratie.
WTF is dit?quote:Op vrijdag 24 februari 2023 15:54 schreef koemleit het volgende:
Sid Lukassen waarom wordt die man nog serieus genomen.
Voor mensen die Sid Lukassen serieus nemen, lees vooral het volgende artikel.
https://www.demorgen.be/n(...)e-filosoof~b3022a45/
Sid Lukassen, die in een geile bui op een of andere bimbo schreef om een keer van bil te gaan.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |